Naudotos Honda CR-V 2018 – iki šiol apžvalga

Naudotos Honda CR-V 2018 – iki šiol apžvalga

Koks yra naudotas Honda CR-V universalas?

Visureigiai žmonėms dažnai buvo parduodami kaip puikus aktyvaus gyvenimo būdo priedas. Originalusis Honda CR-V tikrai toks buvo, nes su juo galėjote įsijungti prijungiamą dušą ir nusiplauti batus po to, kai buvote paplūdimyje. Tačiau dabar visureigiai dažniausiai skirti šeimoms, galbūt todėl naujausią CR-V galima įsigyti su septyniomis sėdimomis vietomis, todėl jis yra protingas naudoto automobilio pirkinys tiems, kurie turi vežti daug žmonių. Skirtingai nei dauguma kitų didelių visureigių, šio CR-V negalima įsigyti su dyzeliniu varikliu.

Pradinio lygio S modelis turi LED priekinius žibintus, adaptyviąją kruizo kontrolę, eismo juostos palaikymo sistemą, automatinį avarinį stabdymą, kelio ženklų atpažinimo sistemą ir elektrinę vairuotojo sėdynės juosmens atramą. SE modeliui suteikiamas didesnis informacijos ir pramogų sistemos ekranas, Apple CarPlay ir Android Autosmartphone jungtis bei priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai. SR automobiliuose yra aklosios zonos stebėjimo sistema su perspėjimu apie galinį skersinį eismą ir odinės sėdynės, kurios priekyje šildomos ir turi reguliuojamą juosmens atramą. Aukščiausios klasės EX automobilyje visos sėdynės yra šildomos ir odinės, panoraminis stoglangis ir elektra valdomos galinės durys.

Jei norite sportiško vairavimo, geriau rinkitės Mazda CX–5, nes CR-V yra didelis, minkštai spyruokliuojantis automobilis, kuris šiek tiek riedės posūkiuose ir apskritai nėra pritaikytas važiuoti. Jis gerai su tuo susidoroja, tačiau gali prarasti sukibimą su kelio danga ir važiuoti tiesiai į priekį, kol viską sutvarkys pagalbinės saugos sistemos. Be to, vairo mechanizmas yra šiek tiek lėtas ir jį reikia užfiksuoti labiau, nei galima tikėtis, kai reikia apvažiuoti kliūtį.

Įspėjimas tiems, kurie nori vilkti savo CR-V: jums reikės rinktis 1,5 l benzininį variklį su mechanine pavarų dėže. Taip yra todėl, kad jis gali vežti stabdomą 2000 kg priekabą, o hibridinis modelis gali traukti ne daugiau kaip 750 kg priekabą. Palyginimui: keturiais ratais varomas hibridinis Toyota RAV4 gali vilkti 1695 kg priekabą.

CR-V viduje yra gana erdvus, tarp priekinių sėdynių yra nemažas atstumas, o norint įsitaisyti patogiai, galima daug ką reguliuoti, nors visose versijose, išskyrus aukščiausios klasės EX versiją, kurioje atlošas reguliuojamas elektra, jis valdomas netikslia svirtimi. Turėtumėte būti labai aukšti, kad antroje eilėje trūktų vietos galvai ar kojoms, tačiau trečioje eilėje esančių sėdynių erdvė benzininiame modelyje nėra didelė, o hibridiniame modelyje jos išvis nėra.

Atlenkiamos galinės sėdynės nesuteikia jokių įprastų gudrių Honda inžinerinių triukų; jos tiesiog padalijamos santykiu 60:40, o ne naudingiau 40:20:40, kaip tokiuose konkurentuose kaip Peugeot 5008. Įprastuose penkiaviečiuose modeliuose bagažinė gana talpi, tačiau septynviečiuose CR-V bagažinės talpa gerokai sumažėja, o dėl po bagažinės dugnu esančių akumuliatorių hibridiniame modelyje apskritai negalima įrengti septynių sėdynių.

Trumpai:

Nedaugelis didelių visureigių yra praktiškesni už Honda CR-V, o hibridinė versija yra labai viliojanti.

