Šauniausi vokiški kabrioletai naudotų automobilių rinkoje

Šauniausi vokiški kabrioletai naudotų automobilių rinkoje
MB / Jannsen 


Ieškantys stilingo automobilio, kuriuo galėtų pasivažinėti šią vasarą, būtinai turėtų atkreipti dėmesį į šiuos vokiškus kabrioletus.
Vokietija garsėja vienais geriausių itin greitų sportinių automobilių. Tokie gamintojai kaip "Porsche", BMW, "Mercedes-Benz" ir "Volkswagen" jau dešimtmečius gamina geidžiamus automobilius. Todėl jie tapo vienais iš labiausiai pripažintų automobilių gamintojų pasaulyje.

Tai reiškia, kad vokiški automobiliai yra paklausiausi automobiliai pasaulyje. Tarp šių automobilių yra kabrioletų. Kadangi tai yra vieni brangiausių automobilių tipų rinkoje, daugelis žmonių negali sau leisti įsigyti vokiškų kabrioletų, kai jie yra nauji, todėl pateikiamas šis šauniausių vokiškų kabrioletų naudotų automobilių rinkoje sąrašas. Skaitykite toliau ir susipažinkite su aštuoniais geriausiais.

3 serijos BMW kabrioletas

BMW 325 kabrioletas / nuotr. caramba.lt

Vieno geriausių vokiškų sportinių automobilių, 2002 m. BMW, įpėdinis, 3 serijos BMW taip pat yra labai populiarus sportinis automobilis. 3 serijos automobiliai buvo pristatyti 1980 m., o 1985 m. rinkoje pasirodė kabrioletas. Šis modelis egzistuoja ir šiandien. 2014 m. jis buvo pervadintas į 4 serijos BMW.

Rinkoje yra daug 3 serijos kabrioleto kartų, tačiau naujesni modeliai yra geriausi. Jie gali tarnauti kaip kasdienio vairavimo automobiliai, pasižymintys superautomobilio savybėmis.

3 serijos BMW kabrioletas kaina nuo 4950 Eur

Audi TT Roadster

Nors dažniausiai nelaikomas tikru sportiniu automobiliu, "Audi TT Roadster" yra ne ką mažiau sportinis automobilis: tai vienas įperkamiausių šiuolaikinių superautomobilių. Be to, jis turi visas tinkamo superautomobilio savybes. Automobilis pasižymi vientisu našumo ir agresyvios sportinės išvaizdos deriniu. Minkštas stogas tik papildo jau turimus įspūdžius.

Iki 2016 m. TTS modelis buvo galingiausias TT rodsteris su 306 AG varikliu. Jį pakeitė 2016 m. pasirodęs TT RS su 2,5 l varikliu, išvystančiu 394 arklio galias.

Audi TT Roadster kaina nuo 5950 Eur

Porsche Boxster kabrioletas

Porsche Boxster / Class cars

2016 m. pasirodęs trečiosios kartos "Boxster" pasižymėjo stulbinamai gera vairavimo dinamika. Jo tvirta važiuoklė posūkių įveikimą pavertė labiau menu. Šį automobilį "Porsche" siūlė su 2,7 litro darbo tūrio jėgaine, galinčia išvystyti 261 arklio galią. Taip pat yra "Boxster S" ir GTS modeliai, kurie suteikia daugiau galios ir įspūdžių.

Porsche Boxster kaina nuo 12 400 Eur

Mercedes-Benz E klasės kabrioletas

Jei daugeliui kabrioletų dažnai tenka skųstis, tai dėl to, kad galinėse sėdynėse nėra pakankamai vietos kojoms. Šią problemą "Mercedes-Benz" išsprendė kurdama E klasės kabrioletą su ilgesniu kėbulu, todėl galinėse sėdynėse atsirado daug vietos kojoms. Dėl to automobilis yra gana patogus ir draugiškas aukštiems žmonėms.

Nors naujas E klasės kabrioletas nėra vienas pigiausių, naudotų automobilių rinkoje galima įsigyti E klasės kabrioletą, kuris suteikia tokį pat jaudinantį efektą kaip ir naujas. Jis dažniausiai laikomas prabangaus S klasės limuzino jaunesniuoju broliu.

Mercedes-Benz E klasės kabrioletas kaina nuo 15 000 Eur

4 serijos BMW kabrioletas

Naujausią 4 serijos modelį BMW pristatė 2020 m. pabaigoje, tačiau jo kaina yra itin didelė. Naujasis 4 serijos automobilis šiandien nėra vienas iš prieinamiausių, todėl iškyla ankstesnės jo versijos. Pirmosios kartos 4 serijos kabrioletas yra įperkamiausias.

Nors senesni 4 serijos modeliai nėra tokie greiti ir aštriai valdomi kaip naujasis modelis, jie turėjo platų variklių pasirinkimą.

4 serijos BMW kabrioletas kaina nuo 22450 eur

MINI kabrioletas

Šiuolaikinis MINI yra BMW gaminys, todėl manome, kad galima jį čia įtraukti. MINI garsėja tuo, kad posūkiuose valdomas kaip kartingas. Ir nepaisant to, kad MINI kabrioletas, palyginti su savo stacionariu analogu, yra mažiau standus, jis valdomas gana gerai. Rinkoje jau gerą laiką, todėl dabartinė karta yra geriausias pasirinkimas, kurį galima rinktis. Jį galima įsigyti ir naują, ir naudotą - jis buvo pristatytas 2014 m.

Automobilis turi kelis trijų cilindrų variklius su turbokompresoriumi ir keturių cilindrų variklį, varomą galingesnio Cooper S. Ieškantys smagaus vairavimo automobilio įvertins standartinę šešių laipsnių mechaninę pavarų dėžę.

MINI kabrioletas kaina nuo 5500 Eur

Mercedes-Benz C klasės kabrioletas

Mercedes-Benz C 200 kambrioletas / caramba.lt

Mercedes-Benz C klasės kabrioletas yra vienas patogiausių kabrioletų dabartinėje rinkoje; įskaitant naujus ir naudotus. Tai yra mažiausias kada nors iš "Mercedes-Benz" gamyklų atkeliavęs keturvietis kabrioletas, 2016 m. šiame segmente pakeitęs CLK kabrioletą.

Siekdama kompensuoti kietojo stogo nebuvimą, "Mercedes" sukonstravo C klasės "Cabrio" ant standesnės važiuoklės, kuri taip pat pagerino jo valdymą. Jis valdomas taip pat gerai, kaip ir jo kupė analogas. Kaip visi ir tikisi iš "Mercedes", C klasė yra gana rafinuota. Jį patogu ir smagu vairuoti.

Mercedes-Benz C klasės kabrioletas kaina nuo 24888Eur

Audi A5 kabrioletas

Dar vienas "Audi" automobilis yra A5 Cabriolet. Palyginti su TT Roadster, jis yra labai erdvus, tačiau jo valdymas nėra toks aštrus.

Antrosios kartos A5 pasirodė 2016 m. ir buvo sukurtas ant tos pačios platformos kaip ir pirmosios kartos modelis. Audi suderino platformą, kad antrosios kartos modelis būtų šiek tiek geresnis, todėl sumažėjo jo svoris ir pagerėjo eksploatacinės savybės. Naujasis A5 svėrė 40 kg mažiau ir buvo 40 proc. standesnis. Naujas A5 Cabrio yra gana brangus, tačiau naudotų automobilių rinkoje galima rasti labai puikių pavyzdžių už prieinamą kainą.

Audi A5 kabrioleto kaina nuo 8950 Eur