Dešimt naujų hibridinių ir elektrinių automobilių ir koncepcijų 2022 m.

Dešimt naujų hibridinių ir elektrinių automobilių ir koncepcijų 2022 m.
Audi Urbansphere concept / audi.com

Automobilių dizainas artėja prie visiško elektrifikavimo, kaip matyti iš mūsų dešimties naujų debiutų
Naujoji norma - tai pasaulis, kuriame nėra brangių fanfarų, susijusių su reguliariu tarptautinių automobilių parodų kalendoriumi, todėl automobilių pristatymai dažnesni ir neišvengiamai vyksta internetu. Pavasarį tradiciškai atėjo Ženevos eilė, ir nors paroda vyks ir 2023 m., tai nesutrukdė daugeliui naujų automobilių ir koncepcinių automobilių prasiveržti šiuo metų laiku. Pateikiame dešimties geriausių šio sezono debiutų gidą.
Dešimt geriausių naujų hibridinių ir elektrinių automobilių bei koncepcinių automobilių

Audi Urbansphere koncepcija

Audi Urbansphere koncepcija / Audi.com

Užbaigdamas koncepcinių automobilių trijulę, prasidėjusią “Audi Skysphere” ir tęsiamą "Grandsphere", "Audi Urbansphere" vengia neįprastos aerodinamikos ir žemos dizaino kalbos, o renkasi didžiulį keleivių saloną. Urbansphere, apibūdinama kaip "didžiausias iki šiol buvęs bet kurio Audi automobilio interjeras", yra tikras gyvenamasis kambarys ant ratų be vairo, pedalų ir prietaisų skydelių. Su pasukamomis priekinėmis sėdynėmis ir (įsivaizduojamu) pilnu autonominio vairavimo funkcijų rinkiniu "Urbansphere" siūlo gyvenimo viziją - tiek darbo, tiek pramogų - automatizuotuose ateities didmiesčio greitkeliuose. Tikėkimės, kad koncepcijos pagrindinės formos kalba taps pirmojo "Audi" MPV pagrindu.

Daugiau nuotraukų: Audi Urbanshere / audi.com

Genesis X Speedium Coupé Concept

Genesis X Speedium Coupé Concept

Genesis X Speedium Coupé buvo pristatytas prekės ženklo Genesis House, naujoje kultūrinėje erdvėje Niujorko Meatpacking rajone. Tai 2021 m. "Genesis X Concept" kupė patobulinimas, "Speedium" turi mokslinės fantastikos pavadinimą ir liekną, ilgu stogu kėbulo formą, kuri primena savitesnę septintojo ir aštuntojo dešimtmečių "grand touring" eros pusę.

Daugiau apie Genesis X / Genesis.com

"Mercedes-Benz EQS" visureigis

"Mercedes-Benz EQS" visureigis
"Mercedes-Benz EQS" vidus

EQS SUV yra naujausias "Mercedes" grynai elektrinių automobilių linijos modelis, kuris produktų medžio viršūnėje prisijungia prie savo pripažinto EQS sedano brolio ir sesers. Visureigis turi tą patį pagrindą kaip ir sedanas, tik jo kėbulas yra įprastesnio stiliaus, nugludintas, kad sukurtų EQ gamai būdingą rombo pavidalo išvaizdą. Gautas aerodinamiškas automobilis turėtų nuvažiuoti apie 381 mylią. Viduje yra pasirenkamas prietaisų skydelio pločio "Hyperscreen" ekranas ir galimybė įrengti trečią sėdynių eilę, todėl tai yra vienas iš nedaugelio rinkoje esančių visiškai elektrinių septynviečių automobilių.

BMW X7 ir 7 serijos automobiliai

BMW X7
BMW 7 serija

BMW ne tik atnaujino savo flagmaną - įprastinį visureigį X7 (viršuje), kad priartintų jį prie visiškai elektrinio iX, bet ir atskleidė naujos kartos 7 serijos sedaną. Pastarasis yra tradicinis kompanijos flagmanas ir technikos vitrina, jame yra visiškai elektrinis i7 modelis, o kitais metais pasirodys ir iš tinklo įkraunamas hibridinis modelis. Beveik 5,4 m ilgio standartinės versijos automobilis yra vienas didžiausių rinkoje. Daugiausia vietos skirta talpiam galiniam salonui, kurį papildo tokios papildomos įrangos kaip 31,3 colių 8K BMW teatro ekranas su 36 "Bowers & Wilkins" garsiakalbiais ir atlenkiamomis "Executive Lounge" galinėmis sėdynėmis. Kitos pasirinktys - "Swarovski" kristalų priekiniai žibintai ir "Sky Lounge" panoraminis stiklinis stoglangis su integruotu šviesos šou. Planuojama, kad i7 nuvažiuos iki 624 km.