+ Labai gerai įrengtas

+ Didžiulė erdvė viduje

+ Hibridinis variantas

– Nėra dyzelinio variklio

– Neryškus interjeras

– Nepatogi informacijos ir pramogų sistema

Kiek kainuoja Honda CR-V universalo eksploatacija?

Kadangi nėra dyzelinio variklio, jei norite, kad degalų sąnaudos būtų priimtinesnės, teks rinktis hibridinę versiją. Priekiniais ratais varomo modelio geriausias rezultatas – 17.4 km/l, o keturiais ratais varomos alternatyvos – 16.5 km/l.

171 AG 1,5 benzininio CR-V su mechanine pavarų dėže bendras rodiklis yra 15.4 km/l (arba 15.2 km/l su keturių varančiųjų ratų pavara). 190 AG versija su automatine pavarų dėže yra pati ekonomiškiausia CR-V versija – 15.2 km/l su dviem varomaisiais ratais ir 14 km/l su keturiais varomaisiais ratais.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Honda CR-V universale?

CR-V vis dar yra gana naujas modelis, todėl turėtumėte tikėtis, kad bet kuris naudotas egzempliorius iš franšizinio Honda atstovo atrodys beveik kaip gamyklinis. Vis dėlto patikrinkite, ar nėra kėbulo įlenkimų ir įbrėžimų, ar lengvojo lydinio ratlankiai nėra pažeisti bordiūro, ar nėra įplėštų sėdynių apmušalų ir kilimų.

kokios yra dažniausiai pasitaikančios naudoto Honda CR-V estate problemos?

Kuro siurblys

Nuo gamybos pradžios iki 2019 m. kovo 5 d. pagamintuose CR-V automobiliuose nustatyta problema, susijusi su degalų siurblio moduliu. Patikrinkite tai pas vietinį Honda atstovą, nes norint išspręsti problemą, reikės sumontuoti naują modulį.

Ar naudotas Honda CR-V universalas yra patikimas?

Naujausioje What Car? Patikimumo tyrime CR-V įspūdingai užėmė trečiąją vietą iš 21 didelio visureigio klasės automobilio. Honda, kaip prekės ženklas, užėmė 14 vietą iš 30 apžvelgtų gamintojų.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Honda CR-V universalą turėčiau pirkti?

Rekomenduojame rinktis SE modelį vien dėl to, kad jame galima naudoti Apple CarPlay arba Android Auto didesniame informacijos ir pramogų sistemos ekrane. Juo naudotis daug lengviau nei nepatogia Honda siūloma programine įranga. Taip pat gausite priekinius ir galinius parkavimo jutiklius, kurie dideliame visureigyje yra beveik būtini.

Jei daug nevežiojate arba jums nereikia septynių sėdimų vietų, geriau įsigykite hibridinę CR-V versiją, kad gautumėte daug geresnius ekonomiškumo rodiklius ir beveik tylų veikimą važiuojant nedideliu greičiu.

Alternatyvos

Kokias naudoto Honda CR-V universalo alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Įbedę adatą į bet kurio populiaraus gamintojo asortimentą, tikriausiai pataikysite į septynvietį visureigį, todėl Honda CR-V turi daug konkurentų. Peugeot 5008 turi daug geresnę trečiąją eilę ir daug gražesnį interjerą, o Volkswagen Tiguan Allspace turi didesnį benzininių ir dyzelinių variklių asortimentą ir geresnį valdymą.

Tačiau nė vienas iš šių dviejų modelių nėra hibridinis, todėl šiuo metu galite rinktis tik iš Toyota RAV4 ir Mitsubishi Outlander PHEV. Pastarasis hibridinis automobilis, įkraunamas į elektros tinklą, gali nuvažiuoti 40 kilometrų vien elektra, todėl turėtų gerokai sumažinti jūsų sąskaitas už degalus. RAV4 nevažiuoja taip gerai kaip CR-V, tačiau gali vilkti daugiau ir jam suteikiama ilgesnė garantija.

Šaltinis: whatcar.com