Naudotų Volkswagen Passat GTE nuo 2015 iki dabar apžvalga

Naudotų Volkswagen Passat GTE nuo 2015 iki dabar apžvalga
Photo by Leon Skibitzki / Unsplash

Koks yra naudotas Volkswagen Passat GTE universalas?
Norite ekonomiško Volkswagen Passato? Daugeliui žmonių patinka idėja, kad Passat gali taupyti degalų sąnaudas, todėl dauguma parduodamų Passatų iki šiol buvo dyzeliniai.

Tačiau dyzeliniai varikliai nėra tokie mėgstami kaip anksčiau. Ką daryti, jei norite ko nors kito? Hibridai dažnai buvo reklamuojami kaip taupi alternatyva, o hibridinis Passat modelis GTE suteikia galimybę jį įjungti į elektros tinklą, todėl, Volkswagen teigimu, ankstesniuose modeliuose galima nuvažiuoti net 50 kilometrų vien tik elektra. Kitaip tariant, pakankamai, kad trumpoms kelionėms po miestą nereikėtų naudoti jokių degalų. Be to, GTE modelis su subtiliai sportišku stiliumi taip pat tiks tiems, kurie ieško šiek tiek energingesnio Passato.

Vis dėlto Passat GTE istorija buvo šiek tiek sudėtinga. Pradėtas gaminti 2016 m., 2018 m. jis nebuvo parduodamas dėl kliūčių sertifikuojant automobilius pagal naujus išmetamųjų teršalų standartus, o 2019 m. vėl pasirodė su didesniu akumuliatoriumi, kuris dabar gali nuvažiuoti iki 55 kilometrų.

Galite įsigyti standartinį GTE, kuriame yra trijų zonų klimato kontrolė, spalvotas jutiklinis ekranas su navigacija, LED priekiniai ir galiniai žibintai, priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai ir šildomos priekinės sėdynės, arba galite įsigyti GTE Advance, kuriame yra didesni lengvojo lydinio ratlankiai, patobulinta navigacija su didesniu ekranu, panoraminis stoglangis, skaitmeninis prietaisų skydelis ir odinės sėdynės.

Abu varikliai ir pavarų dėžė yra vienodi: 154 AG 1,4 l turbininis benzininis variklis, sujungtas su 113 AG elektros varikliu, kurių derinys gali išvystyti maksimalią 215 AG galią, valdomą per šešių laipsnių automatinę dviejų sankabų pavarų dėžę.

Visuose GTE automobiliuose montuojama adaptyvioji pakaba, kuri sušvelnina važiavimą, tačiau net ir tada važiuojant nelygiais keliais galima pastebėti aštrumą. Jei nesitikite sportiškumo, atitinkančio Passat išvaizdą, vairuoti šį automobilį bus pakankamai gera – jis nėra ištobulintas ir įtraukiantis, tačiau vis dar pakankamai gerai valdomas, kad būtų malonu įveikti keletą greitų posūkių. Be to, GTE važiuoja nepaprastai tyliai, ypač kai varomas tik elektra.

Viduje viskas gana panašu į standartinį Volkswagen Passat, o įmantriai atrodantis interjeras pagamintas iš tokių medžiagų, kurios verčia susimąstyti, ar tikrai verta mokėti daugiau už aukštesnės klasės prekės ženklą. Apšvietimas suteikia GTE interjerui dar daugiau prabangos, o visi valdikliai išdėstyti logiškai ir intuityviai. Jutiklinio ekrano informacinė ir pramogų sistema šiek tiek prastesnė – ypač po 2016 m., kai buvo įdiegta nauja sistema, kurioje vietoj fizinių mygtukų sparčiųjų klavišų naudojami jutikliniai kilimėliai, todėl juos paspausti neatitraukiant akių nuo kelio yra sunkiau – tačiau tai vis dar viena iš geresnių sistemų, apdovanota intuityvia ir greitai reaguojančia programine įranga.

Nesvarbu, ar sėdėtumėte Passat GTE priekyje, ar gale, pamatysite, kad čia daug erdvės. Po bagažinės grindimis sumontuoti akumuliatoriai atima šiek tiek vietos, tačiau, kadangi įprastinio Passato bagažinė yra talpi, joje vis tiek lieka nemažai vietos, o bagažinė vis dar yra naudingos formos.

