Mitsubishi ASX 2010-2019 naudotų automobilių apžvalga

Mitsubishi ASX 2010-2019 naudotų automobilių apžvalga

Crossover tipo automobiliai – šeimyniniai hečbekai su visureigių stiliaus doze – yra pelnytai populiarūs, tačiau juos dažniausiai parduoda markės, kurių 4x4 patikimumas yra labai menkas. Tačiau ne šiuo atveju. 2010 m. pasirodęs Mitsubishi ASX buvo tinkamai sukurta ir labai patikima alternatyva tiek mažiems, tiek mažesniems vidutinio dydžio Qashqai klasės visureigiams. Ši pirmosios kartos versija 2019 m. sulaukė stipraus atnaujinimo, kad išsilaikytų paskutinius kelerius gyvavimo metus, tačiau čia vertiname 2010-2018 m. modelius iki atnaujinimo.

Istorija

Mitsubishi žinomas kaip visureigių gamintojas, tačiau visureigiai, kuriais jis geriausiai žinomas, šiuo metu nėra madingi. Tokie modeliai kaip Shogun ir L200 pikapas yra puikūs. Jie tvirti, bekompromisiai ir pajėgūs, kaip ir daugelio kietų televizijos policininkų serialų pagrindiniai herojai. Tačiau šiuo metu automobilių pasaulį drebina mažesni ir švelnesni visureigiai. 2010 m. pasirodęs ASX buvo Mitsubishi bandymas sukurti tokį urbanistinį visureigių veidą – Crossover modelį, skirtą kasdieniam važiavimui.

ASX reiškia Active Sporting Crossover (aktyvus sportiškas krosoveris), o krosoveriai šiuo metu yra bene madingiausias dalykas automobilių srityje – bent jau jei tikėti jais prekiaujančiais žmonėmis. 2007 m. Nissan Qashqai pradėjo kompaktiškų hečbekų, pasižyminčių universalumu ir visureigių įvairove, tendenciją ir greitai prie jo prisijungė daugybė konkurentų. Mitsubishi nuolat atnaujindavo pirmosios kartos ASX, 2012 m. jį papildė 2,2 l dyzeliniu varikliu, o vėliau – įvairiomis prabangesnėmis modifikacijomis. Didžiausias pokytis įvyko 2019 m., kai buvo atliktas toli siekiantis atnaujinimas ir pereita prie 2,0 litro benzininio variklio.

Ką gausite

Mitsubishi stilistai stengėsi suteikti šiam automobiliui visureigio stilių, kurį taip mėgsta Crossover pirkėjai, o reaktyvinio naikintuvo stiliaus nosį pasiskolino iš Evo ralio kopijos. Pridėjus išplatintas ratų arkas, padidintą važiavimo aukštį ir stogo bėgius, kurių galima tikėtis iš šios klasės automobilių, tai yra mišinys, kuris turėjo sukurti gana įspūdingą rezultatą, tačiau galiausiai jis tapo toks, kuris nesuglumins kitų vairuotojų ir stovint prie mokyklos pasiimt vaikų.

ASX dyzelinis variklis pasižymi dideliu efektyvumu, dizainerių komanda stengėsi padaryti tą patį, kai kalbama apie šio automobilio formą ir dydį. Taigi, nors šis modelis yra žemiau akivaizdžiai daug didesnio Mitsubishi visureigio Outlander, jis turi tą patį pagrindą ir ilgą ratų bazę, todėl jo salonas yra gerokai erdvesnis, nei galima tikėtis. Salone patogiai telpa du gale sėdintys suaugusieji, net jei jie yra aukščiausi paaugliai, o trumpesnėse kelionėse gali tilpti trys nesiskundžiantys asmenys. Nors galinis suolelis nėra stumdomas, sėdynių atlošai atsilenkia, kad ilgesnėse kelionėse būtų patogiau, be to, buvo galima pasirinkti panoraminį stiklinį stogą, kad saloną užlietų šviesa.

Priekyje prietaisų skydelio išdėstymas nėra labai drąsus, jame gausu tamsių plastikų, lengvai papuoštų metalinėmis detalėmis, tačiau ryškus LCD ekranas tarp dviejų pagrindinių ciferblatų yra naudingas, skydelio apdaila yra maloni, valdikliai yra paprasti, o mygtukų tikrai nėra per daug. Patogią vairavimo padėtį nesunku rasti ir dėl vairo, kurio aukštį ir pasiekiamumą galima reguliuoti. Galinėje dalyje yra 442 litrų bagažo erdvė (32 litrais daugiau nei penkiaviečiame MK1 Qashqai), o 60:40 dalijamos lengvai sulankstomos galinės sėdynės gali būti nuleidžiamos, kad bendras bagažo tūris padidėtų iki 1193 litrų, t. y. 333 litrais daugiau nei MK1 Nissan. Be to, salone yra daugybė daiktadėžių, įskaitant dėtuvę po bagažinės grindimis, į kurią galima sutalpinti papildomus 30 litrų.

