2023 m. Ram 1500 apžvalga

2023 m. Ram 1500 apžvalga

Dabartinės kartos Ram 1500 debiutavo 2019 m. (Tačiau jo pirmtakas ir toliau gaminamas kaip Ram 1500 Classic.) Nuo to laiko pilno dydžio pikapų segmente atsirado atnaujintų Chevrolet, Ford, GMC ir Toyota modelių. Ir vis dėlto tik Ram džiaugiasi vieta Caranddriver 2023 m. geriausių sunkvežimių ir visureigių dešimtuke. Ram 1500 yra geriausiai važiuojantis ir patogiausias pikapas iš šios grupės. Variklių variantai: 305 AG 3,6 l V-6 arba 395 AG 5,7 l V-8 variklis. Jei norite dar didesnės galios, ieškokite 702 AG Ram 1500 TRX. Ram dalimis sulankstomos užpakalinės durys ir rakinamos bagažinės dėžės – tai tik ledkalnio viršūnė, kalbant apie šio pusiau toninio automobilio išmanumą. Ram taip pat siūlo 1500 su milžinišku informacinių ir pramoginių technologijų ekranu tiems, kurie tikrai nori pasipuikuoti. Įspūdinga vilkimo galia ir didelis polinkis į prabangą – Ram 1500 yra mūsų mėgstamiausias šiuo metu siūlomas pilno dydžio pikapas.

Kas naujo 2023 m.?                                                                                                2023 m. naujovė – riboto leidimo skubios medicinos pagalbos tarnybos (EMS) apdaila. Galimi Hydro Blue arba Bright White spalvos dažai, 1500 EMS komplektuojamas su juodu priekiniu skydeliu ir grotelėmis, Technical Gray aliuminio ratlankiais ir juodais išmetimo antgaliais. Viduje EMS versija turi specialų priekinių sėdynių dekorą. Standartinėje Ram 1500 EMS komplektacijoje yra 4x4 Off-Road Group įrangos paketas, į kurį įeina vilkimo kabliai, keletas po kėbulu esančių slydimo plokščių ir elektroninis galinio diferencialo blokavimas. Nors 2023 m. Ram 1500 iš pradžių buvo siūlomas su dyzeliniu V-6 varikliu, tačiau vėliau šio variklio nebeliko.

Kurį įsigyti                                                                                                                   Nors 702 AG Ram 1500 TRX sumažina Rebel patrauklumą, vis tiek manome, kad tai yra pusės tonos Ram, kurį verta įsigyti. Rinktumėmės įgulos kabiną su keturių varančiųjų ratų pavara ir išleistumėme pinigų, kad gautumėme V-8, o ne standartinį V-6. Taip pat rinktumėmės pneumatinę pakabą, nes galima pasirinkti važiavimo aukštį. Kadangi tam reikalingas 1 arba 2 lygio paketas, manome, kad geriau rinktis pastarąjį, nes į jį įeina tokie elementai kaip nuotolinis užvedimas, 115 voltų elektros lizdas, priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai ir pasyvioji laisvų rankų įranga. Vienintelės kitos pasirinktys, kurias rekomenduotume rinktis, yra saugos ir patogumo paketas (adaptyvus kruizas, automatiniai tolimųjų šviesų žibintai, eismo juostos palaikymo asistentas) ir daugiafunkcinės bagažinės durys.

Variklis, transmisija ir veikimas                                                                       Ram 1500 siūlomi V-6 ir V-8 benzininiai varikliai, kurie derinami su sklandžiai perjungiama aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže. Abiem varikliams padeda 48 voltų hibridinė sistema, nors 5,7 l Hemi V-8 galima įsigyti ir be elektrinės pagalbos. Nuotykių mėgėjams siūlomas tvirtas Rebel modelis, pasižymintis tvirtesne išvaizda. Kiekvienas Ram 1500 važiuoja įspūdingai dėl galinės pakabos, kurioje naudojamos standartinės ritininės spyruoklės arba pasirenkamos pneumatinės spyruoklės, skirtingai nuo tradicinės lapinių spyruoklių sąrankos, kurią galima rasti vietiniuose konkurentuose. Modeliuose su pneumatine pakaba netgi galima reguliuoti važiavimo aukštį, o tai padeda taupiai naudoti degalus ir važiuoti bekele.

Vilkimas ir apkrova                                                                                                      Ram 1500 gali vilkti iki 5783 kilogramų ir vežti iki 1052 kilogramų apkrovą. Jo maksimali vilkimo galia viršija visų kitų modelių, išskyrus Ford F-150, kuris šiuo metu siekia 5897 kilogramų. RAM su įgulos kabina, įskaitant Rebel modelį, negali vilkti tiek, kiek tie, kurie turi prailgintą kabiną. Nepaisant to, keleiviams patogesnis 1500 su įgulos kabina vis dar gali vilkti daugiau nei 5216 kilogramų.

Interjeras, komfortas ir kroviniai                                                                               Viduje Ram 1500 yra itin funkcionalios daiktadėžės ir didžiulė erdvė keleiviams. Aukštesnės komplektacijos modifikacijos pasižymi aukštesnės klasės medžiagomis ir patogumais, todėl Ram labiau primena prabangų automobilį nei pikapą. Daugelyje modelių galima įsigyti aukščiausios klasės įrangą, pavyzdžiui, šildomas ir vėdinamas sėdynes bei panoraminį stoglangį, o prabangiausiose versijose – aukščiausios kokybės odos paviršius ir natūralaus medžio akcentus. Kaip ir daugumos pilno dydžio pikapų, Ram 1500 įgulos kabina yra itin erdvi. Joje taip pat yra daugybė vidinių daiktadėžių ir unikalios dalimis sulankstomos užpakalinės durys.

Informacijos ir pramogų bei ryšio priemonės                                               Jau kurį laiką Ram sunkvežimiai turi vieną geriausių informacijos ir pramogų sistemų bei ryšio funkcijų šioje klasėje. Tą patį galima pasakyti ir apie naujausius sunkvežimius, kurie turi 23 cm arba pasirinktinį 30 cm jutiklinį ekraną, kurį galima įsigyti visuose Ram modeliuose, išskyrus bazinį. Abi sistemos suderinamos su Apple CarPlay ir Android Auto, ir net didesniame jutikliniame ekrane yra virtinė papildomų rankenėlių ir mygtukų.

Saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijos
Ram 1500 turi daugybę vairuotojo pagalbinių technologijų, pradedant automatiniu avariniu stabdymu ir baigiant pagalbine eismo juostos išlaikymo sistema.

Pagrindinės saugos funkcijos:

  • galimas aklosios zonos stebėjimas ir galinio skersinio eismo įspėjimas
  • Galimi automatiniai tolimųjų šviesų žibintai
  • Turima adaptyvioji kruizo kontrolė

Šaltinis: caranddriver.com