Naudotų Volkswagen Arteon 2017–iki šiol apžvalga

Naudotų Volkswagen Arteon 2017–iki šiol apžvalga

Koks yra naudotas Volkswagen Arteon hečbekas?

Volkswagen Arteon yra atsakymas į šį klausimą: ką gausite, jei paimsite Volkswagen Passat ir pridėsite truputį žavesio, truputį daugiau praktiškumo ir šiek tiek papildomų žaislų? 2017 m. pasirodęs Arteon pakeitė Passat CC (vėliau – tik CC), kitaip tariant, tai buvo sklandesnė, aštresnė ir aštresnė šiek tiek apšiurusio Volkswagen favorito versija.

Tačiau Arteon skyrėsi nuo CC, nes pridėjo papildomas duris: vienas gale, todėl tapo ne keturių durų sedanu, o penkių durų hečbeku arba kupė.

Arteon galima rinktis iš šešių variklių. Trys yra benzininiai – 148 AG 1,5 l ir du 2,0 l 187 AG ir 276 AG – ir trys 2,0 l dyzeliniai varikliai, kurių galia 148 AG, 187 AG ir 237 AG. Automatinė pavarų dėžė buvo pasirenkama dviejuose mažesnės galios dyzeliniuose varikliuose ir 1,5 l benzininiame variklyje, o kituose modeliuose – standartinė. Keturių varančiųjų ratų pavara buvo standartinė galingiausių benzininių ir dyzelinių modelių įranga, o 187 AG dyzeliniam modeliui ji buvo pasirenkama.

Vėlesniuose automobiliuose, nuo 2020 m., buvo siūloma 1.4 TSIe iš tinklo įkraunamo hibridinio variklio galimybė.

Pasirinkti įrangą buvo paprasta: rinktis tarp pradinio lygio Elegance ir sportiškesnės išvaizdos R–Line. Pirmasis modelis nebuvo bazinės specifikacijos specialus: LED priekiniai žibintai, odinės sėdynės, TFT ekranas vietoje ciferblatų, dviejų zonų klimato kontrolė (taip pat atskiras galinių sėdynių valdymas) ir šildomos priekinės sėdynės – visa tai buvo standartinė įranga. R–Line modifikacija apima tik agresyviau atrodančius buferius, didesnius lengvojo lydinio ratlankius ir keletą interjero detalių patobulinimų.

Dėl sportiško stiliaus Arteon vairuojamas įdomiau nei Passat, tačiau jis negali prilygti tokiems automobiliams kaip BMW 4 serijos Gran Coupé. Nepaisant to, jis vis tiek yra valdomas, kai važiuojate šalutiniu keliu, o gausus sukibimas ir trauka reiškia, kad jis reaguoja saugiai ir užtikrintai.

Pasirinkę keturių varančiųjų ratų pavyzdį, gausite dar daugiau traukos slidžiomis sąlygomis, o modeliuose su papildoma adaptyviąja pakaba, vadinamąja dinamine važiuoklės kontrole (DCC), galėsite rinktis griežtesnį sportinį režimą, retkarčiais plaukiojantį komfortiškąjį arba tiesiog normalųjį pakabos režimą.

Kaip ir galima tikėtis, automobiliai su šia technologija važiuoja labai gerai, ypač važiuojant dideliu greičiu, nors nėra tobuli – kartais, važiuojant mieste, į saloną patenka smūgis nuo briaunos ar išsiplėtimo tarpo. Ši savybė dar labiau sustiprėja automobiliuose su standartine pakaba, ypač kai juose sumontuoti didesni lengvojo lydinio ratlankiai.

Viduje Arteon interjeras ypač patrauklus. Tiesa, didžiąja dalimi jis yra bendras su Passat, tačiau tai nėra blogai, nes jis puikiai pagamintas. Standartinėje komplektacijoje yra gražus 8,0 colių jutiklinis informacinių ir pramogų sistemos ekranas (9,2 colių ekraną galima įsigyti papildomai), be to, vietoje spidometro ir apsukų skaitiklio standartinėje komplektacijoje yra skaitmeninis prietaisų skydelio ekranas. Tačiau Audi A5 Sportback viduje jaučiasi dar labiau prabangus.

