Naudoto Dacia Sandero 2021-iki šiol apžvalga

Naudoto Dacia Sandero 2021-iki šiol apžvalga
Photo by Lukáš Parničan / Unsplash

Nepaisant kainos, Dacia Sandero daro įspūdį daugelyje sričių, įskaitant komfortą, ekonomiškumą ir praktiškumą, todėl dažnai prilygsta brangesniems varžovams, o gal net juos pranoksta.

Koks yra naudotas Dacia Sandero?

Ne visuomet mums įsimena tik kino hitai, kartais nedideli projektai, už kurių slypi stiprios vizijos. Pavyzdžiui, pirmasis filmas apie Rokį, kuklus maždaug milijono dolerių biudžetas nesutrukdė jam tapti įspūdingu. O žinote, kas dar gali būti įspūdingas už nedidelę kainą? Naudotas Dacia Sandero. 

Tai mažos kainos mažų automobilių didvyris, o naujausia versija yra dar geresnė už savo pirmtaką.

Trumpai:

+ Patogus vairavimas

+ Neįtikėtinai erdvus

+ Daug įrangos už labai gerą kainą

– Prastas saugos įvertinimas

– Galima įsigyti nedaug naudotų pavyzdžių

– Yra tylesnių mažų automobilių

Po variklio dangčiu galite rasti vieną iš dviejų 1,0 litro TCe variklio su turbokompresoriumi versijų: TCe 90 benzininį arba TCe 100 Bi-Fuel. TCe 90 išvysto 89 AG, turi šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę (arba pasirinktinę automatinę CVT pavarų dėžę) ir mūsų bandymų metu nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėjo per 11,0 sek. Bi-Fuel versija yra šiek tiek galingesnė (99 AG). Galima įsigyti dar vieną variklį. Tai 1,0 l benzininis variklis, pažymėtas SCe 65, kuris nėra turbininis. Net ir jo nevairuodami esame įsitikinę, kad jis bus labai lėtas ( nuo 0 iki 100 km/h per 16,7 sek.) ir jo verta vengti.

Kalbant apie apdailos modifikacijas, pradinio lygio pasirinkimas yra Access. Joje nėra kai kurių pagrindinių dalykų, kurių tikimasi iš šiuolaikinio automobilio, pavyzdžiui, lengvojo lydinio ratlankių, oro kondicionieriaus ir centrinio užrakto. Tačiau už tai gausite elektra valdomus priekinius langus ir LED priekinius žibintus, taip pat pigiausias kainas. 

Toliau Essential, kuris yra pastebimai geriau įrengtas. Jis turi kėbulo spalvos buferį, 38 centimetrų ratlankius su ratlankių apdailomis, automatinius LED priekinius žibintus, kruizo kontrolę su greičio ribotuvu, oro kondicionierių, DAB radiją ir Bluetooth.

Galiausiai yra Comfort. Jame gausime įspūdingą komplektaciją, įskaitant elektra valdomus galinius langus, elektroniniu būdu reguliuojamus šoninius veidrodėlius, lietaus valytuvus, galinius parkavimo jutiklius, galinio vaizdo kamerą, 20 centimetrų jutiklinį informacinių ir pramoginių technologijų ekraną, Apple CarPlay / Android Auto  ir atrakinimą be raktelio.

Kelyje Sandero džiugina palyginti minkšta pakaba, kuri išlygina kelio vingius ir posūkius, tačiau nešokinėja ant sėdynės ir nesukelia nepatogumo. Žinoma, kai kurie kiti maži automobiliai yra dar patogesni, tačiau jie neabejotinai pareikalaus didesnės priemokos.

Sandero nėra pats įdomiausias ar labiausiai nušlifuotas automobilis, kuriuo galima minti pedalus vingiuotu keliu. Tačiau jis pakankamai gerai valdomas. Įveikiant staigius posūkius, kėbulas šiek tiek pasvyra, tačiau sukibimo su kelio danga yra pakankamas, o vairo mechanizmas – nors mieste jis yra pakankamai lengvas, o važiuojant vidutiniu greičiu – pernelyg lengvas – yra pakankamai sunkus, kad važiuojant greitkeliu būtų galima pasitikėti savimi.

Sandero interjeras yra elegantiškas, nors ir kuklus. Sandero plastiko gaminiai atrodo pakankamai patrauklūs, o prietaisų skydelio apdaila iš skoningo audinio pagerina aplinką. Be to, jei pasirinksite Comfort apdailą, gausite chromuotus interjero akcentus ir minkštą vairą, kuris primena odą.

Būdamas vienas didžiausių mažų automobilių klasės automobilių, Sandero yra erdvus tiek priekyje, tiek gale sėdintiems keleiviams. Be to, automobilyje yra nemažai daiktadėžių, įskaitant didelę daiktadėžę, du puodelių laikiklius, protingo dydžio durelių dėtuves ir kitas spinteles.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Dacia Sandero turėčiau pirkti?

Kadangi Comfort apdailos automobiliai yra vieninteliai, kuriuos šiuo metu galima įsigyti naudotų automobilių rinkoje (rašant šį straipsnį), tai vienintelis jūsų pasirinkimas. Vis dėlto, net ir pasirinkę kitas komplektacijas, rinktumėtės Comfort, nes už nedidelius pinigus gausite daug įrangos. 

Kalbant apie variklį, TCe 100 Bi-Fuel yra mūsų pasirinkimas. Naudojant suskystintas naftos dujas, jau nuo mažų sūkių jis yra stipresnis nei standartinis TCe 90 variklis ir, kas labai svarbu, yra švelnesnis ir tylesnis.

Alternatyvos

Kokias naudoto Dacia Sandero alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Jei norite linksmesnio vairavimo, Ford Fiesta yra išskirtinis šios klasės automobilis. Trejų metų senumo žemos specifikacijos egzempliorius turėtų kainuoti maždaug tiek pat, kiek mūsų mėgstamiausias, aukštos specifikacijos Sandero. Taigi, nors Fiesta vis dar įperkama, pagal kainos ir kokybės santykį Fiesta pralaimi Sandero. 

Jei norite patogesnio ir stilingesnio, bet ir brangesnio automobilio, apsvarstykite Peugeot 208

O jei norite nebrangaus mažo automobilio, kuris yra labai universalus, Seat Ibiza yra vienas iš mūsų favoritų.

Šaltinis: whatcar.com