Naudoto Opel Astra 2015-2021 apžvalga

Naudoto Opel Astra 2015-2021 apžvalga
Photo by Youssef D / Unsplash

Koks yra naudotas Opel Astra hečbekas?

Nors daugelį metų Opel Astra buvo labai populiarus automobilis, jis niekada nebuvo tas, kuris pradžiugintų entuziastingus vairuotojus. Įveskite šią septintosios kartos versiją, po kurios gražia oda slypi tiek daug pakeitimų, palyginti su ankstesne 2009-2015 m. Astra versija, kad visi, kurie ją išbandė, iš karto pareiškė, jog ji labai patobulėjo visose srityse.

Dėl naujos platformos ji buvo mažesnė už pakeistą automobilį iš išorės, bet didesnė viduje, su ypač erdviu interjeru. Be to, ją buvo geriau vairuoti ir ji buvo lengvesnė. Galima rinktis iš daugybės efektyvesnių variklių, o salone – patogios ir novatoriškos technologijos, todėl nenuostabu, kad šis automobilis sulaukė daugybės žmonių pagyrų ir net pelnė 2015 m. Europos metų automobilio apdovanojimą.

Iš pradžių benzininiai varikliai buvo nuo 99 AG 1,4 l iki 197 AG 1,6 l agregato. Tarp jų buvo du veržlūs 1,4 l varikliai su turbokompresoriumi, atitinkamai 124 ir 148 AG, ir neseniai pristatytas 104 AG trijų cilindrų 1,0 l variklis, kuris suteikė Astrai įspūdingą našumo ir ekonomiškumo derinį. Nenuostabu, kad trys 1,6 l dyzeliniai varikliai buvo ekonomiškiausi – 109 AG, 134 AG ir 158 AG.

Išmetamo CO2 kiekis

Pasirinkus ecoTec 1.6 variklį, išmetamas tik 89 g/km CO2, tačiau įprastos 136 AG ir 158 AG versijos negali prilygti šiam rodikliui ir išmeta atitinkamai 101 ir 109 g/km. Pakaitinis 1.5 dyzelinis variklis išmeta 92 g/km. Ekologiškiausias benzinas yra 1.2, kurio CO2 emisija yra 99 g/km, o vidutinės klasės 1.4 – 127 g/km. Prasčiausias yra 1,6 litro benzininis variklis, kurio išmetamųjų teršalų kiekis siekia 143 g/km.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Opel Astra hečbeke?

Opel Astra yra automobilis, kuris traukia žmones, todėl visada patartina atidžiai patikrinti bet kokią techninės priežiūros istoriją, taip pat atidžiai apžiūrėti bendrą salono ir padangų būklę bei patikrinti, ar nėra nepageidaujamų ar neįprastų garsų.

Kokia yra dažniausiai pasitaikanti naudoto Opel Astra hečbeko problema?

Priekinių sėdynių šoninės ir priekinio keleivio oro pagalvės. Nuo 2016 m. rugpjūčio 25 d. iki 2016 m. gruodžio 1 d. pagamintose Astrose susidūrimo metu priekinės šoninės oro pagalvės gali tinkamai neišsiskleisti, todėl reikės sumontuoti naują modulį.

Ar naudotas Opel Astra hečbekas yra patikimas?

Remiantis naujausiais What Car? Patikimumo apklausa Astra (benzininis) užėmė 28 vietą iš 37 šeimos automobilių klasės automobilių. Opel, kaip prekės ženklas, užėmė 23-iąją vietą iš 32 pateiktų gamintojų.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Opel Astra hečbeką turėčiau pirkti?

Mūsų mėgstamiausias variklis kelyje yra turbokompresorinis trijų cilindrų 104 AG 1,0 l variklis, kuris yra sklandus ir lankstus, taip pat pasižymi pakankama ekonomija. Du galingesni 1,4 l keturių cilindrų varikliai su turbokompresoriumi abu pasižymi įspūdingomis eksploatacinėmis savybėmis, o 1,6 l 197 AG 1,6 l variklis pasižymi stulbinamu greičiu, tačiau dėl to neišvengiamai nukenčia jo ekonomiškumas.

Iš trijų 1,6 l dyzelinių variklių 109 AG versija pasižymi išskirtinėmis ekonomiškumo savybėmis, tačiau 134 AG variklyje geriausiai dera greitis ir efektyvumas. 158 AG modelis su dviem turbokompresoriais pasižymi įdomiausiomis eksploatacinėmis savybėmis. Įprastai naudojami visi varikliai yra rafinuoti, nors mieste ir esant šaltam varikliui jie šiek tiek šiurkštūs.

Specifikacijos

Komplektacijos yra įvairios: nuo gerai įrengtos pradinio lygio Design su jutikliniu informacinių ir pramoginių technologijų ekranu, Bluetooth ir kruizo kontrole, Tech Line (skirta verslo vartotojams) ir Energy iki SRi – pusiau sportiškos, bet puikiai įrengtos komplektacijos, už kurią, mūsų manymu, verta pakloti pinigų, ypač už navigaciją.

Alternatyvos

Kokias naudoto Opel Astra hečbeko alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Akivaizdžiausia Astra alternatyva yra nekintantis VW Golf. Šis automobilis jau daugelį metų yra šeimyninių hečbekų kategorijos lyderis ir yra etalonas, pagal kurį vertinami visi kiti šios klasės automobiliai. Tai nėra pigiausias šeimos automobilis, tačiau jis yra geriausias visureigis, galintis išsilaikyti kelyje, turintis sklandžius ir efektyvius variklius, aukščiausio lygio rafinuotumą, puikų valdymą ir aukštą komforto lygį. Trumpai tariant, jis siūlo viską, ko norėtų dauguma žmonių. Dėl geros perpardavimo vertės ir ekonomiškų variklių, jei jo įsigijimas kainuoja šiek tiek brangiau, jo eksploatacija bent jau neturėtų kainuoti didžiulių sumų.

Ford Focus taip pat yra šios klasės senbuvis, dažnai besikeičiantis vietomis su Golf pačioje viršūnėje. Per daugelį metų dauguma jį netgi laikė geresniu vairuotojo automobiliu dėl greito vairavimo ir veržlaus valdymo. Tiesa, Golf geriau išlaiko savo vertę ir yra geriau įrengtas viduje, tačiau pasirinkite tinkamą Focus versiją ir pamatysite, kad tai puikus universalas.

Nė vienas šeimyninis automobilis neapsieina be Skoda Octavia. Tai automobilis, kuris iš visų pretendentų siūlo daugiausiai erdvės ir geriausią kainos ir kokybės santykį, turintis didžiulę bagažinę ir universalų interjerą. Kadangi jis turi tiek daug bendrų dalių su kitais VolkswagenGroup automobiliais, jis puikiai veikia ir kelyje. Prie to pridėjus puikius patikimumo rodiklius, tai yra labai geras pirkinys.


Šaltinis: whatcar.com