Koks yra naudotas Bentley Continental GT kupė?

Koks yra naudotas Bentley Continental GT kupė?

Galima pamanyti, kad didelis ir prabangus Bentley gaminamas Grand Touring kupė iš karto taps favoritu, tačiau kai 2003 m. buvo pristatyta pirmoji automobilio versija, buvo tokių, tarp kurių buvome ir mes, kurie dėl to nebuvo tokie tikri. Abejonės dėl jo svorio, eksploatacinių savybių, valdymo ir važiavimo, jau nekalbant apie išlaidas, slopino mūsų entuziazmą.

Dauguma šių problemų buvo išspręstos 2011 m., kai pirmą kartą pasirodė šis lengvesnis ir atjaunėjęs modelis. Svarbiausias iš pakeitimų buvo 4,0 l V8 variklis, kuris papildė didžiulį 6,0 l W12 variklį. Dėl šio įspūdingo agregato Continental tapo lengvesnis, manevringesnis ir ekonomiškesnis, tačiau beveik neprarado našumo ir rafinuotumo. Abu automobiliai vis dar pasižymi nepriekaištingu gebėjimu beveik tyliai važiuoti mieste ar greitkeliu, tik kelio ir vėjo keliamas triukšmas primena, kad važiuojate.

Prabangiame interjere yra beveik visos elektros įrangos galimybės, kurių norėtumėte (o gal net ir reikia). Viskas apmušta poliruota mediena ir minkšta oda, o įrengimų ir įrangos kokybė yra pavyzdinė. Priekyje yra daug erdvės, nes sėdynės ir vairas reguliuojami elektra, o du maži suaugusieji arba vaikai bus patenkinti gale, kai reikės važiuoti trumpus atstumus.

Continental yra didelis ir stilingas grand tourer, kuris, mūsų nuomone, siūlo pakankamai, kad pateisintų savo kainos skirtumą, palyginti su daugeliu kitų puikių šios klasės automobilių. Žinoma, jo eksploatacinės išlaidos yra didžiulės, tačiau jo progos pojūtis yra beveik nepakartojamas. Kaip jis atrodo kaip naudotas pirkinys? Skaitykite toliau ir sužinokite.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Bentley Continental GT kupė?

Patikrinkite, ar brangiai remontuojamas kėbulas nėra įbrėžtas miesto centre esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse, o lengvojo lydinio ratlankiai – ar nėra apgadinimų nuo bordiūro. Conti turi daugybę elektros įrangos, todėl įsitikinkite, kad ji veikia, kaip reikia.

Kokios dažniausiai pasitaikančios naudoto Bentley Continental GT kupė problemos?

Variklio darbai yra brangūs, nes norint atlikti pagrindinius darbus, tenka išimti variklį. Laimei, problemų, apie kurias pranešama, yra nedaug. ZF pavarų dėžė taip pat yra patikima. Pranešta apie kai kurias problemas, susijusias su elektros gedimais, atsiradusiais dėl problemų su laidų pynėmis.

Ar naudotas Bentley Continental GT kupė yra patikimas?

Duomenis apie Conti sunku surinkti, nepaisant to, kad automobilis gaminamas jau daugelį metų. Apskritai savininkai teigia, kad šis tvirtai sukonstruotas automobilis turi gerą patikimumo reputaciją. Vienintelės problemos, apie kurias pranešama, yra susijusios su faktinėmis dalių kainomis, o ne su gedimo problema. Bentley, kaip markės, reputacija yra labiau nevienareikšmė, nors atrodo, kad neseniai atliktos apklausos parodė, jog šiuo požiūriu padėtis pagerėjo.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Bentley Continental GT kupė turėčiau pirkti?

Bentley 4.0 V8 yra pasiskolintas iš Volkswagen grupės, tačiau jis yra puikus ir kur kas prasmingesnis nei W12. Jis labai stipriai traukia nuo mažų sūkių ir mėgsta būti stumdomas. Jis nėra labai taupus, bet šalia W12 atrodo ekonomiškas pasirinkimas. Be to, V8 S versijoje galima gauti papildomą 20 AG pajėgumą.

Nėra abejonių, kad Bentley W12 variklis daro įspūdį, tačiau norint jį išlaikyti kelyje, reikės neįtikėtinai gilių kišenių. Be to, jis yra šiek tiek sunkesnis už V8, todėl ne taip gerai valdomas. Mums labiau patinka mažesnis variklis.

Naujų ir naudotų modelių galima įsigyti įvairių apdailos lygių, tačiau dėl skirtingų 20 colių ratlankių, didesnės galios, pažemintos pakabos, didesnių stabdžių ir sportinio išmetimo sistemos S versija yra geriausia vairuoti ir geriausiai skamba.

Mūsų mėgstamiausias Bentley Continental GT Coupé 4.0 V8 S

Alternatyvos

Kokias naudoto Bentley Continental GT Coupe alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Mercedes–Benz S klasės kupė pasižymi stulbinančiomis eksploatacinėmis savybėmis tokiam sunkiam ir prabangiam automobiliui, taip pat didele vidaus erdve ir prabanga. Eksploatavimo išlaidos yra didelės, tačiau jo gebėjimas padėti keleiviams patogiai važiuoti keliu yra puikus.

Aston Martin DB11 su V8 varikliu yra lengvesnis už V12 versiją, todėl automobilis aštriau valdomas ir važiuoja daug sportiškiau. Jis judresnis už Conti, tačiau priekyje ir gale nėra tiek daug vietos, o bagažinės erdvė taip pat mažesnė.

Šaltinis: whatcar.com