Naudoto Toyota C-HR 2016 m.-iki šiol apžvalga

Naudoto Toyota C-HR 2016 m.-iki šiol apžvalga

Koks yra naudotas Toyota C-HR hečbekas?

Ieškant šeimyninio visureigio, įdomi vairavimo dinamika tikriausiai nebus jūsų privalomų savybių sąrašo viršuje. Kol jis yra patogus ir neapsiverčia posūkiuose, dauguma žmonių yra visiškai patenkinti. Nors Toyota nėra prekės ženklas, garsėjantis įdomiu vairavimu pasižyminčiais automobiliais, tačiau C-HR yra ne tik puikiai įvertintas, bet ir patogiai vairuojamas bei tvarkingai valdomas.

Iš pradžių, 2016 m. pristatant C-HR, jį varė 1,8 l hibridinis variklis ir 1,2 l benzininis variklis, sujungtas su sklandžia šešių laipsnių mechanine pavarų dėže, kuria buvo malonu naudotis. Yra net sūkių derinimo funkcija, padedanti daug sklandžiau perjungti žemesnę pavarą. Tai labai gerai, nes mažajam benzininiam varikliui reikia daug sūkių, kad C-HR pajudėtų, ir, nepaisant turbokompresoriaus, jis nesijaučia toks stiprus, kaip Seat Ateca benzininiai varikliai. Tai labai tylus variklis, net ir tada, kai jį spaudžiate.

Kalbant apie technologijas, 1,8 l hibridinis modelis yra unikalus C-HR dydžio ir kainos visureigiui. Jo galia į ratus perduodama per automatinę CVT pavarų dėžę. Sunkūs akumuliatoriai šiek tiek neigiamai veikia važiavimo kokybę, ir nors ši versija nėra greitesnė už pigesnį 1,2, ji bent šiek tiek ekonomiškesnė.

Standartinė įranga yra gera, net ir pradinio lygio Icon versija turi visą reikiamą įrangą ir saugos technologijų rinkinį, kurio galbūt nesitikėjote. Kiekvienas C-HR turi įspėjimą apie nukrypimą nuo eismo juostos, automatinius tolimųjų šviesų žibintus, adaptyviąją kruizo kontrolę ir automatinį avarinį stabdymą su pėsčiųjų aptikimo funkcija. Dauguma konkurentų, kai buvo nauji, šių sistemų net nesiūlė kaip pasirenkamųjų, jau nekalbant apie standartinę įrangą.

Iš tiesų, standartinėje Icon specifikacijoje taip pat yra dviejų zonų klimato kontrolės sistema, lengvojo lydinio ratlankiai ir automatiniai žibintai bei valytuvai. Excel komplektacijoje pridedama palydovinė navigacija, didesni lengvojo lydinio ratlankiai, atrakinimas be raktelio ir šildomos priekinės sėdynės, kurios taip pat iš dalies aptrauktos oda. Jei mėgstate prabangą, Dynamic komplektacijoje yra LED priekiniai žibintai, metaliniai dažai su kontrastingu juodu stogu ir modeliui būdingi 46 centimetrų ratlankiai. Vėlesnėse versijose atsirado prabangi GR Sport versija.

Tačiau C-HR važiuoja ramiai, net ir su didesniais 46 centimetrų lengvojo lydinio ratlankiais, montuojamais į aukštesnės specifikacijos modelius. Be to, jis gerai izoliuoja jus nuo pakabos keliamo triukšmo. Tiesą sakant, didžiąją dalį triukšmo girdėsite dėl vėjo, kuris slenka pro didelius durelių veidrodėlius.

C-HR viduje trūksta erdvės. Dėl nuožulnios galinės dalies formos bagažinės erdvė, kaip ir galinių keleivių erdvė, yra ribota. Mažiems vaikams, sėdintiems vaikiškose kėdutėse, taip pat nepatiks galinės sėdynės dėl mažų langų. Dėl šios priežasties galinėje sėdynėje gali būti gana tamsu, o mažieji gali pajusti pykinimą, jei nematys pro langą. Konkurentų, tokių kaip Nissan Qashqai ir Škoda Yeti, situacija šiuo požiūriu yra daug geresnė.

C-HR informacinė ir pramogų sistema šiek tiek nuvylė, bent jau ankstesniuose modeliuose. Ekrano skiriamoji geba maža, jis reaguoja lėtai, o meniu nėra intuityvus. Joje taip pat pasigendama tokių funkcijų, kaip išmaniojo telefono veidrodinis atvaizdavimas, kurias siūlo beveik visi konkurentai. Atrodo, kad tai gana didelis aplaidumas.

