2022 m. Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 392 apžvalga

2022 m. Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 392 apžvalga
Photo by Kenny Eliason / Unsplash

Wrangler Rubicon 392 pasižymi tais pačiais įprasto Rubicon privalumais ir trūkumais, tačiau turi V8 variklį. Nors ir brangus, šis unikalus derinys visureigių entuziastams suteikia didžiulę vertę.

Privalumai

+ Nepaprastai pajėgus bekelėje;

+ Plačios pritaikymo galimybės;

+ Galimas dyzelinis variklis;

+ Išardomas stogas ir durys.

Trūkumai

– Vairo mechanizmas lėtas ir silpnas;

– Daug vėjo ir padangų keliamo triukšmo važiuojant greitkeliu;

– Mažesnė bagažinė nei kai kuriuose įprastuose visureigiuose.

Kas naujo

  • Nedideli standartinių funkcijų pakeitimai;
  • Naujos High Tide ir Beach versijos;
  • 2018 m. pristatytos ketvirtosios Wrangler kartos dalis.

Apžvalga

Negalime įsivaizduoti galingesnės ar ikoniškesnės transporto priemonės už Jeep Wrangler. Norite pasivažinėti paplūdimiu ar įveikti sunkiai pravažiuojamą kelią? Jums tinka Wrangler. Nors Jeep iš esmės ne taip smarkiai pasikeitė, nuolatinė jų evoliucija reiškia, kad dabartinis Wrangler siūlo daugiau patogumų nei bet kada anksčiau. Be to, Jeep siūlo penkis skirtingus Wrangler variklius, todėl nesvarbu, ar ieškote ekonomiškumo, galios, ar šių dviejų savybių derinio, tikėtina, kad rasite tokį variklį, kuris jus patenkins.

Geriausias galimas Wrangler degalų sąnaudas užtikrina Wrangler 4xe. Jame sumontuotas keturių cilindrų variklis su turbokompresoriumi ir iš tinklo įkraunamas hibridinis komponentas.

Wrangler Rubicon 392 modeliui Jeep montuoja 470 AG 6,4 l V8 variklį. Paspauskite gazą ir nuo 0 iki 100 kilometrų per valandą įsibėgėsite vos per 4,7 sekundės. Įspūdinga tai, kad Rubicon 392 išlaiko visas įspūdingas Rubicon savybes, būdingas važiavimui bekele nedideliu greičiu.

Tačiau Wrangler nebėra vienintelė didelė žuvis mažame tvenkinyje. Pastaraisiais metais prie Wrangler ir Toyota 4Runner prisijungė kiti tvirti visureigiai. Land Rover Defender aprūpintas pažangia bekelės technika, o Ford Bronco pateikia Fordo požiūrį į tai, koks turėtų būti visureigis.

Veikimas

8.0/10

Kaip važiuoja Wrangler 392? Tarsi raketa. Šis Wrangler, aprūpintas 470 AG V8 varikliu, pasižymi absurdišku pagreičiu. Paspauskite pedalą ir galinės padangos pradės žviegti, o 100 kilometrų per valandą pasieks per 4,7 sekundės. Lengvas pagreitis yra smagus, tačiau vairuotojai, prastai kontroliuojantys impulsus, greitai pastebės Wrangler būdingus stabdymo, vairavimo ir valdymo trūkumus.

Komfortas

7.5/10

Kiek patogus yra Wrangler 392? Važiuojant ilgesnį laiką greitkeliu Rubicon gali pavargti. Visureigio Rubicon bekelės įranga, užtikrinanti jo meistriškumą įveikiant kliūtis, taip pat lemia prastą važiavimo kokybę važiuojant bet kokiu kitu, išskyrus lygų paviršių, keliu. Be to, dėl dėžės formos ir visureigio padangų kyla daug vėjo ir kelio triukšmo. 

Wrangler neteikia didelės svarbos keleivių komfortui, tačiau yra keletas išskirtinių dalykų. Priekinės sėdynės yra geros formos ir išlieka patogios ilgų kelionių metu. Galinės sėdynės yra plokštesnės ir kietesnės, tačiau jos šiek tiek atsilenkia. Klimato sistema yra labai efektyvi ir daugmaž tyli. Šildomos priekinės sėdynės ir šildomas vairas yra standartinė 392 modelio įranga.

