Naudotų MG ZS EV 2019-iki šiol apžvalga

Naudotų MG ZS EV 2019-iki šiol apžvalga

MG ZS EV yra elektrinis visureigis, kuris neabejotinai pakels antakius – ar jo pigios ir džiugios kainos nėra per geros, kad būtų tikros? Na, sakykime, kad tai nėra automobilis, skirtas išparduotuvei. Iš tiesų, už savo pinigus gausite įspūdingą kiekį privalumų.

Pirmiausia, jis turi daugiau jėgos nei benzininis ZS. Pasirinkę prieš atnaujinimą pagamintą pavyzdį, gausite 45,5 kWh bateriją, sujungtą su vienu elektros varikliu ir išvystančią 141 AG. Nuleiskite koją ir 0-100 km/h greitį pasieksite per 8,5 sek. Nauja, 68,3 kWh Long Range versija buvo pristatyta atliekant 2021 m. vidurio laikotarpio atnaujinimą. Ji turi 154 AG ir yra šiek tiek našesnė. Atnaujinant standartinio automobilio akumuliatorius taip pat padidėjo iki 49 kWh – atnaujintą modelį pastebėsite, jei atkreipsite dėmesį į pakeisto dizaino priekinę dalį ir priekinių grotelių nebuvimą.

Galite rinktis iš dviejų apdailos variantų. Pradinio lygio Excite turi 43 centimetrų ratlankius, galinius parkavimo jutiklius, adaptyviąją kruizo kontrolę, 20 centimetrų informacinių ir pramoginių technologijų ekraną su Apple CarPlay / Android Auto, taip pat svarbias saugos technologijas, tokias kaip automatinis avarinis stabdymas (AEB) ir eismo juostos palaikymo sistema. Jei pakilsite dar vienu laipteliu aukščiau – iki Exclusive, turėsite panoraminį stiklinį stogą, odines sėdynes su šildomomis priekinėmis sėdynėmis, elektra reguliuojamą vairuotojo sėdynę, atbulinės eigos kamerą, aklosios zonos stebėjimo sistemą ir perspėjimą apie galinį skersinį eismą. Vis dėlto tokius konkurentus, kaip Nissan Leaf, vairuoti geriau nei ZS EV. Jo vairo mechanizmas yra dirbtinis, nesuteikiantis daug informacijos apie tai, ką veikia priekiniai ratai. Dėl akumuliatoriaus bloko svorio jis yra maždaug ketvirtadaliu tonos sunkesnis už įprastą ZS, todėl EV nesijaučia toks judrus kaip benzininis jo brolis ir sesuo.

Važiavimo kokybė gali būti palyginti švelni važiuojant per duobes, tačiau ant nelygių kelių jis linkęs šokinėti. Be to, ZS EV nėra toks tylus, kokio galima tikėtis iš elektromobilio, - greitkeliu važiuojant daug variklio ūžesio ir didelis vėjo bei kelio triukšmas. Tačiau tai nėra blogos naujienos, nes stabdžių pedalas veikia patenkinamai nuspėjamai, todėl, priešingai nei Renault Zoe, jį nesunku paspausti reikiamą spaudimo jėgą ir sklandžiai sustoti.

Interjeras maloniai nustebino, nes prietaisų skydelyje gausu minkšto lietimo plastiko, o kai kurie mygtukai ir jungikliai atrodo solidžiai. Dėl visureigio kėbulo ZS EV yra labai praktiškas. Priekyje ir gale yra daug vietos galvai, kojoms ir pečiams (net ir su panoraminiu stikliniu stogu, atimančiu erdvę galvai), be to, bagažinė yra didžiulė, palyginti su daugeliu elektromobilių konkurentų, nes akumuliatoriai laikomi po galinėmis sėdynėmis, o ne po bagažinės grindimis.

Trumpai:

MG ZS EV pasižymi didele vidaus erdve, didele bagažine ir gausia standartine įranga. Dėl prastesnės perpardavimo vertės, kuri prognozuojama, kai automobilis buvo naujas, jis yra vienas iš pigiausių naudotų pirkėjų pasirinkimų.

+Daug vietos keleiviams

+Didelė bagažinė

+ Gerai įrengta bagažinė

-Limitas vairo reguliavimas

-Ne toks patogus ar geras vairavimas

Nuotolio rida ir įkrovimo laikas

ZS EV 45,5 kWh akumuliatorius gali būti įkraunamas 50 kW greituoju įkrovimu, o MG teigia, kad nuo 0 iki 80 % įkrova užtruks 40 minučių.

Namuose įrengta sieninė dėžutė, įkraunama 7,2 kW galia, gali visiškai įkrauti išsikrovusį ZS EV per šešias valandas ir 30 minučių. Jei jūsų vienintelė galimybė yra trijų kontaktų lizdas, pasiruoškite, kad pilno įkrovimo teks laukti beveik 22 valandas.

Kaip toli ZS EV gali nuvažiuoti su pilnu akumuliatoriumi? Oficialus automobilių, pagamintų iki atnaujinimo, nuvažiuojamas atstumas yra 262 kilometrai. 68,3 kWh ilgojo nuotolio versija oficialiai gali nuvažiuoti 438 kilometrus, o 49 kWh modelis – 319 kilometrus.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame MG ZS EV hečbeke?

Skirtingai nuo daugelio konkurentų elektromobilių, MG kartu su kiekvienu ZS EV pateikia visą komplektą laidų (įskaitant lėtai įkraunamą trijų kontaktų laidą). Įsitikinkite, kad visi jie pateikti kartu su automobiliu, nes juos pakeisti gali būti gana brangu.

Be to, turėtumėte atlikti visus įprastus naudoto automobilio patikrinimus, pavyzdžiui, patikrinti, ar nėra pažeisti buferiai ir kėbulas, apžiūrėti, ar lengvojo lydinio ratlankiai nėra smarkiai pažeisti.

Ar naudotas MG ZS EV hečbekas yra patikimas?

Naujausioje What Car? patikimumo tyrime, ZS EV užėmė įspūdingą antrąją vietą iš aštuonių elektromobilių kategorijos automobilių. MG, kaip prekės ženklas, taip pat nenuvylė. Jis užėmė 10 vietą iš 30 gamintojų.  


Mūsų rekomendacijos

Atnaujintas ZS EV šiuo metu yra pernelyg naujas ir brangus, kad jį rekomenduotume, tačiau, laimei, senesnis automobilis jokiu būdu nėra prastas. Mes rinktumėmės aukščiausios specifikacijos Exclusive, nes tai labiausiai paplitęs modelis, kuriame rasite visas ZS siūlomas saugos technologijas ir įrangą.

Alternatyvos

Kokias naudoto MG ZS EV hečbeko alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Jei ieškote būtent elektrinio visureigio, išbandykite Hyundai Kona Electric. Jis yra šiek tiek brangesnis, tačiau įkrautas nuvažiuoja daug toliau ir jį maloniau vairuoti.

Tiems, kurie ieško praktiško elektromobilio, galima rinktis iš tokių populiarių variantų kaip Renault Zoe ir Nissan Leaf. Pastarasis variantas yra tobulesnis, o 40 kW galios versija siūlo panašų nuvažiuojamą atstumą kaip ir ZS EV. Kita vertus, Zoe per savo gyvavimo laikotarpį buvo daug kartų atnaujintas, todėl norint didesnio nuotolio jums reikės vėlesnės versijos, be to, turėsite įsitikinti, kad įsigijote tokį, kuriame yra greitojo įkrovimo galimybė, nes ne visi egzemplioriai ją turi.

Šaltinis: whatcar.com