Geriausi naudoti kabrioletai, kuriuos verta įsigyti 2022 m.

Geriausi naudoti kabrioletai, kuriuos verta įsigyti 2022 m.
Photo by Sonnie Hiles / Unsplash

Šie naudoti kabrioletai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu ir yra labai smagūs vairuoti
Šiais laikais galbūt labiausiai mėgstami yra visureigiai. Galbūt jie išstūmė daugelį automobilių iš pirkėjų širdžių, bet ne kabrioletus. Nors ne visi gali sau leisti įsigyti aukščiausios klasės kabrioletus, šiuos automobilius daugeliui entuziastų privalu įsigyti. Daugelis kabrioletų modelių yra vieni iš brangiausių transporto priemonių, todėl, norėdami tokį įsigyti, daugelis žmonių turi dairytis į naudotų automobilių rinką.
Laimei, yra nemažas naudotų kabrioletų, kurie vis dar pasižymi neįtikėtinomis eksploatacinėmis savybėmis, pasirinkimas. Gerai paieškojus naudotų automobilių salonuose ir interneto rinkose, galima rasti keletą gerų pasirinkimų. Įsibėgėjus metams, pateikiame geriausių kabrioletų, kuriuos galima įsigyti naudotus 2022 m., rinkinį.


10. Chevrolet Camaro 1SS kabrioletas

Chevrolet Camaro kabrioletas

Camaro yra vienas geriausių kada nors sukurtų Chevrolet'ų. Tarp geriausių “Camaro” modelių 1SS kabrioletas yra vienas iš puikių pasirinkimų ieškantiems jaudinančio pasivažinėjimo. Jį varo 6,2 l V8 variklis, išvystantis sveiką 455 arklių galią ir 455 lb-ft sukimo momentą. 1SS turi gerai veikiančią šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę.

Standartinėje 1SS įrangoje, be kita ko, yra 4 ratų stabdžių antiblokavimo sistema, vairuotojo ir keleivio šoninės oro pagalvės, oro pagalvių užimtumo jutiklis, automatinis oro kondicionierius, kruizo kontrolė ir elektroninė stabilumo sistema “StabiliTrak”.


9. MINI Cooper kabrioletas

MINI Cooper kabrioletas

Mini yra vienas geriausių mažų automobilių, kuriuos galima nusipirkti. Standartinėje versijoje vienintelis "Mini" tikslas - teikti neprastą malonumą, o kabrioleto modelyje viskas pakyla į kitą lygį. Automobilio viduje - prabangus ir patogus salonas su sintetinės odos apmušalais. Tikra oda ir šildomos priekinės sėdynės siūlomos kaip patobulinimai.

Mini varomas 1,5 litro turbobenzininis 3 cilindrų turbininis variklis, išvystantis padorią 134 arklių galią. Ši galia priekiniams ratams perduodama per šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę, o pagal EPA įvertintas 8.4 l/100km mieste ir 6.4 l/100km greitkelyje. Vienas geriausių naudotų "Minis" yra 2019 m. modelis.

8. Mercedes-Benz E klasės E 450 RWD kabrioletas

Mercedes-Benz E klasės E 450 kabrioletas

E klasės Mercedes E 450 yra patrauklus kabrioletas su 3,0 l V6 bi-turbo varikliu, išvystančiu 362 arklių galias ir 369 lb-ft sukimo momentą. Ši nepaprasta galia galiniams ratams perduodama per devynių laipsnių automatinę pavarų dėžę.

E 450 kabrioletas taip pat turi daugybę standartinės įrangos, įskaitant 4 ratų stabdžių antiblokavimo sistemą, 1 ir 2 eilės viršutinių oro pagalvių užuolaidas, oro pagalvių užimtumo jutiklį, kruizo kontrolę, vairuotojo kelių oro pagalvę ir transmisijos traukos kontrolę. Naudotų automobilių rinkoje galima rasti gerai prižiūrėtų E 450 RWD kabrioleto modelių, kurių kaina prasideda nuo 79 950 Eur.

7. Mercedes C klasės kabrioletas

Mercedes C klasės kabrioletas

Tai išskirtinis ir smagią vairavimo patirtį teikiantis kabrioletas. Į šį modelį montuojamas 2,0 litro turbininis 4 cilindrų vidaus variklis, išvystantis 255 arklio galias ir 273 sūkio jėgas. Šis C klasės kabrioletas su galiniais varomaisiais ratais turi devynių laipsnių automatinę pavarų dėžę, o jo EPA vertinimu, mieste suvartojama 11 l/100km, o greitkelyje - 8 l/100km.

Be to, C 300 kabrioletas turi puikią įrangą, pavyzdžiui, 4 ratų stabdžių antiblokavimo sistemą, automatinį kondicionierių ir kruizo kontrolę. Jame taip pat yra belaukiantys rakteliai, oro pagalvių užimtumo jutiklis ir transmisijos traukos kontrolė. Gerai prižiūrėtą 2017 m. C 220 kabrioletą galima įsigyti už  35 000 Eur


6. Audi A5 Quattro Kabrioletas

Audi A5 Quattro kabrioletas

Tai prabangus automobilis, siūlantis puikias eksploatacines savybes, komfortą ir pažangiausias technologijas santūriame, tačiau žaviai gražiame komplekte. A5 varomas 2,0 litro turbininis 4 cilindrų variklis, išvystantis 248 arklių galią ir 273 sūkio jėgas. Ši sveika galia į visus ratus perduodama per septynių laipsnių automatinę pavarų dėžę.