Kiek kainuoja eksploatuoti Volkswagen Passat GTE universalą?
Tai labai priklauso nuo to, kaip jį naudojate, arba, tiksliau, kaip naudojate degalus ir įkraunate. Jei planuojate naudoti tik benziną, GTE bus ištroškęs žvėris – nors jis šiek tiek įkrauna save naudodamas regeneracinę stabdžių sistemą, to nepakanka, kad būtų įveiktas akumuliatoriaus ir elektrinio variklio svoris, todėl juos teks su savimi vežiotis be jokios priežasties. Tačiau jei turite galimybę naudotis įkrovimo tašku arba trišakiu lizdu, kuriame galite reguliariai įkrauti savo GTE, degalų sąnaudos labai sumažės, o tai labai apsimoka finansiškai.

Tačiau GTE techninės priežiūros išlaidos yra gana pagrįstos – jos turėtų būti maždaug tokios pat kaip standartinio Passato. Tačiau turėkite omenyje, kad kai kurie specialistai gali nesijausti patogiai dirbdami su šiuo automobiliu, todėl vėliau gali tekti apsiriboti tik Volkswagen automobilių salonais, todėl jo priežiūra gali būti brangesnė nei Passatų su įprastiniais varikliais.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Volkswagen Passat GTE universale?    Tai nėra mažas automobilis, todėl būtinai atidžiai apžiūrėkite kėbulą, ar nėra įbrėžimų, įbrėžimų ir nubrozdinimų, kur ne itin rūpestingas savininkas galėjo susidurti su gamtovaizdžiu.

Taip pat patikrinkite, ar salono nesugadino nerūpestinga šeima – ieškokite dėmių ant apmušalų, įtrūkusių ar atsilaisvinusių plastikinių detalių ir nusidėvėjusių audinių.

Kokios dažniausiai pasitaikančios naudoto Volkswagen Passat GTE universalo problemos?


Vairo mechanizmo problemos                                                                                           Kai kurie Passatų savininkai pastebėjo problemų dėl automobilio vairo mechanizmo, todėl bandomojo važiavimo metu būtinai atkreipkite dėmesį į bet kokius pažeidimus ar keistus pojūčius vairuojant. Ir nors negirdėjome apie jokias problemas, susijusias su hibridine transmisija, prasminga patikrinti, ar nėra jos gedimų – GTE turėtų jaustis gana drąsiai, tad jei taip nėra, gali būti, kad gedimas susijęs su elektriniais komponentais.

Ar naudotas Volkswagen Passat GTE universalas yra patikimas?Neturime konkrečių išsamių duomenų apie patį GTE, tačiau naujausiame patikimumo tyrime Passat užima gana vidutinę vietą tarp universalų klasės automobilių.

Toje pačioje apklausoje Volkswagen, kaip prekės ženklas, užėmė 16 vietą iš 31 gamintojo.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Volkswagen Passat GTE universalą turėčiau pirkti?            Atsižvelgdami į mokestines pasekmes, manome, kad geriausia rinktis standartinę GTE versiją, pageidautina be jokių pasirenkamųjų variantų. Advance versija suteikia daugiau žaislų, tačiau jei įsigysite tokį, kuris bus įregistruotas po 2017 m. balandžio mėn.

Mūsų mėgstamiausias Volkswagen Passat GTE: VW Passat 1.4 TSI PHEV GTE

Alternatyvos                                                                                                           Kokias naudoto Volkswagen Passat GTE universalo alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Akivaizdžiausias Passat GTE konkurentas yra Mercedes C350e universalas, tačiau jis nėra toks erdvus ir patogus, be to, jis nenuvažiuos taip toli naudodamas tik elektros energiją.

Yra palyginti nedaug kitų iš tinklo įkraunamų hibridinių universalų, bet jei jums nereikia iš tinklo įkraunamo automobilio, taip pat galite atkreipti dėmesį į Toyota Auris Hybrid. Jis mažesnis už Passatą, todėl į bagažinę sutalpinsite mažiau, tačiau jis efektyvus mieste, patikimas ir gerai įrengtas. jei turite lėšų, 2018 m. Auris pakeisiantis Corolla yra daug geresnis automobilis ir gali nuvažiuoti toliau įkrautomis baterijomis.

Arba išbandykite Hyundai Ioniq Plug–in Hybrid. Mieste jis tylus, gana greitas, gerai įrengtas ir jo eksploatacija gali būti pigi. Tačiau jis nėra toks geras vairuoti, kaip įprastas hibridinis automobilis, kuris nėra prijungiamas prie elektros tinklo.


Panašus Kia Niro plug–in hibridinis automobilis taip pat yra greitas, gerai valdomas, turi didelį nuvažiuojamą atstumą ir, nepaisant to, kad tai yra visureigis, o ne GTE universalas, yra gana praktiškas.

Šaltinis: whatcar.com