"Audi Q2" apžvalga

"Audi Q2" apžvalga
Audi Q2

"Audi Q2" yra stilingas krosoveris su didelėmis automobilio savybėmis, tačiau jis yra brangus ir ne taip gerai išbaigtas, kaip galima tikėtis
Kai jau manėte, kad "Audi" krosoverių asortimentas baigtas, pasirodė dar vienas. Kaip rodo pavadinimas, Q2 yra žemiau Q3, Q5 ir Q7 modelių, ir jis pasižymi stiliumi, klase ir didelio automobilio savybėmis, su kuriomis dauguma konkurentų tiesiog negali konkuruoti. Deja, jį nuvilia skurdi bazinė komplektacija, kietas važiavimas ir vietomis pigiai atrodanti interjero apdaila.

Vis dėlto "Audi" turi daug ką, kas gali patikti. Ją gera vairuoti, ji erdvi ir siūlo daugybę personalizavimo galimybių. Be to, jai siūlomi viliojantys finansavimo pasiūlymai. Jums tik reikės stebėti pasirinkimo galimybių sąrašą, kad kaina neiškristų iš vėžių.

Audi Q2

Apie Audi Q2

Turite būti sužavėti greičiu, kuriuo "Audi" užpildė ir (arba) padėjo išrasti įvairias SUV nišas, kuriomis šiandien esame apdovanoti. Kompanija nebuvo sukūrusi visureigio, kol 2005 m. pasirodė žaidimą pakeitęs Q7, o šiandien ji turi pageidaujamą variantą beveik kiekviename įmanomame šio sektoriaus segmente.

Audi Q2

jis Q2 yra po Q3 ir Q5 modeliais, ir nors buvo kalbama apie mažesnį Q1, atrodo, kad šiuo metu "Audi" mano, jog mažėjanti mažesnių modelių marža reiškia, kad neverta stengtis. Tai reiškia, kad Q2 artimiausiu metu greičiausiai bus mažasis "Audi" visureigis, tačiau iš tikrųjų jis savo dydžiu yra gana artimas Q3, nes abu dalijasi platforma, susijusia su A3 hečbeko platforma.

Įdomu tai, kad nors "Audi" visureigių linijos sėkmę tam tikru mastu lėmė "quattro" keturių varančiųjų ratų pavara, Q2 pirkėjams ši savybė įdomi tik iš dalies. Dauguma modelių yra varomi tik priekiniais ratais ir tik galingiausi Q2 variantai turi quattro pavarą.

Variklių gamoje yra keturi agregatai: du benzininiai ir du dyzeliniai varikliai. Pirmiausia - benzininiai varikliai: 109 AG 1,0 TFSI trijų cilindrų turbininis variklis, pažymėtas 30 TFSI, ir 148 AG 1,5 TFSI keturių cilindrų turbininis variklis, pažymėtas 35 TFSI, o 187 AG 2,0 TFSI 40 TFSI modelio nebėra. Du dyzeliniai varikliai yra 114 AG 1.6 TDI ir 148 AG 2.0 TDI, pažymėti atitinkamai 30 TDI ir 35 TDI.

Visi modeliai, išskyrus 2.0 agregatus, turi šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę, o visi varikliai, išskyrus 1.0 TFSI, gali būti komplektuojami su Audi septynių laipsnių S tronic dviejų sankabų pavarų dėže. Quattro keturių ratų pavara ir septynių laipsnių S tronic pavarų dėžė yra standartinė 2.0 TDI ir TFSI modelių įranga.

Taip pat siūlomas sportiškas "Audi SQ2" modelis su 296 AG 2,0 l benzininiu varikliu, "quattro" keturių varančiųjų ratų pavara ir DSG pavarų dėže. Mechaniniu požiūriu jis panašus į "Audi S3" ir "Volkswagen Golf R"; dėl to našumas yra įspūdingas.

Palyginti su kitomis modelių gamos dalimis, "Technik" modelių įranga yra skurdi, tačiau jie turi 16 colių ratlankius, prietaisų skydelio ekraną ir oro kondicionierių. Dauguma pirkėjų bus pasirengę sumokėti priemoką už Sport modelius, kad gautų 17 colių ratlankius ir sportines sėdynes. Sporto modelyje taip pat yra "Audi Connect" ir jos informacinės ir pramoginės sistemos papildoma įranga, įskaitant MMI navigaciją, taip pat prabangesnė interjero apdaila.

S linijos modelių išvaizda skiriasi dėl kėbulo spalvos ratlankių, sidabrinių grotelių ir pakeisto dizaino buferių. Taip pat pridedami 18 colių ratlankiai, visiškai LED žibintai su slankiojančiais indikatoriais gale, odinės sėdynės ir sportinė pakaba. Tačiau mūsų patirtis rodo, kad sportinė pakaba yra per standi, kad būtų patogi važiuoti Didžiosios Britanijos keliais, todėl rekomenduojame perjungti ją į komfortišką pakabą, kurią galite pasirinkti be papildomų išlaidų. S linijos automobiliai taip pat gauna LED salono apšvietimą, kuris švelniai apšviečia saloną ir apšviečia įvairius apdailos elementus.

Black Edition modeliuose pridedami 19 colių juodi ratlankiai ir blizgios juodos spalvos eksterjero paketas, o aukščiausio lygio Vorsprung apdaila nebėra įtraukta į kainoraštį.

Vienas svarbiausių Q2 modelio akcentų yra tai, kad jame įdiegtas "Audi Pre Sense" saugos rinkinys. Jis yra standartinė visų modelių įranga ir apima autonominį avarinį stabdymą, kuris įjungia stabdžius, jei jutikliai užfiksuoja priešais automobilį išėjusį pėsčiąjį. Kitos didelės automobilio galimybės: adaptyvioji kruizo kontrolė, įspėjimas apie išvažiavimą iš eismo juostos ir pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema, taip pat kelio ženklų atpažinimas ir įspėjimas apie galinį eismą važiuojant atbuline eiga.
Kadangi tai yra aukščiausios klasės modelis, Q2 konkurentai yra iš aukštesnės mažų krosoverių klasės. Pagrindiniai konkurentai yra BMW X1 ir X2 dvyniai, Mercedes GLA ir Range Rover Evoque. Kitur verta apsvarstyti MINI Countrymanis, o aukščiausios klasės Jeep Renegade ir Fiat 500X versijos siūlo daug įrangos už panašius pinigus kaip ir bazinės Q2 versijos.

Šaltinis: Autoexpress