Naudoto Kia Picanto hečbeko 2017-iki šiol apžvalga

Naudoto Kia Picanto hečbeko 2017-iki šiol apžvalga

Puikios vairavimo savybės ir išmanus interjeras paverčia Kia Picanto vienu geriausių naudotų miesto automobilių.

Koks yra naudotas Kia Picanto hečbekas?

Patikėkite mumis, po kelių dienų gyvenimo su Kia Picanto susimąstysite, ko daugumai žmonių reikėtų ko nors didesnio. Jį gera vairuoti, jis praktiškas savo dydžiui ir padoriai įrengtas, jau nekalbant apie tai, kad, perkant naudotą, pigiai kainuoja ir eksploatacija. Tegyvuoja miesto automobilis. 

Galite rinktis benzininius variklius: 66 AG 1,0 litro, 83 AG 1,25 litro arba turbininį 99 AG 1,0 litro variklį. 66 AG 1.0 variklio visiškai pakanka, tačiau 1.25 yra akivaizdžiai galingesnis ir rafinuotesnis variklis. Tuo tarpu 1,0 litro darbo tūrio turbodyzelis nėra toks sklandus kaip 1,25, tačiau yra pats veržliausias iš visų trijų.

Trumpai:

+ Praktiška bagažinė

+ Smagus vairavimas

- Triukšmingi varikliai

- Pasenusios informacinės ir pramogų sistemos pigesnėse versijose

Išskyrus pradinio lygio 1 versiją, kuri gali atrodyti gana skurdi, turinti tik pagrindinę dviejų garsiakalbių stereo sistemą ir centrinį užraktą, Picanto yra gerai įrengtas. Vidutinės klasės 2 komplektacijos modifikacija turi nemažai įrangos – lengvojo lydinio ratlankiai, oro kondicionierius, Bluetooth ryšys ir odinis vairas – visa tai yra standartinė įranga, nors jums vis tiek teks gyventi su gana paprasta informacijos ir pramogų sistema.

3 komplektacijos versijoje turėsite spalvotą ekraną su palydovine navigacija, klimato kontrolę, kruizo kontrolę, galinius parkavimo jutiklius ir galinio vaizdo kamerą. Tuo tarpu GT-Line modifikacija 2 modeliui suteikia sportiškesnę išvaizdą, o aukščiausios klasės GT-Line S turi prabangą, kurią paprastai rasite tik daug brangesniuose automobiliuose, pavyzdžiui, šildomas sėdynes ir šildomą vairą. O jei jaučiatės itin išpuikę, galite rinktis visureigių įkvėptą X-Line modelį.

2020 m. Picanto buvo atnaujintas, o jo stilius tapo sklandesnis, patobulintos informacinės ir pramoginės sistemos, įskaitant daugybę telematikos funkcijų, leidžiančių matyti eismo, orų ir net parkavimo informaciją ar benzino kainas, ir daugiau saugos priemonių.

Dėl lengvo vairo mechanizmo ir gero matomumo mieste Picanto vairuoti lengva, tačiau važiavimas gali pasirodyti kiek kietesnis – jis tikrai nėra toks patogus kaip tokių konkurentų kaip Volkswagen Up ir Hyundai i10. Vis dėlto tai pakenčiama, o atsipirks, kai padidinsite greitį – tuomet pamatysite, kad Picanto vairuoti yra stebėtinai smagu, nes jo vairas yra tiesus, kėbulo posvyris nedidelis, o sukibimo su kelio danga – daug.

Greitkelyje 1.0 variklis dažnai jaučiasi ne savo rogėse, ypač įkalnėje, todėl rekomenduojame rinktis 1.25 variklį. Jame patogiau sėdėti važiuojant 110 kilometrų per valandą greičiu, taip pat pasiekti minėtą greitį. 1.0 turbokompresorinis agregatas dar geresnis, nors ir ne taip smarkiai.

Jei norite reguliariai išvažiuoti su Picanto į greitkelius, 1,25 variklis yra kur kas geresnis, nes 1,0 variklis, važiuojant didesniu greičiu, dažnai jaučiasi nejaukiai. Geriausia išleisti šiek tiek daugiau ir įsigyti vieną iš vėlesnių Picanto su 1.0 turbokompresoriniu varikliu, nes jis turi pastebimai daugiau jėgos nei kiti du variantai. 

Viduje yra gražus prietaisų skydelis su pakankamai prabangiais elementais, kad vis dar jaustumėtės išmanūs. Plastmasės yra kietos, kaip ir daugumoje kitų miesto automobilių, tačiau jos tvirtos, o sklandžiai ir svariai veikiantys jungikliai suteikia kokybės įspūdį.

Vairuotojo sėdynė yra patogi, su pakankama šonine atrama, kad neslystumėte posūkiuose. Dėl gerai išdėstytų pedalų ir standartinio vairuotojo sėdynės aukščio reguliatoriaus visose, išskyrus pradinio lygio apdailos modelius, nesunku rasti patogią vairavimo padėtį. 

Be to, priekyje ir bagažinėje yra daug vietos, nors ant galinės sėdynės dideliems suaugusiems žmonėms gali šiek tiek stigti vietos keliams. Į bagažinę sugebėjome sutalpinti tris kelioninio dydžio lagaminus ir vietos liko, tačiau tai vis tiek nėra automobilis, skirtas ilgoms šeimos atostogoms kelyje.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Kia Picanto hečbeką turėčiau pirkti?

Nebent jei eksploatacinės išlaidos privalo būti kuo mažesnės, rinktumėtės Picanto su 1,25 l varikliu. Džiaugsitės varikliu kiekvieną kartą, kai išvažiuosite iš miesto centro, o realiame pasaulyje jo eksploatacija nebus per daug brangesnė.

Specifikacija

Pradinio lygio Picanto 1 komplektacijos versija yra skausmingai skurdi, todėl manome, kad ją būtina atnaujinti į 2 komplektacijos versiją. Jei galite rinktis 3, verta rinktis 3 versiją, nes joje yra spalvotas ekranas su navigacija. Taip pat gausite klimato kontrolę, kruizo kontrolę, galinius parkavimo jutiklius ir galinio vaizdo kamerą.

Alternatyvos

Kokias naudoto Kia Picanto hečbeko alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Jei ieškote malonaus mažo automobilio su ilga garantija, Hyundai i10 yra panašus stiprus varžovas. Jam suteikiama tik penkerių metų garantija, o Picanto – septynerių, tačiau jis važiuoja minkščiau ir taip pat gerai valdomas, todėl turėtų būti jūsų kandidatų sąraše.

Mes taip pat esame dideli Škoda Citigo gerbėjai, kurio vertė tokia pat gera, kaip ir Picanto. Jūs negausite ilgos garantijos, tačiau gausite įspūdingą komfortą ir elegantišką interjerą, taip pat keletą nepaprastai efektyvių variklių.

O jei svarbiausia – vertė, kodėl gi nepasidomėjus Suzuki Celerio? Neypatingas stilius slepia neįtikėtinai praktišką miesto automobilį, kurio galinėse sėdynėse ir bagažinėje yra nepaprastai daug vietos, taip pat gausi įranga. Be to, jį galima įsigyti labai pigiai.

Šaltinis: whatcar.com