TOP 10 patikimiausių naudotų automobilių (atnaujinta 2024 m.)

TOP 10 patikimiausių naudotų automobilių (atnaujinta 2024 m.)
Photo by Brandon Russell / Unsplash

Remdamiesi naujausios Driver Power apklausos duomenimis, atskleidžiame patikimiausius naudotus automobilius.

Pirkdami naudotą automobilį, patikimumas tikriausiai yra vienas iš didžiausių rūpesčių, kylančių jūsų galvoje. Nuo techninių trikdžių iki gedimų ir didelių mechaninių problemų – nepatikimas naudotas automobilis gali sukelti didelį galvos skausmą ir galimai dideles išlaidas. Todėl svarbu pirmiausia gerai pasidomėti, o mes esame čia, kad padėtume jums rasti patikimiausią naudotą automobilį.

Driver Power leidžia mums pažvelgti į ilgalaikį automobilio patikimumą taip, kaip to neįmanoma padaryti atliekant išsamius bandymus keliuose. Kasmet tūkstančiai savininkų, dalyvaudami Driver Power apklausoje, papasakoja mums viską apie savo automobilius, ir būtent jų dėka galime nustatyti patikimiausius kiekvienos klasės automobilius ir padėti kitiems pirkėjams rasti jiems tinkamiausią automobilį.

Kokie yra patikimiausi naudoti automobiliai?

  1. Lexus GS (4 karta) – 97,73 %
  2. Lexus RX (3 karta) – 96,55 %
  3. Subaru Outback (5 karta) – 96,18 %
  4. Lexus RX (4 karta) – 96,07%
  5. Toyota Prius (4 karta) – 95,90%
  6. Skoda Karoq(1 karta) – 95,80%
  7. Lexus NX (1 karta) – 95,46 %
  8. Lexus CT (1 karta) – 94,94 %
  9. Skoda Yeti (1 karta) – 94,57 %
  10. Subaru XV (1 karta) – 94,38 %

10. Subaru XV (1 karta) – 94,38%

Subaru XV nėra dažnas reginys keliuose, tačiau jis tikrai nenusipelnė būti taip ignoruojamas potencialių pirkėjų. XV yra vienas iš dviejų į šį dešimtuką patekusių Subaru modelių, jis ne tik patikimas, bet ir užėmė pirmąją vietą Driver Power kategorijoje dėl savo saugos funkcijų. Į standartinę įrangą įtraukta daugybė saugos priemonių, o savininkai giria, kaip gerai veikia sistemos ir kaip paprasta jomis naudotis.

9. Skoda Yeti(1 karta) – 94,57%

Pirmasis Škoda visureigis vis dar gali pasigirti ištikimais gerbėjais. Tai ne tik šeimos automobilis, kurį galima nebrangiai eksploatuoti, bet ir labai gerai sukomplektuotas. Pirmoje vietoje Yeti atsidūrė dėl sėdynių lankstumo ir vaikams skirtų funkcijų, o savininkai taip pat įvertino jo vairavimo dinamiką. Tai solidus modelis, kuris turėtų būti protingos kainos naudotas pirkinys.

8. Lexus CT (1 karta) – 94,94%

Dabar, kai baigėsi vienuolika metų trukęs gamybos ciklas, Lexus CT tebėra populiarus tarp savininkų. Šis kompaktiškas hečbekas yra tik vienas iš kelių Lexus modelių, patekusių į šį sąrašą, o kartu su puikia surinkimo kokybe savininkai taip pat mėgsta jo aštrų stilių ir priimtiną aptarnavimo kainą. Tačiau jutiklinio ekrano informacinė ir pramogų sistema tikrai senstelėjo.

7. Lexus NX (1 karta)– 95,46%

NX yra dar vienas iš daugelio šiame patikimiausių naudotų Lexus automobilių sąraše. Tačiau šis automobilis nėra be trūkumų, ir nors patikimumas yra stiprioji pusė, šis kompaktiškas visureigis gavo keletą nerimą keliančių žemų įvertinimų eksploatacinių išlaidų ir informacijos sistemos kategorijose. 

6. Skoda Karoq (1 karta) – 95,80 %

Sekdamas itin populiaraus Yeti pėdomis, Škoda Karoq yra dabartinis markės vidutinio dydžio visureigis, kuriam pavyko išsiskirti didžiulės konkurencijos akivaizdoje. Daugumai pirkėjų Karoq ne tik nesukelia jokių problemų, bet ir iš tikrųjų buvo pripažintas antru geriausiu naudotu automobiliu apskritai Driver Power 2023 tyrime. Vienintelis tikras trūkumas yra gana konservatyvus jo dizainas.

5. Toyota Prius (4 karta) – 95,90 %

Prius yra itin mėgstamas visos šalies mikroautobusų vairuotojų, todėl jis tikrai įrodė, kad gali lengvai įveikti daugybę kilometrų. Išorės stilius ne visiems patinka, tačiau po juo Priusas tikrai spindi. Toyota hibridinė jėgainė gavo geriausius 20 balų įvertinimus už degalų ekonomiją ir aptarnavimo sąnaudas, o vairuotojai taip pat yra dideli mažų draudimo išlaidų ir vairavimo patirties gerbėjai.

4. Lexus RX (4 karta) – 96,07%

Ketvirtosios kartos Lexus RX, kaip ir jo pirmtakas, dažnai sutinkamas Driver Power patikimumo reitinguose. Savininkai yra dideli šio visureigio patikimų jėgos agregatų gerbėjai, taip pat energingo pagreičio, sklandaus pavarų perjungimo ir net variklio garso. Saugumas yra dar viena stiprioji pusė, tačiau kai kurie savininkai mano, kad salono valdymo prietaisai yra gana sunkiai suprantami.

3. Subaru Outback (5 karta) – 96,18%

Kitas Subaru vidutinio dydžio visureigis Outback turi daug XV privalumų, įskaitant patikimumą. Tačiau vienas skirtumas yra tas, kad, pasak savininkų, šis automobilis turi pranašumą, kai kalbama apie praktiškumą. Outback pelnė antrąją vietą bendrame vairuotojo galios tyrime pagal galinių sėdynių erdvę, bagažinės talpą ir lankstumą. Tačiau nuvilia didelės eksploatacinės išlaidos ir prasta degalų ekonomija.

2. Lexus RX (3 karta) – 96,55%

Ketvirtos kartos RX gali užimti aukštą vietą šiame sąraše, tačiau jam nepavyks pralenkti savo vyresnėlio. Prieš kelerius metus 3 kartos modelių gamyba buvo nutraukta, tačiau RX vis dar įrodo, kad yra patikimas visureigis, kuris taip pat turi pranašumą prieš naujesnį modelį, kai kalbama apie praktiškumą, stilių ir salono komfortą. Atrodo, kad savininkai mano, jog valdikliai ir informacijos ir pramogų sistema yra daug paprastesni naudoti nei naujajame modelyje.

1. Lexus GS (4 karta) – 97,73%

Lexus GS ir vėl atsidūrė reitingų viršūnėje. Tai ne tik patikimiausias naudotas automobilis, bet ir apskritai buvo išrinktas geriausiu naudotu automobiliu. Tai jau treti metai iš eilės, kai šis sedanas atsiduria Driver Power viršūnėje, ir jis pelnė daugybę pirmųjų vietų visose kategorijose. Išorės kokybė, interjero stilius, priekinių sėdynių komfortas, matomumas, važiavimo komfortas, saugos sistemos, bendra kokybė, klimato kontrolė ir garso sistema – visi šie parametrai buvo įvertinti aukščiausiais balais.

Šaltinis: autoexpress.co.uk