Štai ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami naudotą Jeep Wrangler

Štai ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami naudotą Jeep Wrangler
Photo by Kenny Eliason / Unsplash

Šis Jeep automobilis yra puikus daugeliu atžvilgių, tačiau štai ką reikia žinoti prieš perkant.

Atvirai kalbant, kam nepatiktų turėti džipą? Jie praktiški, stilingi ir nuvažiuos į daugiau vietų, nei norėtumėte. Be viso to, jūs taip pat turite atsidavusią bendruomenę, susibūrusią aplink Jeep savininkus, kurioje galite dalytis savo aistra džipams su kitais. Geriausia tai, kad turėdami džipą, kelyje ar trasoje sulauksite kitų džipų savininkų pamojavimo.

Tarkime, kad norite būti viso šio veiksmo dalimi ir tai padaryti įsigydami ikoniškiausią šiandien turimą džipą – Wrangler. Tai tikrai nėra blogas pasirinkimas, atsižvelgiant į tai, kad jie pasižymi klasikiniu dizainu ir vienais geriausių visureigių. Tačiau yra ir kitų veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant Wrangler. Gali kilti minčių apie tokius dalykus kaip kaina, patikimumas ir specifikacijos, o turint tokią įvairiapusę transporto priemonę kaip Wrangler, nekaltintume jūsų, jei būtumėte bent šiek tiek priblokšti dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant naudotą Jeep Wrangler.

Mes esame čia, kad papasakotume jums viską, ką reikia žinoti perkant Jeep Wrangler naudotą automobilį. Turint omenyje keletą veiksnių, šis procesas gali būti daug paprastesnis.

Naudoti Jeep Wrangler paprastai būna modifikuoti

Turint Jeep Wrangler dažniausiai yra daug teigiamų dalykų. Vienas iš šių privalumų yra tai, kad žmonės mėgsta pritaikyti šį visureigį. Nors Jeep jau iš gamyklos siūlo daugybę unikalių funkcijų, daugelis savininkų vis tiek nusprendžia pridėti daugiau trečiųjų šalių modifikacijų. Priklausomai nuo šių modifikacijų, jos gali būti Wrangler naudingos arba žalingos. Kai kurie iš jų, vėlesnio savininko akimis, yra sveikintini papildymai, tačiau taip pat gali būti atvejų, kai pakeitimai buvo atlikti siekiant pritaikyti juos prie unikalaus buvusio savininko skonio. Tai gali sumažinti įprastą Wrangler patrauklumą, kai rinkoje ieškoma naudotos modifikuotos versijos.

Kai kuriuos įprastus naudoto Jeep Wrangler modifikavimus galima rasti visame visureigyje. Pakėlimo komplektas, didesnės padangos ir ratlankiai, daugiau apšvietimo ir kartais net pakeistos priekinės priekinės dalys ir buferiai. Kartais Wrangler keičiama ir transmisija, kurioje rasite didesnį variklį, pavyzdžiui, V8, išskyrus absurdišką Rubicon 392. Dažniausiai tai atlieka tokia bendrovė kaip American Expedition Vehicles ir atlieka nuosekliai. Nepriklausomai nuo to, ar tokias modifikacijas atliko savininkas, ar įmonė, ieškant naudoto džipo svarbu nepamiršti, kokių modifikacijų norite.

Kai kuriuos naudotus Jeep Wrangler rasti sunkiau nei kitus

Bėgant metams, Jeep pagamino nemažai įvairių Wrangler modelių. Tai apima įvairias apdailos linijas, specialius leidimus ir skirtingus kėbulo stilius. Kai kurių jų buvo parduodama daug daugiau nei kitų. 2008 m. pradėjus gaminti keturių durų Wrangler, dėl pridėtų durų praktiškumo jis greitai pradėjo lenkti dviejų durų Wrangler. Dėl šios priežasties ir augančių bendrų Wrangler pardavimų, jei ieškote vėlesnių metų modelio, ketverių durų modelių parduodama daug daugiau nei dviejų durų modelių. Be to, tas pats pasakytina ir apie ieškomo stogo tipą. Per pastarąjį dešimtmetį ar daugiau kietu stogu dengtų džipų populiarumas buvo daug didesnis nei minkštu stogu dengtų Wrangler. Daugelis gali to nežinoti dėl jų retumo, tačiau naujausios kartos Wranglers modeliuose nuo 2018 m. kartu su įprastu juodu viršumi siūlomas ir rausvas viršus. Nors ši spalva puikiai dera prie Wrangler, naudotų automobilių rinkoje jų daug nepamatysite.

Ieškant naudoto Jeep Wrangler taip pat sunku rasti tam tikrų apdailos detalių. Pastaraisiais metais viena geidžiamiausių ir savo ruožtu viena rečiausių versijų buvo iš tinklo įkraunama hibridinė 4xE Wrangler versija. Ji buvo laikoma geriausiai parduodamu hibridiniu automobiliu Amerikoje dėl to, kad joje susilieja amerikietiška ikona ir papildomas hibridinio automobilio efektyvumas. Dėl populiarumo šį Wrangler sunkiau rasti naudotų automobilių rinkoje, o kai rasite, greičiausiai už jį teks mokėti brangiau.

Jeep Wrangler jau kelis dešimtmečius yra mėgstamiausias gerbėjų automobilis, todėl nenuostabu, kad jie greitai ir brangiai parduodami naujų automobilių rinkoje. Tačiau už tai jūs gaunate vieną iš pajėgiausių visureigių ir šiek tiek tvirto stiliaus. Tik įsitikinkite, kad tiksliai žinote, ko norite, ir būkite pasiruošę sumokėti nemenką sumelę, kai pradėsite tobulo naudoto Jeep Wrangler medžioklę.

Šaltinis: hotcars.com