2019 m. atlikus atnaujinimą, atsirado naujo dizaino priekinis bamperis, naujas galinės dalies stilius, pakeistas prietaisų skydelio dizainas ir multimedijos sistema, kuri dabar visuose modeliuose standartiškai siūlo Apple CarPlay ir Android Auto. Taip pat atsisakyta 1,2 l variklio ir pasiūlyta 2,0 l hibridinio variklio versija. Ji pasižymi didesniu našumu, taip pat patobulintu vairo mechanizmu ir pakabos patobulinimais, kurie padeda susidoroti su šiek tiek padidėjusiu didesnio variklio svoriu.

Kiek kainuoja Toyota C-HR hečbeko eksploatacija?

Kai kuriuos šeimyninių visureigių pirkėjus gali atbaidyti tai, kad gamoje nėra dyzelinio variklio. Tačiau įprastas 1,2 l benzininis variklis su turbokompresoriumi yra gana efektyvus – pagal senuosius NEDC testus jo kombinuotas vidurkis siekia 20 km/l. Hibridinės versijos rodikliai dar geresni: pagal NEDC testus bendras vidurkis yra 31.5 km/l, o pagal naujesnius WLTP testus – 25 km/l. Vėlesnės 2.0 hibridinės versijos oficialus rodiklis pagal vėlesnius WLTP bandymus yra 23 km/l.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Toyota C-HR hečbeke?

Gana mažo C-HR galinio lango, storų stogo statramsčių ir aukštos galinio lango linijos užtenka, kad per petį matomas autobusas pasislėptų. Dėl to standartinėje komplektacijoje esantys parkavimo jutikliai ir atbulinės eigos kamera yra būtini. Nepaisant to, patikrinkite, ar automobilio buferiai nėra pažeisti parkavimo metu.

C-HR nėra jokių beprotiškai didelių lengvojo lydinio ratlankių parinkčių, todėl tai padės išvengti bordiūro užkliudymo, tačiau įsitikinkite, kad nėra jokių Dynamic automobilių, kurių ratai turi mašininio poliravimo apdailą, ratų dėmių. Jei šis lakas yra pažeistas ir metalas yra veikiamas kelio druskos, gali prasidėti korozija.

Daugumai liečiamų paviršių naudojamos geros kokybės medžiagos.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios naudoto Toyota C-HR hečbeko problemos?

Kai kurie savininkai skundėsi dėl įtrūkusio priekinio stiklo. Įtrūkimas paprastai susidaro priekinio stiklo viršuje, o paskui plinta žemyn. Jei su tuo susidūrėte, teks keisti stiklą. Tam reikės vykti į Toyota atstovybę, nes C-HR saugos sistemų naudojama kamera ir lazeris yra sumontuoti ekrano vidinėje pusėje, todėl, norint, kad jie veiktų tinkamai, reikės juos perprogramuoti.

Ar naudotas Toyota C-HR hečbekas yra patikimas?

Naujausioje mūsų naujausioje žurnalo What Car? patikimumo tyrime Toyota C-HR užėmė 11 vietą iš 28 šeimyninių visureigių klasės automobilių – tai geras rezultatas. Toyota, kaip prekės ženklas, užėmė penktąją vietą iš 30 apžvelgtų gamintojų.

Kurį naudotą Toyota C-HR hečbeką turėčiau pirkti?

Iš pradžių C-HR variklių pasirinkimas apsiribojo vienu benzininiu ir vienu hibridiniu varikliu. Mums patiko 1,2 benzininis variantas, nors nuo 2019 m. juo nebeprekiaujama. Jį įsigyti ir eksploatuoti buvo ir yra daug pigiau nei hibridinį. Nors hibridas ekonomiškesnis, reikėtų nuvažiuoti daug kilometrų, kad kompensuotumėte sutaupytų degalų skirtumą.

Taip pat siūlytume pasilikti prie standartinės Icon specifikacijos, nes joje yra visa įranga, kurios jums tikrai reikėtų: dviejų zonų klimato kontrolė, 43 centimetrų lengvojo lydinio ratlankiai, automatiniai žibintai ir valytuvai bei adaptyvioji kruizo kontrolė.

Alternatyvos

Kokias naudoto Toyota C-HR hečbeko alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Seat Ateca yra pagrindinis C-HR konkurentas, nes jis taip pat skirtas jaunesniems pirkėjams, ieškantiems madingo šeimyninio visureigio. Seat, be abejo, yra santūresnis nei Toyota, tačiau jis taip pat yra daug praktiškesnis automobilis tiems, kurie turi vaikų, nes jo bagažinė yra didesnė, o dėl didesnių galinių langų galiniai keleiviai gauna daugiau šviesos.

Kitas populiarus pasirinkimas – Nissan Qashqai. Jis turi dyzelinį variklį tiems, kurie nori mažesnių degalų sąnaudų, tačiau jis nebus toks patikimas kaip Toyota.

Jei jums svarbiausia geras kainos ir kokybės santykis, Skoda Yeti yra stebėtinai prieinamas ir siūlo platų benzininių ir dyzelinių variklių asortimentą, atitinkantį visų poreikius.

Šaltinis:whatcar.com