10 geriausiai atrodančių kada nors pagamintų universalų

10 geriausiai atrodančių kada nors pagamintų universalų

Nors niekas niekada neperka universalo dėl išvaizdos, šie 10 modelių lengvai privers žmones atkreipti į juos dėmesį.
Nepaisant to, kad vis populiarėja krosoveriai visureigiai, pagrindinė šeimos transporto priemonė buvo universalas. Jie buvo sukurti šeimoms ir jų reikmenims vežti, todėl yra tikrai universalus kėbulo tipas. Dėl plačiai atsiveriančių galinių durų, dėžės formos ir sulankstomų sėdynių šie automobiliai galėjo būti pertvarkyti į krovininius furgonus. Dėl standartinio važiavimo aukščio furgonai taip pat yra kur kas tinkamesni mūsų uodeguotiems draugams, nes jie gali tiesiog įšokti į galą.
Nors kai kurie vagonai gali būti vadinami niūriais ir neįspūdingais, 10 mūsų sąraše esančių automobilių yra vieni iš geriausiai atrodančių kada nors sukurtų.

Audi RS2  1994 m.

Audi RS2 / Hotcars.com

Sukurtas bendradarbiaujant su „Porsche“, jo konstrukcijoje panaudota daug originalių „Porsche“ dalių. Dėl šių „Porsche“ dalių šis automobilis yra vienas iš geriausiai atrodančių kada nors pagamintų universalų - nuo lengvojo lydinio ratlankių iki durelių veidrodėlių.
RS2 buvo montuojamas 2,2 l darbinio tūrio 5 cilindrų turbininis variklis, išvystantis labai solidžią 311 arkliųgalią. Nuo 0 iki 97  km per valandą automobilis įsibėgėdavo per 5,3 sekundės ir pasiekdavo 262 km per valandą maksimalų greitį.

Kaina: n/a

Volvo V70 R 1998 m.

Volvo V70 R priekis

Volvo V70 R pasižymi santūria išvaizda. Automobilį varo 2,4 l darbinio tūrio eilinis 5 cilindrų variklis, išvystantis 269 arklio galias. Variklis su 20 vožtuvų leidžia nuo 0 iki 97 km per valandą įsibėgėti per 7,4 sekundės ir pasiekti 245 km per valandą maksimalų greitį.

Volvo V70 R galas

Pirmosios kartos „Volvo V70 R“, gamintas 1996-2000 m., buvo siūlomas su priekinių arba visų varančiųjų ratų pavara ir galėjo būti su 5 pavarų mechanine arba 4 pavarų automatine pavarų dėže.

Volvo V70 R kaina: 26 900 Eur

Mercedes C63  AMG 2008 m.

Mercedes C63 AMG priekis

2008 m. Mercedes C63 daugeliu atžvilgių labiau primena superautomobilį nei universalų. Šis automobilis, varomas didžiulio 6,2 l darbinio tūrio natūraliai įsiurbiamo V8 variklio, deja, yra mirštanti rūšis. Hibridizacija ir turbokompresorinis pripūtimas reiškia, kad toks variklis daugiau niekada nebus naudojamas.

Mercedes C63 AMG galas

Automobilis labai patrauklus mechaninių pavarų dėžių mėgėjams, o „Formulės-1“ gerbėjai žino, kad C63 buvo naudojamas kaip medicininis automobilis. C63 suteikė medikų komandai greitą pagreitį ir didelę krovinių talpą atsargoms. Nuo 0 iki 100 km per valandą užtrunka vos 4,6 sekundės.

Mercedes C63  AMG kaina: nuo 43 000 Eur

Ferrari FF 2012 m.

Ferrari FF priekis

Nors FF nėra grynai universalas, jis užpildė neišnaudotą nišą. Pavadinimas reiškia keturvietį ir keturiųvarančiųjų ratų variklį. Revoliucinis FF „Ferrari“ pirkėjams pateikė unikalų pasiūlymą - iš tiesų praktišką „grand tourer“, kuriame superautomobilio našumas derėjo su praktiškumu, labiau primenančiu kasdienį vairuotoją.

Ferrari FF sonas

Automobilį varė 660 AG, 6,3 l V12 variklis. Nuo 0 iki 100 km per valandą užtruko vos 3,7 sekundės, o maksimalus automobilio greitis viršijo 322 km per valandą. Sulankstomos galinės sėdynės suteikė tokio tipo automobiliui neprilygstamą galimybę vežti krovinius. Automobilis buvo populiarus tarp slidinėjimo entuziastų, nes keturių varančiųjų ratų sistema galėjo susidoroti su sniegu.

Ferrari FF kaina: nuo 133 500 Eur

Audi RS6 2014 m.

