Naudoto Ferrari California 2009-2017 apžvalga

Naudoto Ferrari California 2009-2017 apžvalga

Galbūt yra ir ryškesnių šiuolaikinių Ferrari, tačiau nė vienas jų nėra prieinamesnis nei California ar California T.

Koks yra naudotas sportinis Ferrari California?

Iš pradžių Ferrari California nebuvo sutiktas išskėstomis rankomis. Kai kurie netikėjo, kad tai tikras Ferrari, nes tai buvo pigiausias tuo metu kultinio italų prekės ženklo gaminamas modelis. Laikui bėgant, daugelis žmonių apsiprato ir pasidavė jo žavesiui. 

Pirmiausia, jo variklis yra didingas. 453 AG 4,3 l V8 ne tik skamba neįtikėtinai, bet ir išjudina šį sportinį kabrioletą nuo 0 iki 100 km/val. vos per 3,8 sek. Už tokį greitį taip pat reikia padėkoti greitai perjungiamai automatinei dviejų sankabų pavarų dėžei.

Trumpai:

+ Įspūdingas vairuoti ir deramai prabangus;

+ Įspūdingos eksploatacinės savybės;

+ Praktiškas pagal klasę;

+ Protinga Ferrari kaina.

– Didelės eksploatacinės išlaidos;

– Greitas, bet daugelis alternatyvų yra greitesnės;

– Padorus Grand Tourer, bet kai kurie konkurentai yra geresni.

Posūkiuose yra ir staigesnių Ferrari, pavyzdžiui, Ferrari 488 GTB 2015-2020, tačiau California yra itin pajėgus ir įdomus automobilis. Jis taip pat pagirtinai bando būti patogiu Grand Tourer automobiliu, nors yra alternatyvų, geriau tinkančių tokiam darbui – Bentley Continental GT Convertible yra tik viena iš jų. 

2014 m. California buvo smarkiai patobulintas ir sukurtas California T. Jis įgavo kitokią išvaizdą ir kitą variklį. Dabar tai buvo 552 AG V8 su dviem turbokompresoriais, o 0-100 km/val. greitis tapo pasiekiamas per 3,6 sek. Išliko visos puikios pirmtako valdymo savybės.

Šios savybės sustiprinamos modeliuose su Handling Speciale (HS) paketu. Pavarų perjungimas yra šiek tiek greitesnis, o važiavimas yra tvirtesnis.

Ypač gera yra California ir California T modelių vairavimo padėtis, nes vairas (ant kurio sumontuoti dažniausiai naudojami jungikliai) yra ten, kur reikia.

Galite įsigyti dvivietį, kurio salone yra vietos golfo krepšiams ar lagaminams, arba dvivietį su vaikiškų sėdynių tvirtinimo taškais. Automobilio bagažinė yra 340 litrų talpos, o nuleidus sulankstomą metalinį stogą ji sumažėja tik 100 litrų.

Ko turėčiau ieškoti naudotame Ferrari California sports?

Keletas pavyzdžių, kuriuos pamatysite naudotų automobilių rinkoje, yra nuvažiavę daug kilometrų. Gerai apžiūrėkite šiuos modelius ir įsitikinkite, kad ant jų nėra per daug nusidėvėjimo. Jei turite galimybę išbandyti automobilį bandomuoju važiavimu, padarykite tai ir įsitikinkite, kad viskas veikia taip, kaip turėtų.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios naudoto Ferrari California sports problemos?

Buvo atšaukimas dėl California alkūninio veleno. Jis buvo pagamintas netinkamai.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Ferrari California sports turėčiau įsigyti?

California T yra pastebimai modernesnė už įprastą California, be to, ji greitesnė. Tačiau įprasta Cali yra daugiau nei pakankamai įdomi, o pasirinkę ją sutaupysite. 

Klientams buvo leista California vidų pritaikyti taip, kaip jiems patiko, todėl naudotų automobilių rinkoje greičiausiai bus įvairių spalvų ir tekstūrų.

Į komplektaciją įeina palydovinė navigacija su jutikliniu ekranu, palydovinio sekimo sistema, leidžianti nustatyti automobilio buvimo vietą, jei jis būtų pavogtas, padangų slėgio kontrolė, elektra šildomos sėdynės ir visa Formulės-1 traukos ir stabilumo pagalbinių sistemų gama bei anglies keraminiai stabdžiai.

Alternatyvos

Kokias naudoto Ferrari California sports alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Nors California ir California T yra du įperkamiausi savo amžiaus Ferrari, jų nepavadintumėte pigiais – už jų kainą galima įsigyti daugybę alternatyvių sportinių automobilių. 

Pavyzdžiui, galite įsigyti ankstesnės kartos Audi R8 V10 Spyder. Tai itin pajėgi mašina, pasižyminti skambiu išmetimo garsu, nors, būdama Audi, ji neturi tokio prestižo kaip Ferrari. Be to, ji yra tik dvivietė, o tai reiškia, kad neturėsite California (nors ir žirnio dydžio) galinių sėdynių.

Apsvarstykite ir Mercedes-AMG GT Roadster. Vėlgi, jis neturi Ferrari žavesio, tačiau gausite naujesnį automobilį. Jo V8 yra stiprus, kaip ir jo našumas, todėl jis vis dar labai įdomus.

Šaltinis:whatcar.com