Naudotų Hyundai i10 2014 - 2020 apžvalga

Naudotų Hyundai i10 2014 - 2020 apžvalga

Koks yra naudotas Hyundai i10 hečbekas?

Norite miesto automobilio su aštriu eksterjeru, gerai pagamintu ir erdviu interjeru, tyliu ir patogiu važiavimu, kuris gerai važiuoja ir kurį nebrangu pirkti bei eksploatuoti?

Sveiki susipažinę su Hyundai i10 – automobiliu, kurio antroji karta buvo gaminama nuo 2014 m. iki 2020 m. ir kuris patraukė dėmesį tų, kurie trokšta pažymėti visus minėtus kriterijus. Pirmosios kartos modelis buvo nedidelis stebuklas, rodęs kelią į daug šviesesnę Hyundai ir visų vėlesnių jos automobilių ateitį. Ši naujesnė versija perėmė visus originalo privalumus, papildė jį maloniu stiliumi ir įdiegė naują platformą, kuri sustiprino automobilio dinamiką ir rafinuotumą.

Galia tiekiama iš dviejų benzininių variklių – 65 AG 1,0 l trijų cilindrų arba 86 AG 1,2 l keturių cilindrų variklio. 1,0 litro variklio reakcijos yra tinkamos važinėti mieste, tačiau didesnis variklis turi pranašumą, jei važinėjate A kategorijos keliais ir greitkeliais.

Komplektacijos lygiai – nuo pradinio S, kuris, mūsų nuomone, yra šiek tiek per paprastas, su plieniniais 36 cm ratlankiais ir elektra valdomais priekiniais langais. Populiariame SE modelyje yra oro kondicionierius, kruizo kontrolė, Bluetooth ir DAB radijas, o Premium versijose – 36 cm lengvojo lydinio ratlankiai, privatumo stiklas, klimato kontrolė ir išmaniojo telefono prijungimo stotelė.

Tačiau aukščiausios klasės Premium SE yra mūsų mėgstamiausias i10 modelis, nes jame yra tokie prabangos elementai kaip šildomas vairas ir šildomos priekinės sėdynės, galiniai parkavimo jutikliai ir 38 cm ratlankiai. Nuo 2017 m. ši versija gavo 18 cm jutiklinį ekraną su integruota navigacija ir Apple CarPlay bei Android Auto išmaniųjų telefonų galimybėmis. Taip pat yra speciali SE Blue apdaila, kurioje yra tik keturios sėdimos vietos (visi kiti i10 modeliai turi penkias vietas) ir kuri važinėja ant mažesnių ratų, kad pagerintų deklaruojamą vidutinį degalų suvartojimo rodiklį.

Miesto automobilių klasėje i10 išsiskiria rafinuotumu važiuojant bet kokiu keliu – jis tikrai toks pat tylus, kaip ir daug didesni bei prabangesni automobiliai. Jis net važiuoja ir gerai valdomas. Su 1,2 l varikliu galite turėti net tradicinę automatinę pavarų dėžę su sukimo momento keitikliu, kuri sklandžiai perjungia pavaras. Tačiau galima rinktis tik keturias pavaras, todėl važiuojant greitkeliu ji bus triukšminga.

Išskyrus S modelį, visose vėlesnėse versijose yra vairuotojo sėdynės aukščio reguliavimas. Vairas juda aukštyn ir žemyn, bet ne vidun ir išorėn. Atminkite, kad tai taip pat pasakytina apie Volkswagen Up/Seat Mii/Skoda Citigo. Tačiau Premium ir aukštesniuose modeliuose reguliuojamas saugos diržų aukštis.

Aukštiems žmonėms priekyje vietos galvai ir kojoms pakaks, o gale sėdintys keleiviai turės daugiau erdvės išsitiesti nei bet kuriame kitame miesto automobilyje. Mažylių tėvai taip pat įvertins plačiai atsidarančias galines dureles ir aukštą stogo liniją, dėl kurios vaiką įkelti ir iškelti iš kėdutės bus daug lengviau. Bagažinė taip pat yra padoraus dydžio, nors joje nėra jokių įmantrių detalių, pavyzdžiui, kabliukų ar pririšimo įtaisų. Jei reikia dar daugiau krovinių, sėdynių atlošai gali būti beveik visiškai plokšti, kai pakeliamas pagrindas.

Trumpai:

Hyundai i10 yra vienas geriausių naudotų miesto automobilių. Jis tylus, erdvus ir geras kainos ir kokybės santykis.

+ Stiprus 1.2 variklis

+ Tylesnis nei jo konkurentai

+ Geriausia klasėje informacijos ir pramogų sistema

– Ne taip smagu vairuoti kaip VW Up

– Nėra toks saugus kaip kai kurie kiti konkurentai

– Šiek tiek brangesnis

Kiek kainuoja eksploatuoti Hyundai i10 hečbeką?

