Naudoto Aston Martin DB11 2016 – iki šiol apžvalga

Naudoto Aston Martin DB11 2016 – iki šiol apžvalga
Photo by Felipe Simo / Unsplash

Koks yra naudotas Aston Martin DB11 kupė?

Aston Martin DB serija yra karališkoji Aston Martin šeima, o DB11 yra jauniausias jos narys. Jis buvo pristatytas 2016 m., perimdamas markės flagmano grand touring kupė pareigas iš prieš tai buvusio DB9. Kur dingo DB10? Na, tai buvo sportinis automobilis, pagamintas tik keliais egzemplioriais Džeimso Bondo filmui Spectre.

Tačiau grįžkime prie DB11. Po jo variklio dangčiu galima rinktis 4,0 l V8 su dviem turbinomis arba 5,2 l V12 su dviem turbinomis. Pirmasis iš jų išvysto galingą 503 AG galią, o tai reiškia, kad jis bus pakankamai greitas daugeliui. Jei ne, tuomet V12 variklio 600 AG pajėgumas bus pakankamas. Nuo 2019 m. šį variklį bus galima įsigyti tik AMR (Aston Martin Racing) versijoje su 630 AG.

Yra tik vienas tikras apdailos variantas ir jis yra tinkamai įrengtas: šildomos, elektra reguliuojamos odinės sėdynės, klimato kontrolė, įvažiavimas ir užvedimas be raktelio, kruizo kontrolė, priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai, 360 laipsnių parkavimo kamera, DAB radijas, palydovinė navigacija, 8,0 colių jutiklinis informacinių ir pramoginių technologijų ekranas, LED priekiniai žibintai ir Alkantara apdaila ir kt.

Kelyje galima teigti, kad šis automobilis reiškia Aston sugrįžimą į formą. Abu pasirinkti varikliai skamba nuostabiai, o į bet kurio iš jų pedalo paspaudimą automobilis reaguoja greitai. Jis greitas ir smagus, ir keista, kad, kadangi tai pigesnė versija, V8 yra pats smagiausias. Taip yra todėl, kad jis lengvesnis už V12, o lengvumas yra aukso vertės, kai kalbama apie valdymą.

Posūkiuose DB11 kėbulas išlieka palyginti plokščias, o V8 aštriau įveikia posūkius ir jaučiasi daug vikriau įveikdamas sudėtingas posūkių serijas nei V12 arba, šiuo atveju, Mercedes S–Class Coupe ar Bentley Continental GT.  Jis taip pat geriau valdomas. Vairo mechanizmas yra greitas, bet ne toks greitas tiesiame kelyje, kad važiuojant greitkeliu būtų jaučiamas nerimas, ir jis perduoda gana aiškiai išreikštą kelio įspūdį tiesiai į jūsų delnus. Tai suteikia pasitikėjimo, kad žinotumėte, kada priekinės padangos sukimba su kelio danga arba kada jos ketina jus nunešti į plačią gatvę.

Pakaba standartiškai turi adaptyvius amortizatorius, kurie užtikrina gerą režimų spektrą – nuo švelniausio GT iki Sport ir Sport +. Esant minkščiausiam nustatymui, DB11 nėra toks lankstus kaip S klasės kupė ar Continental GT – jaučiamas šiek tiek didesnis drebėjimas važiuojant banguotais greitkelio ruožais, o mieste per duobes – kietesnis smūgis, tačiau tai visiškai priimtina.

Viduje vairuotojo padėtis yra puiki. Sėdynės ir vairo mechanizmas yra lengvai reguliuojami, nors matomumą riboja šie stilingi stori statramsčiai. Įrengimas ir apdaila išlaikė geriausias senųjų Aston Martin modelių savybes. Minkšta, rankomis siuvinėta oda dera greta medžio ar anglies pluošto apdailos elementų, o viskas, kas interjere atrodo kaip metalas, iš tikrųjų yra metalas, įskaitant, pavyzdžiui, oro ventiliacijos angas. Erdvė priekyje yra puiki, tačiau, kaip ir galima tikėtis, atsižvelgiant į tokį grakštų profilį, galinės sėdynės geriausiai tinka mažiems vaikams arba lagaminams. Kalbant apie bagažinę, ji yra šiek tiek maža, nors joje galima sutalpinti porą naktinių krepšių.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Aston Martin DB11 kupė?

Patikrinkite, ar kėbulas nėra nubrozdinimų ir įlenkimų, o lengvojo lydinio ratlankiai – ar nepažeisti bordiūro. Įsitikinkite, kad visi elektros prietaisai veikia taip, kaip turi veikti.

Laikai, kai ištikimi Aston Martin klientai buvo pasirengę atleisti automobiliams jų patikimumo problemas, jau seniai praėjo. Šiuolaikiniame pasaulyje net ir Didžiojoje Britanijoje pagaminti superautomobiliai turi būti patikimi. Laimei, Aston Martin atsakė į šį iššūkį ir pasiekė vis geresnių patikimumo rezultatų.

Iki šiol DB11 pasižymėjo gerais rezultatais, nors buvo vienas ar du pranešimai apie automobilius, kurie sunkiai užsiveda arba apskritai atsisako užsivesti; savininkai praneša apie problemas, susijusias su elektra, ypač su navigacija ir oro kondicionieriumi. DB11 interjero surinkimo kokybė yra geresnė nei bet kurio kito Aston, todėl neturėtumėte patirti jokių problemų dėl atsilaisvinusių apdailos detalių.  

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Aston Martin DB11 kupė turėčiau pirkti?

Jis lengvesnis ir manevringesnis, o eksploatuoti jį pigiau, todėl siūlome V8 versiją.

Mūsų mėgstamiausias Aston Martin DB11: V8

Alternatyvos

Kokias naudoto Aston Martin DB11 kupė alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Atsirado Jaguar F–Type ir užkariavo automobilių pasaulį. Jis buvo toks nuostabus pažiūrėti ir toks garsus savo išmetamosiomis dujomis, kad jį visada buvo sunku ignoruoti. Jis ne tik puikiai skamba, bet ir yra fantastiškai greitas, ypač 5.0 V8 SVR režimu. Be to, tiek naujas, tiek naudotas jis lenkia Aston kainą.

Porsche 911 yra kultinis sportinis automobilis. Jis labai greitas ir suvaldomas, tačiau kartu rafinuotas ir netgi patogus. Jis skleidžia daug triukšmo, ir ne visas jis yra sveikintinas, tačiau vairavimo patirtis yra nuostabi. Yra iš ko rinktis, šimtai skirtingų modelių, visi greiti, smagūs ir stebėtinai taupūs.


Šaltinis: whatcar.com