Kia Sportage apžvalga

Kia Sportage apžvalga
Kia Sportage

"Kia Sportage" yra puikus šeimyninis visureigis, kuriame yra daug vietos, naujausios transporto priemonėje įdiegtos technologijos ir patogus kėbulas. Aštri, itin moderni "Kia Sportage" išvaizda yra drąsus Korėjos gamintojo žingsnis, tačiau jis bent jau turėtų padėti šeimyniniam visureigiui išsiskirti iš daugybės pernelyg gerai pažįstamų konkurentų. Kitose vietose "Sportage" patobulintas visose reikiamose srityse - daugiau vietos keleiviams, didesnė bagažinė, nuostabi nauja informacijos ir pramogų sistema ir efektyvių hibridinių variklių pasirinkimas, įskaitant pirmą kartą įkraunamą iš tinklo technologiją.
Kelyje "Sportage" nesuteikia tiek daug pramogų, tačiau tai nėra esminis dalykas; komfortas ir rafinuotumas yra puikūs, o "Kia" pridėjo papildomų praktinių elementų, kad su geriausiai parduodamu visureigiu būtų dar lengviau gyventi.

Apie "Kia Sportage"

Kia sėkmingai gamina galingus šeimyninius automobilius, sukurtus atsižvelgiant į praktiškumą, efektyvumą ir patikimumą. Pastaruoju metu gamintojas pristatė daugybę elektrifikuotų transmisijų, kad dar labiau padidintų savo patrauklumą klientams, norintiems sumažinti kasdienes eksploatavimo išlaidas, o penktosios kartos "Sportage" visureigis yra naujausias modelis, kurio gamoje įdiegtos švelnios, visiškai ir iš tinklo įkraunamos hibridinės technologijos.
Per pastaruosius maždaug trisdešimt metų "Sportage" išsivystė iš nykaus žemės ūkio visureigio, kurio buvo parduodama palyginti nedaug, iki stilingo šeimos favorito, tapusio geriausiai parduodamu Korėjos automobilių gamintojo modeliu Europoje. Trečiosios kartos modelis, pristatytas 2010 m., parodė kelią į priekį, nes jo patraukli išvaizda ir praktiškumas padėjo pavogti pirkėjus iš viską užkariavusio "Nissan Qashqai".

Kia Sportage nuo 2010

Kia nepamiršo drąsaus dizaino svarbos - jos visiškai elektrinis krosoveris EV6 išties traukia akį, o keistai atrodantis "Soul EV" turi išskirtinę išvaizdą, todėl nepasimes minioje. Šią kryptį tęsia ir "Sportage", kurio priekinė dalis įspūdinga, o modernūs, švarūs paviršiai iš tiesų leidžia didesniam penktosios kartos modeliui atrodyti gana kompaktiškam.

Vidutinio dydžio visureigių rinkoje yra daug moderniai atrodančių konkurentų, todėl "Sportage" turės nemažai darbo. "Hyundai Tucson" yra sukurtas ant tos pačios N3 platformos kaip ir "Sportage" ir šiuo metu yra pripažintas mūsų Metų vidutinio dydžio visureigiu, o "Volkswagen" grupė siūlo puikius konkurentus - "SEAT Ateca" ir "Škoda Karoq".

Jei norite daugiau vairavimo malonumo, galbūt atkreipkite dėmesį į "Ford Kuga" arba "Mazda CX-5", iš kurių pirmoji siūlo efektyvius pilnai hibridinius ir iš tinklo įkraunamus hibridinius modelius. Kaip minėta pirmiau, Nissan Qashqai anksčiau buvo populiarus šeimos pirkėjų pasirinkimas, nors, pasirodžius talentingesniems varžovams, galbūt šiek tiek prarado savo spindesį. Šioje konkurencingoje klasėje taip pat būtų sunku rekomenduoti "Honda CR-V" arba "Opel Grandland". Nė vienas iš jų nėra itin blogas pasirinkimas, tiesiog kiti konkurentai siūlo išsamesnį paketą.

"Kia" siūlo įprastus benzininius ir dyzelinius "Sportage" variklius, taip pat 48 V švelniai hibridines versijas. 148 AG 1.6 T-GDi benzininis agregatas gali būti komplektuojamas su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže arba septynių laipsnių DCT automatine pavarų dėže, o 1.6 CRDi benzininį degiklį galima rinktis iš dviejų galingumų: 113 AG versija, suderinta su šešių laipsnių mechanine pavarų dėže, arba 134 AG variantas, suderintas su septynių laipsnių automatine pavarų dėže.

Hibridiniai "Sportage" ir iš tinklo įkraunami hibridiniai modeliai turi daugiau galios - atitinkamai 226 ir 261 AG. Abiejuose naudojama šešių laipsnių automatinė pavarų dėžė, o PHEV versijos standartiškai turi visų varančiųjų ratų pavarą.

Kia Sportage hibridas

Trimų lygiai prasideda nuo pradinės 2 specifikacijos (tik 148 AG benzininis ir 113 AG dyzelinis variantai), 3, 4, GT-Line, GT-Line S ir "Launch Edition" modelio. Vidutinės specifikacijos 3 modifikacija yra gerai įrengta: du 12,3 colių ekranai, daliniai odiniai apmušalai, šildomos sėdynės ir išmanioji kruizo kontrolė.

"Kia" siūlo "Sportage" nuo maždaug 8000 Eur, nors aukščiausios komplektacijos automobilių kainos sparčiai kyla, o aukščiausios naujausios komplektacijos automobiliai viršija 40 000 Eur. Patartume skirti šiek tiek laiko "Sportage" palyginimui su mechaniškai panašiu "Hyundai Tucson", kurio kainos pranašumas didėjant asortimentui yra nedidelis.

Šaltinis:Autoexpress