Šie naudoti trečiosios kartos Dodge Challenger modeliai, kurių tiesiog negalite ignoruoti

Šie naudoti trečiosios kartos Dodge Challenger modeliai, kurių tiesiog negalite ignoruoti
Photo by Noah Bogaard / Unsplash

Challenger – tai brutaliausias amerikietiškojo raumeningumo pavyzdys ir beveik tobulas sportinis automobilis. Dodge Challenger yra vienas iš trijų pirmųjų dalykų, kurie ateina į galvą pagalvojus apie Ameriką, ir yra vienas iš ikoniškiausių automobilių istorijoje. Dėl savo garsiosios galios, kvapą gniaužiančios išvaizdos ir, jei juo rūpinamasi, ilgaamžiškumo, jis amerikiečiams tapo nacionaline vertybe. Naujasis 2023 m. Dodge Challenger bus paskutinė Dodge Challenger versija su kuria jis grakščiai pasitraukia. Atsižvelgdami į tai, daugelis gali manyti, kad dabar yra tinkamas metas įsigyti Dodge Challenger ir taip tam tikra prasme prisidėti prie gražaus atsisveikinimo. Tačiau kokios komplektacijos ir kokio modelio iš 12 metų gyvavusio Dodge Challenger reikėtų pirkti naudotą?

caramba.lt

Dodge Challenger neturi geriausios reputacijos, kai kalbama apie patikimumą, todėl svarbu tiksliai žinoti, kokie modeliai ir apdailos yra geriausi atsižvelgiant į našumą, ekonomiškumą ir vertę. Toliau nesidrovėdami apžvelkime kai kurias žymiausias komplektacijas ir galimybes, kurių turėtumėte ieškoti naudotų automobilių rinkoje.


Geriausias našumas: 2022 m. Dodge Challenger SRT Super Stock su 807 AG V8 varikliu

Po variklio gaubtu slepiasi 6,2 l aštuonių cilindrų variklis su papildomu pripūtimu, išvystantis padangas draskančią 807 arklio galių galią ir 707 sūkio jėgą. Suprantama, kad visai šiai galiai perteikti sumontuota automatinė aštuonių laipsnių pavarų dėžė. Visa ši galia reiškia, kad nuo 0 iki 100 km įsibėgėjama per 3,25 sekundės.

Greitis ir galia yra būtent tai, dėl ko buvo sukurtas šis automobilis, ir tai rodo jo degalų ekonomija.

2022 m. Challenger, kitaip nei jo raumeningų automobilių konkurentai, yra erdvesnis, ypač galiniams keleiviams, taip pat bagažinės erdvė – joje gausu 16,2 kubinių pėdų bagažui. Challenger ne tik patogiai erdvus, bet ir turi daugybę funkcijų, įskaitant užvedimą be raktelio, dviejų zonų automatinę klimato kontrolę, šešiomis kryptimis elektra reguliuojamą vairuotojo sėdynę ir septynių colių jutiklinį informacinės ir pramoginės sistemos ekraną.

Ekonomiškiausias: 2016 m. Dodge Challenger SXT – tai apibrėžimas, kaip pasiekti geriausius rezultatus už mažą biudžetą. Nepaisant to, kad prieš tai buvę 2016 m. modeliai kainavo mažiau, šis modelis yra ekonomiškiausias dėl savo patikimumo. Kaip žinia, 2012–2014 m. modelius kamuoja gedimai. Tarp problemų – 2012 m. modelyje per anksti susidėvėjęs generatoriaus maitinimo blokas ir deformavęsi stabdžių rotoriai esant nedidelei ridai, 2013 m. Challenger netinkamai veikiantis visiškai integruotas maitinimo modulis (TIMP), galiausiai 2014 m. modelyje iš variklio sklindantys tiksėjimo garsai ir vairo stiprintuvo pagalbinio mechanizmo gedimas. Taip pat svarbu pažymėti, kad 2008–2013 m. modelių taip pat nerekomenduojama naudoti dėl jų amžiaus ir galimai didelio ankstesnių savininkų skaičiaus.

Tačiau 2016 m. modelį rekomenduojame ne tik dėl to, kad ankstesni modeliai yra sugedę, bet ir dėl to, kad šis modelis yra tikrai patikimas, įperkamas ir, svarbiausia, smagus automobilis. 2016 m. Challenger SXT varomas 3,6 l šešių cilindrų VVT variklis, išvystantis padorią 305 AG galią ir 268 lb–ft sukimo momentą. Variklis suporuotas su 8 laipsnių automatine pavarų dėže. Palyginti su jo galia, 2016 m. Dodge Challenger yra taupus raumeningas žvėris.

Geriausia vertė: 2018 m. Dodge Challenger R/T Scat Pack pataiko į geriausią vietą

2018 m. Dodge Challenger yra beveik tobula mašina, tačiau, norėdami gauti didžiausią galią už pinigus, turėtumėte pasirinkti tinkamą komplektaciją. 2018 m. Dodge Challenger R/T Scat Pack komplektacija siūlo 6,4 l aštuonių cilindrų HEMI variklį, kuris išvysto solidžią 485 AG galią ir 475 lb–ft sukimo momentą. Šiuos ponius į asfaltą siunčia 6 laipsnių automatinė pavarų dėžė, kuri taip pat turi OD funkciją. Galima rinktis ir mechaninę pavarų dėžę.

Turint omenyje galingą AG galią ir dėmesio vertą degalų naudojimo greitkelyje efektyvumą, Challenger rida yra labai priimtina. Vis dėlto 2018 m. Challenger nėra vien tik galia – jame gausu funkcijų ir technologijų, kad ir taip adrenaliną keliantis važiavimas būtų patogus. Challengeris gali pasigirti retai pasitaikančia trijų žmonių talpa gale, taip pat daugybe vietos bagažinėje. Kalbant apie techninę įrangą, jis turi 7,0 colių jutiklinį ekraną, kuriame yra Apple CarPlay ir Android Auto, USB ir pagalbines įvestis, dviejų 2 zonų automatinę klimato kontrolę, nuotolinį užvedimą, 6 garsiakalbius ir 2 LCD monitorius priekyje.

Šaltinis: hotcars.com