Audi RS6 priekis

Trečioji „Audi“ RS6 karta, C7, pasižymėjo superautomobiliams prilygstančiomis savybėmis ir didžiulėmis bagažo gabenimo galimybėmis. Automobilyje buvo sumontuotas 4,0 l dviejų turbinų V8 variklis, išvystantis 560 arklio galias. Naudodamas paleidimo kontrolę, automobilis nuo 0 iki 97 km per valandą įsibėgėdavo vos per 3,9 sekundės.

Audi RS6 galas

Automobilis puikiai atrodė, jo išvaizda buvo santūriai sportiška. Standartiškai automobilio greitis elektronikos ribojamas iki 249 km per valandą, tačiau pasirenkamas „Dynamic Plus“ paketas padidino šį greitį iki sunkiai įtikėtinų 304 km per valandą.

Audi RS6 kaina:  nuo 55 000 Eur.

Volvo Amazon 1964 m.

Volvo Amazon / Hofman.nl

Puikiai atrodantis „Volvo P220“ buvo gaminamas 1962-1969 m. Iš esmės tai buvo universalo P120 versija, todėl P220 buvo lankstesnis ir patogesnis šeimai. Range Rover stiliaus dalijamos galinės durys dar labiau pagerino naudojimo patogumą.
Pradedant gaminti, automobilyje buvo montuojamas 4 cilindrų 1,8 l variklis, kurį buvo galima rinktis su 75, 90 arba 95 arklio galiomis.

Volvo Amazon kaina: nuo 8000 Eur

Porsche Panamera Sport Turismo 2022 m.

Panamera Sport Turismo priekis

Dar vienas šiek tiek mažiau įprastas universalas, tačiau vienas geriausiai atrodančių mūsų sąraše. Panamera Sport Turismo sujungia tai, kas geriausia:
superautomobilio našumą, kasdienio vairuotojo patikimumą ir vietą šeimai. Krovinių talpa - pagrįsta 520 litrų.

Panamera Sport Turismo galas

Vienas greičiausių modelių gamoje yra „Panamera Turbo S Sport Turismo“. Šiame automobilyje sumontuotas 4,0 l V8 su dviem turbinomis, išvystantis 620 arklio galias. Pasirinkus „Sport Chrono“ paketą, sprintas nuo 0 iki 97 km per valandą trunka vos 2,9 sekundės, o automobilio maksimalus greitis siekia šiek tiek mažiau nei 322 km per valandą.

Panamera Sport Turismo kaina: nuo 106 000 Eur

Jaguar XF  2014 m.

Jaguar XF priekis

Iš karto atpažįstamas kaip Jaguar XF  yra įspūdingas universalas. Automobilis yra brutalus, su didžiulėmis grotelėmis ir F-Type įkvėptais galiniais žibintais. Automobilyje įrengta erdvi 565 litrų bagažinė, kurią sulenkus galines sėdynes galima padidinti iki 1700 litrų.

Jaguar XF galas


Automobilis taip pat puikiai vairuojamas, standartinė galinė savaime išsilyginanti pneumatinė pakaba ir pasirenkamieji adaptyvieji amortizatoriai pagerina laikymąsi kelyje ir atitikimą posūkiuose.

Jaguar XF Kaina: nuo 11 900 Eur

Škoda Octavia 2021

Škoda Octavia priekis


„Škoda Octavia“ yra labai glaudžiai susijusi su kitu mūsų sąrašo automobiliu – „Cupra Leon Sportstourer:. Abu automobiliai turi tą patį pagrindą ir iš esmės yra sukurti „Volkswagen Golf“ pagrindu. Automobilis gali vežti gausų 600 litrų krovinį, jį padidinti nesunku, nes svirtimi valdomos galinės sulankstomos sėdynės.

Škoda Octavia galas


Juodi akcentai, pavyzdžiui, grotelės ir langų apvadai, suteikia automobiliui agresyvią išvaizdą. Kaip hibridinė versija, automobilis išvysto 245 arklio galias.

Škoda Octavia kaina: 28 700 Eur

Seat Leon Sportstourer 2021 m.

Seat Leon Sportstourer šonas


Sportinės ir futuristinės išvaizdos „Seat Leon Sportstourer“ turi daug unikalių stiliaus bruožų. Nuo agresyvaus kėbulo komplekto iki vario spalvos ženkliukų ir padidintų lengvojo lydinio ratlankių. Interjeras taip pat labai gražiai apipavidalintas, jame daugiau vario spalvos detalių ir 10 colių jutiklinis informacijos ir pramogų sistemos ekranas.

Seat Leon Sportstourer galas


Be tos pačios hibridinės sistemos, kurią galima rasti „Octavia VRS“, šį automobilį galima įsigyti su galingu benzininiu varikliu. 310 arklio galių išvystantis ir su keturių varančiųjų ratų sistema suderintas 2,0 litro darbo tūrio turbokompresorinis agregatas automobilį nuo 0 iki 97 km per valandą išjudina per 4,9 sekundės.

Seat Leon Sportstourer kaina: nuo 24 000 Eur

Šaltinis: 10 Best-Looking Wagons Ever Made