A5 Quattro Cabriolet standartinėje įrangoje yra tokios funkcijos kaip 4 ratų stabdžių antiblokavimo sistema ir vairuotojo bei keleivio kelių oro pagalvės. Jame taip pat įrengtas automatinis oro kondicionierius, kruizo kontrolė, transmisijos traukos kontrolė ir "Quattro" visų varančiųjų ratų pavara.

5. Audi TT Roadster

Audi TT Roadster kabrioletas

"Audi TT Roadster" yra nuostabus sportinis automobilis su dviem sėdimomis vietomis. Po jo variklio gaubtu slepiasi 2,0 litro darbo tūrio turbovariklis, išvystantis padorią 220 arklių galią ir 258 sūkio jėgas. Ši galia į visus ratus perduodama per septynių laipsnių automatinę pavarų dėžę ir pagal EPA įvertintas 10 l/100km mieste ir 7.6 l/100km greitkelyje.

TT Roadster taip pat turi tokias standartines funkcijas kaip 4 ratų stabdžių antiblokavimo sistema, oro pagalvių užimtumo jutiklis, automatinis oro kondicionierius, kruizo kontrolė, transmisijos traukos kontrolė ir "Quattro" visų varančiųjų ratų pavara. Galima rinktis iš daugybės gerai išlaikytų 2019 m. šio automobilio modelių.

4. Porsche Boxster kabrioletas

Porsche Boxster kabrioletas

Elegantiškas "Porsche 718 Boxster S" yra galvą apsukantis prabangus sportinis automobilis, kuris stebėtinai arti prilygsta vokiečių markės flagmano - 911 modelio - įspūdžiams. Po variklio dangčiu "Boxster S" slepiasi 2,5 l darbinio tūrio turbininis plokščias keturių cilindrų variklis, kurio galia yra įspūdinga - 350 arklio galių ir 309 sūkio pėdų sukimo momentą.

Puiki šešių laipsnių mechaninė pavarų dėžė, keturių ratų stabdžių antiblokavimo sistema, pirmos eilės viršutinės oro pagalvės ir 19'' aliumininiai ratlankiai - tai neįtikėtinos automobilio savybės. Jame taip pat yra oro kondicionierius, kruizo kontrolė, transmisijos traukos kontrolė ir elektroninė stabilumo sistema.

3. Mazda MX-5 kabrioletas

Mazda MX-5 kabrioletas

Mazda MX-5 Miata Club yra puikus dvivietis rodsteris, kurį varo SKYACTIV-G 2,0 ltr. 2,0 ltr. vidinis 4 cilindrų variklis, veikiantis kartu su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže, išvystantis 181 AG ir 151 lb-ft sukimo momentą.

Be to, MX-5 turi standartinę įrangą, pavyzdžiui, 4 ratų stabdžių antiblokavimo sistemą, ant šoninių sėdynių sumontuotas oro pagalves, oro pagalvių užimtumo jutiklį, transmisijos traukos kontrolę ir elektroninę stabilumo kontrolę.

2. FIAT 124 Spider Classica

Fiat 124 Spider kabrioletas

Fiat 124 Spider Classica yra puikus automobilis pirkėjams, ieškantiems sportinio automobilio, kuris teiktų malonumą už nedidelį biudžetą. Spider Classica varomas 1,4 litro turbininiu 1,4 l darbinio tūrio varikliu, kuris išvysto 160 arklio galių ir 184 lb-ft sukimo momentą. Ši didelė galia perduodama galiniams ratams per šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę, o pagal EPA įvertintas važiavimo greitis mieste yra 9 l/100km, o greitkelyje - 6.7 l/100km.

124 Spider Classica taip pat turi įvairią standartinę įrangą, įskaitant 4 ratų stabdžių antiblokavimo sistemą, oro kondicionierių, ant šoninių sėdynių montuojamas oro pagalves, 16 colių aliuminio ratlankius, kruizo kontrolę ir elektroninę stabilumo sistemą.


1. VW Beetle Final Edition SEL kabrioletas

VW Beetle kabrioletas

Tai stilingas sportinis automobilis. Puikiai aprengtame vabale montuojamas 2,0 litro variklis, išvystantis 200 arklio galias. Ši padori galia priekiniams ratams perduodama per šešių laipsnių automatinę pavarų dėžę.

Be to, "Final Edition SEL" siūlomi tokie standartiniai patogumai kaip 4 ratų stabdžių antiblokavimo sistema, automatinis oro kondicionierius "Climatronic", 18 colių aliuminio ratlankiai, kruizo kontrolė ir transmisijos traukos kontrolė.


Šaltinis: Hotcars