Interjeras

7.5/10

Wrangler 392 yra šiek tiek aukštesnis nei įprastas Rubicon, todėl norint įšokti į vidų reikia šiek tiek daugiau pastangų. Vidutinio ūgio ar žemesnio ūgio žmonėms teks naudotis rankenomis. Kita vertus, toks aukštis kartu su dideliais langais ir siaurais statramsčiais užtikrina puikų vaizdą į išorę ir minimalias akląsias zonas. 

Vairuotojo padėtis yra gana stačia, tačiau sėdynę ir vairą galima patogiai reguliuoti. Salone gana ankšta – Wrangler turi mažiau vietos pečiams ir kojoms nei konkurentai. Nors valdiklių yra daug, jų išdėstymas yra lengvai perprantamas.

Technologijos

8.0/10

Standartinėje Rubicon 392 komplektacijoje yra aukščiausios klasės Wrangler informacinė ir pramogų sistema, kuri pasižymi ryškia grafika ir greita reakcija. Kai kurių funkcijų, įskaitant bekelės programą, įkėlimas užtrunka ilgai. Yra daug lengvai pasiekiamų įkrovimo jungčių (USB ir USB-C), palaikoma išmaniųjų telefonų Android Auto ir Apple CarPlay integracija. Belaidis įkrovimas nėra galimas. 

Kalbant apie pagalbines vairuotojo priemones, 392 standartinėje komplektacijoje yra visos Wrangler sistemos, įskaitant aklosios zonos stebėjimo sistemą, susidūrimo mažinimo sistemą ir adaptyviąją kruizo kontrolę. Į priekį ir į galą nukreiptos išorės kameros yra didžiulė pagalba tiek stovėjimo aikštelėse, tiek įveikiant kelius.

Bagažinė

7.0/10

Palyginti su kitais visureigiais, Wrangler siaurumas riboja bagažo erdvę. Už galinių sėdynių esanti talpa yra šiek tiek mažesnė, nei siūlo tokie bekelės konkurentai kaip Toyota 4Runner ir Land Rover Defender. Galines sėdynes galima nulenkti ir taip padidinti krovinių erdvę. Priekyje nėra daug vietų smulkiems daiktams susidėti, o durų kišenės tėra tik negilūs tinkleliai.

Ketverių durų Wrangler automobiliuose nesunku sumontuoti vaikų saugos kėdutes, jei tik jos nėra per didelės. Gali tekti priekinę sėdynę pastumti į priekį, kad tilptų gale esanti kėdutė.

Vertė

7.0/10

Ar Wrangler 392 yra vertingas? Wrangler Rubicon 392 pradinė kaina yra didelė, tačiau tai yra unikalus paketas, turintis begalinę vertę pirkėjams. Jo patikima įranga, galimybės ir charakteris neprilygsta jokiam šiuo metu parduodamam konkurentui. Tačiau kai kurie bus nusivylę degalų ekonomija ir kaina. 

Konstrukcija ir surinkimo kokybė iš pradžių atrodo tvirta, prietaisų skydeliui ir sėdynėms naudojamos patrauklios medžiagos. Deja, po daugiau nei 80 400 kilometrų, radome daugiau nei keletą dalių, kurios nepateisino lūkesčių. Garantijos aprėptis ir savininko privilegijos yra vidutinės tarp konkurentų.

Apibendrinimas

Wrangler Rubicon be variklio V8 jau dabar išsiskiria savo asmenybe ir smagiu vairavimu, nes pasižymi kultiniu dizainu ir neprilygstamu visureigio meistriškumu. Pridėkite galingą ir garsų V8 variklį, ir rezultatas bus dar geresnis. Kelyje garsas priverčia visus salone kikenti kaip vaikus – norėsite nustebinti pirmą kartą sėdinčius keleivio sėdynėje. Važiuojant bekele, V8 garso takelis spragsi ir trūkčioja, kai žemame diapazone leidžiatės nuo kalno. 

Vis dar galima nuimti duris ir stogą, taip pat nuleisti priekinį stiklą, o savininkai gali mėgautis beveik begaline antrinės rinkos pasiūla. Visi žino, kokios formos yra Wrangler, ir dauguma žmonių mano, kad jis šaunus, net jei nepriskiria jo prie automobilių entuziastų.

Šaltinis: edmunds.com