Tiek priekinėse, tiek galinėse sėdynėse Arteon erdvumu lenkia daugelį savo konkurentų. Tiesa, jei esate aukštas, dėl nuožulnios stogo linijos jūsų galva gale bus arti stogo apmušalų, tačiau vietos vis tiek yra daugiau nei daugelyje konkurentų. Be to, čia yra didžiulė bagažinė, kurios praktiškumo suteikia hečbeko atidarymas.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Volkswagen Arteon hečbeke?

Verta nepamiršti, kad Arteon turi plonus langus, dėl kurių matomumas gali būti problemiškas, ir nors parkavimo jutikliai yra standartinėje įrangoje, vis tiek verta patikrinti, ar bamperiai nėra įbrėžti.

Be to, įsitikinkite, kad dideli ratai (net ir pigiausi Arteon buvo su 18 colių lydiniais) nėra per daug nubrozdinti. Nedideli įbrėžimai nėra didelė problema, tačiau didesni smūgiai gali reikšti stiprų smūgį į bordiūrą, dėl kurio gali būti sulenkti ar susidėvėję pakabos komponentai, kurių nematote.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios naudoto Volkswagen Arteon hečbeko problemos?

Galinio rato guolio korpusas

Nuo 2017 m. rugpjūčio 21 d. iki 2019 m. rugpjūčio 29 d. pagamintų Arteon automobilių, galinių ratų guolius supantis metalinis korpusas ekstremaliomis aplinkybėmis gali lūžti. Galite pastebėti neįprastą garsą, sklindantį iš automobilio galinės dalies, ir netolygų padangų nusidėvėjimą. Palikus, taip pat yra tikimybė, kad ratas gali nulūžti.

Stoglangio apdaila

Nedideliame skaičiuje automobilių, pagamintų nuo gamybos pradžios iki 2017 m. gegužės 31 d., gali būti problema su stoglangio apdaila, kuri nebuvo tinkamai pritvirtinta prie rėmo. Bet kuris VW prekybos atstovas galės pasakyti, ar jūsų automobiliui taikoma ši problema, ir ją išspręsti.

Sėdynių atlošai

Nedideliame skaičiuje pavyzdžių, pagamintų nuo 2018 m. gegužės 1 d. iki 2018 m. rugpjūčio 31 d., galėjo būti sumontuotos sėdynės, kurių atlošo galvos atramos tvirtinimo suvirinimo siūlės avarijos metu gali sutrūkti. Jūsų Volkswagen prekybos atstovas turėtų pasakyti, ar jūsų automobiliui reikia pakeisti sėdynės rėmą, kad problema būtų išspręsta.

Per mažas variklio sukimo momentas esant mažam sūkių skaičiui

Nuo 2018 m. spalio 9 d. iki 2019 m. gegužės 28 d. pagamintiems pavyzdžiams reikia atnaujinti programinę įrangą, kad būtų padidintas variklio sukimo momentas važiuojant nedideliu greičiu ir taip pagerintos važiavimo savybės.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Volkswagen Arteon hečbeką turėčiau įsigyti?

Manome, kad, jei jums tikrai nereikia dyzelinių variantų ekonomiškumo, Arteon geriausia rinktis benzininį variklį, ypač 187 AG 2,0 litro agregatą, kuris yra sklandus, veržlus ir tylus.

Tai suderinkite su Elegance komplektacija (joje tikrai yra visa įranga, kokios tik gali prireikti, o mažesni ratai pagerina važiavimo kokybę) ir Arteon turėtų būti greitas ir ramus vadovo ekspresas.

Kokias naudoto Volkswagen Arteon hečbeko alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

BMW 4 serijos Gran Coupé nėra toks brangus, kaip jums gali atrodyti. Tiesa, gale jis nėra toks erdvus kaip Arteon, tačiau jo informacinėmis ir pramoginėmis sistemomis naudotis šiek tiek paprasčiau ir jį vairuoti smagiau.

Audi A5 Sportback yra šiek tiek brangesnis, bet modernesnis už BMW, o jo interjeras dar išmanesnis nei Arteon.

Jei galite gyventi be Arteon hečbeko, bet norite automobilio, kuris atrodo nuostabiai ir kurį smagu vairuoti, išbandykite Jaguar XE. Tačiau jo vidus nėra taip gerai įrengtas ir galinės sėdynės nėra tokios erdvios.Šaltinis: whatcars.com