Lexus RZe

Lexus RZe
Lexus RZe vairalazdė

Naujasis "Lexus RZe" nuo pat pradžių buvo kuriamas taip, kad būtų visiškai elektrinis. Įdomu tai, kad eksterjere sušvelninta ganėtinai šabloniška dizaino kalba, kuri linkusi šiek tiek nepatogiai sėdėti ant ICE platformos. Dėl geresnių proporcijų raukšlės ir briaunos įgauna daugiau erdvės kvėpuoti, o į vidų įleistos radiatoriaus grotelės yra akivaizdžiai patobulintos. Viduje pirmą kartą pasirodė ne vairas, o vailazdė (galima įsigyti nuo 2023 m.), kuris yra salono sąrankos dalis, suteikianti vairuotojui didesnį ryšio su keliu jausmą. Tikimasi, kad nuvažiuojamas atstumas bus daugiau nei 402 km, automobilis pasižymės energingu pagreičiu ir tradiciškai aukštu Lexus interjero įrangos lygiu.

Ferrari 296 GTS

Ferrari 296 GTS
Ferrari 296 GTS interjeras


Naujasis "Ferrari 296 GTS" nuleidžia 296 GTB modelio viršų, todėl šis automobilis taps geriausiu atvirų superautomobilių kategorijos automobiliu. Jis varžosi su McLaren 720S Spider - vis dar įspūdinga mašina, nepaisant to, kad jai jau gerokai daugiau nei treji metai. 296 GTS atnaujinta hibridinė jėgainė, kuri kartu su V6 išvysto 819 AG bendrą galią. Sulankstomas kietasis stogas atsidaro per 14 sekundžių, o našumo rodikliai paprastai yra ne iš šio pasaulio.

Smart #1

Paskutinį kartą, kai "Smart" gamino keturių durų automobilį, jis buvo suporuotas su "Renault-Nissan" aljansu. Taip atsirado "Smart Forfour", kuris savo proporcijomis ir platforma dalijosi su "Renault Twingo". Dabar vokiečių kompanija žengia į itin kompaktiškų visureigių sritį, pristatydama "Smart #1" - pavadinimą, kuris reiškia tam tikrą prekės ženklo persitvarkymą. Šį kartą techninis partneris yra Kinijos milžinė "Geely". Vokietijoje suprojektuotas ir Kinijoje pagamintas elektrinis pagrindas, #1 siekia tapti pasaulį užkariaujančiu automobiliu, kuriuo originaliam dviviečiam automobiliui taip ir nepavyko tapti. Santūrios formos tiek viduje, tiek išorėje reiškia praktiškumą.

Daugiau apie automobilį: Smart

Maserati Grecale

Maserati Grecale
Maserati Grecale interjeras

Naujausias "Maserati" žingsnis į visureigių pasaulį - naujasis "Grecale". Šiek tiek mažesnis už "Levante" visureigį, "Grecale" yra svarbus Italijos prabangos gamintojo automobilis. Į vis dar besiplečiančią miesto visureigių rinką orientuotas "Grecale" pristatomas daug dėmesio skiriant drąsioms šiuolaikinėms paletėms ir pažangiausioms informacinėms ir pramoginėms technologijoms. Pradedant prekybą, bus galima rinktis iš keturių pagal užsakymą pagamintų apdailos komplektų: GT, Modena, Trofeo ir Folgore, įkvėptų Italijos mados, architektūros ir eksploatacinių savybių, o Folgore modelis taps pirmuoju visiškai elektra varomu bendrovės visureigiu. Viduje garsusis prietaisų skydelio laikrodis dabar yra skaitmeninis ekranas, suteikiantis prieigą prie "Maserati" "asistento" ir siūlantis daugybę skirtingų ekrano parinkčių.

Daugiau apie automobilį Maserati

Honda e:Ny1 prototipas

Honda e:Ny1 prototipas


Parodytas kitų metų "Honda e:Ny1" - automobilio, kuris kompaktiškiems elektriniams visureigiams tikisi padaryti tai, ką išskirtinis "Honda e" padarė miesto automobiliams. Jis nėra toks įžūlus kaip jo mažesnysis brolis, tačiau didesnė erdvė ir ilgesnis nuotolis turėtų padėti jam tapti ne tik kultiniu automobiliu, bet ir pasiūlyti daugiau praktiškumo tradiciškai vyresnio amžiaus šios markės klientams.

Lincoln Star konceptas

Lincoln Star konceptas
Lincoln Star konceptas


2022 m. "Ford" "Lincoln" padalinys švęs savo šimtmetį. Pastarieji keleri metai šiam amerikietiškos prabangos bastionui buvo šiek tiek sunkūs, nes jo garbingasis "Continental" modelis pralaimėjo kovą dėl rinkos dalies su aukštos klasės sedanais iš Vokietijos ir liko tik visureigių verslu. Tai "Lincoln Star Concept" - naujos kartos grynai elektrinio visureigio vizija, kurioje bendrovės dizaino kalba perkeliama į kitą lygmenį, pasitelkiant interaktyvų apšvietimą, daugiafunkcinį pirmos klasės saloną ir daug vietos bagažui. "Star" nenumatoma gaminti, tačiau tai yra trijų naujų elektromobilių, kuriuos markė turėtų pristatyti iki 2025 m., anonsas.

Šaltinis: wallpaper.com