Pagal skelbiamas vidutines degalų sąnaudas abu benzininiai varikliai yra gana panašūs. Teigiama, kad 1,0 litro variklis sunaudoja 25.5 km/l, o 1,2 litro variklis – 24.4 km/l pagal senesnius NEDC testus. Atliekant vėlesnius, realistiškesnius WLTP bandymus, 1.0 variklis sunaudoja 21 km/l. Specialios 1,0 litro SE Blue versijos su mažesniais ratais ir keturiomis sėdimomis vietomis oficialus vidurkis pagal NEDC testą yra įspūdingas – 30 km/l.

Geriausia versija dėl mažo išmetamo CO2 kiekio yra 1,0 litro SE Blue, kurios išmetamų teršalų kiekis yra 93 g/km: tai gerokai mažiau nei 108 g/km, kuriuos išmeta įprastinė 1,0 litro versija. 1,2 litro variklio versija su mechanine pavarų dėže išmeta 114 g/km, o su automatine pavarų dėže – 139 g/km.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Hyundai i10 hečbeke?

i10 dažniausiai bus naudojamas mieste, todėl patikrinkite, ar kėbulo kėbulas nėra įbrėžtas dėl smulkių nelygumų ankštose automobilių stovėjimo aikštelėse. Taip pat verta atkreipti dėmesį į lengvojo lydinio ratlankius, jei jie yra, ir patikrinti, ar jie nebuvo per stipriai atsitrenkę į bordiūrą. Patikrinkite, ar sklandžiai veikia galinis liukas ir ar lengvai nusileidžia galinės sėdynės.

Įsitikinkite, kad veikia oro kondicionierius, nes jei jis neveikia ir jį reikia perjungti, jo remontas gali kainuoti brangiau, nei tikitės. Taip yra todėl, kad Hyundai savo automobiliuose naudoja ekologiškesnes šaldymo dujas, kurios yra brangesnės ir nėra plačiai prieinamos.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios naudoto Hyundai i10 hečbeko problemos?

Pranešama, kad problemų pasitaiko retai, nors buvo problemų dėl galinių stabdžių trinkelių prilipimo prie diskų. Neseniai atliktoje apklausoje pastebėta, kad i10 rezultatai dėl stabdžių diskų nusidėvėjimo buvo geresni nei vidutiniai, tačiau dėl stabdžių trinkelių nusidėvėjimo – prastesni nei vidutiniai. Vienas ar du savininkai taip pat pranešė, kad sankabos gali praslysti, todėl važiuodami bandomuoju važiavimu, ypač jei perkate privačiai, kruopščiai tai patikrinkite.

Ar naudotas Hyundai i10 hečbekas yra patikimas?

Remiantis naujausiais What Car? Patikimumo apklausa, antros kartos i10 yra labai patikimas. Jis užėmė antrąją vietą iš 17 mažų ir ekonomiškų automobilių klasėje. Hyundai, kaip prekės ženklas, visuomet yra visų gamintojų patikimumo lentelės viršuje; naujausioje mūsų apklausoje jis užėmė trečią vietą iš 30 automobilių gamintojų.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Hyundai i10 hečbeką turėčiau pirkti?

Tikrai nekaltintume jūsų, jei nuspręstumėte rinktis gerą naudotą 1,0 litro trijų cilindrų i10 pavyzdį: jis gerai vairuojamas, ekonomiškas ir itin rafinuotas. Tačiau manome, kad gali būti atvejų, kai jums geriau rinktis 1,2 litro variklį. Jis beveik toks pat ekonomiškas kaip ir mažesnis variklis, o jo eksploatacija neturėtų kainuoti daug brangiau. Be to, jis šiek tiek stipresnis visame sūkių diapazone, todėl manome, kad tai tik pakreipia pusiausvyrą jo naudai – su pilna bagažine, pilna žmonių ir įkalne, kurią reikia įveikti, jums bus lengviau važiuoti i10 su didesniu varikliu.

Stebėtina, kad mes taip pat rinktumėmės aukščiausios komplektacijos Premium SE versiją. S yra per daug paprasta, be kita ko, joje trūksta oro kondicionieriaus, tačiau reikia pasakyti, kad SE yra puikiai vertinama. Tačiau jei rasite gerą naudotą Premium SE automobilį nuo 2017 m., jį verta turėti dėl įspūdingo informacijos ir pramogų ekrano.

Alternatyvos

Kokias naudoto Hyundai i10 hečbeko alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Bene akivaizdžiausias i10 konkurentas yra Volkswagen Up. Nuo pat pasirodymo pradžios tai buvo vienas geriausių miesto automobilių, nes jame sumaniai derinamas stilius ir praktiškumas, taip pat žavus trijų cilindrų variklis, erdvus interjeras ir įdomi informacinė ir pramogų sistema.

Jo pusbrolis Škoda Citigo yra dar vienas mūsų favoritas; tai universalus mažas automobilis, galintis daryti viską, ką ir Up, tačiau už mažesnę kainą.

Kia Picanto yra glaudžiai susijęs su i10. Jis pasižymi įmantriu interjeru, tvarkingu valdymu ir padoriu praktiškumu. Tačiau jis nėra toks rafinuotas kaip i10, o važiavimas mažu greičiu nėra toks geras. Tačiau jis lenkia i10, nes jam suteikiama septynerių metų perduodama garantija nuo naujo automobilio, o i10 – penkerių.

Šaltinis: whatcar.com