Į ką atkreipti dėmesį

Patikrinkite, ar nėra kėbulo pažeidimų, kurie, žinoma, labiau tikėtini dėl įbrėžimų mieste nei dėl važiavimo bekele. Salono plastmasės nėra itin kokybiškos, todėl ant jų gali likti įbrėžimų, jei su jomis nesielgiama atsargiai. Be to, modeliuose su stikliniu stogu gali atsirasti barškėjimas, nes apvaduose naudojami dvipusiai lipnūs liežuvėliai, kurie karštu oru gali atsiklijuoti.

Per daugelį metų ASX buvo atšaukiami įvairūs automobiliai. Nuo 2010 m. rugpjūčio 31 d. iki 2012 m. liepos 4 d. pagamintų automobilių stabdžių pedalai gali užstrigti, todėl gali prireikti naujo stabdžių stiprintuvo. Be to, nuo 2010 m. balandžio 19 d. iki 2012 m. birželio 27 d. pagamintuose modeliuose gali užgesti varikliai, todėl reikia perprogramuoti ECU. Be to, nuo 2013 m. gegužės 21 d. iki 2016 m. sausio 29 d. pagamintų automobilių valytuvų mechanizmuose gali atsirasti vandens, todėl valytuvai gali užsikirsti dėl korozijos. Nuo 2015 m. balandžio 23 d. iki 2016 m. kovo 14 d. pagamintų modelių durelių užrakto mechanizmas gali netinkamai veikti karštu oru. Ir galiausiai, nuo 2014 m. gruodžio 5 d. iki 2016 m. balandžio 19 d. pagamintų automobilių ECU relės gali perkaisti ir sukelti variklio problemų.

Kelyje

Tai, kas žmonėms patinka krosoverių modeliuose, patiks ir šiame. Aukšta visureigio stiliaus vairavimo padėtis ir daili išvaizda kartu su prieinama šeimyninio hečbeko stiliaus vairavimo patirtimi. Važiuojama gerai, o sukibimo su kelio danga netrūksta. Tai reiškia, kad savininkai, kuriems paprastai sunku prisitaikyti prie įprasto mažo visureigio, gali greitai pastebėti, kad šį automobilį vairuoja gana sklandžiai ir greitai.

147 AG 1,8 l DI-D dyzelinis variantas 2010 m. tapo pirmuoju dyzeliniu automobiliu, kuriame buvo įdiegta efektyvi kintamo vožtuvų laiko nustatymo technologija. Nors tai tikrai nėra pats rafinuočiausias dyzelinis automobilis, kurį kada nors teko vairuoti, jis yra vienas iš jautresnių, nes 300 Nm sukimo momentas sumažina pavarų perjungimo trukmę ir leidžia vairuoti šį automobilį gana ramiai. Kitas dyzelinis variklis buvo panašus galingas 2.2 DI-D agregatas, pristatytas 2012 m. Benzininių variklių mėgėjams buvo siūlomas 115 AG 1,6 variklis, sujungtas su penkių laipsnių mechanine pavarų dėže, kuris turėjo tenkintis tik perpus mažesne traukos galia nei 1,8 dyzelinis variklis, o rezultatai buvo nuspėjami. Turėsite nuspręsti, kiek iš tikrųjų vertinate mažesnę jo kainą.

Kaip ir priklauso Mitsubishi, 4x4 sistema yra tinkamai išvystyta. Ji siūlo visą priekinių ratų pavarą įprastam važiavimui asfaltu arba, jei sąlygos lietingos ar apledėjusios, automatinę keturių varančiųjų ratų pavarą, kuri gali perduoti iki 50 % sukimo momento galinei ašiai, jei jutikliai nustato ratų praslydimą. Jei išvažiuotumėte į purviną kelią ir būtumėte pakankamai neišmintingi, kad ASX nuvažiuotumėte ten, kur neturėtumėte, trečioji nuolatinės keturių varančiųjų ratų pavaros galimybė suteiktų jums galimybę išsigelbėti.

Bendrai

Mitsubishi parduoda SUV tipo automobilius, skirtus palengvinti gyvenimą. Tokios transporto priemonės, kaip ši, iš tiesų yra viliojanti alternatyva įprastiems šeimyniniams hečbekams ir supermini automobiliams, kuriais važinėja visi kiti.

Tačiau kyla klausimas, ar pirkdami tokį 4x4 tipo krosoverį tikrai turite pirkti prekės ženklą, kuris iš tikrųjų išmano apie 4x4 automobilius. Žinoma, Mitsubishi teigs, kad taip. Galų gale ASX gali pasigirti novatoriškiausiu ir efektyviausiu dyzeliniu varikliu savo klasėje ir, be to, jis yra labai vertingas.

Šaltinis: rac.co.uk