Naudoto Polestar 2 2020-iki šiol apžvalga

Naudoto Polestar 2 2020-iki šiol apžvalga
Photo by Kenny Leys / Unsplash

Koks yra naudotas Polestar 2 hečbekas?

Jei ieškote gerai atrodančio ir konkurencingos kainos elektromobilio su aukštos klasės interjeru ir greitu veikimu, naudotas Polestar 2 gali būti jums tinkamas automobilis. Be to, jį ne tik sukūrė aukščiausios klasės Volvo prekės ženklas, bet ir techniškai jis yra labai modernus, todėl dabar jį galima įsigyti naudotą už konkurencingą kainą.

Pigiausiose versijose priekinius ratus suka vienas elektrinis variklis, o akumuliatorių galima rinktis iš dviejų dydžių – standartinio arba ilgo nuotolio. Taip pat galite išleisti šiek tiek daugiau už dviejų variklių versiją, kurioje ant galinės ašies sumontuotas antrasis elektros variklis, todėl Polestar 2 turi daugiau galios ir yra varomas keturiais ratais.

Visos versijos nuo pat pradžių turėjo daug prabangos įrangos, įskaitant dviejų zonų klimato kontrolę, lietaus valytuvus, šildomas priekines sėdynes, laisvų rankų elektrines užpakalines duris, visą gyvenimą veikiančius oro atnaujinimus ir įvažiavimą be raktelio. Visa kita buvo įtraukta į specialius paketus.

Kelyje Polestar 2 versijos su vienu varikliu tikrai nesužavės savo pagreičiu. Bandymų metu 0-100 km/h greitis siekė 7,5 sekundės, taigi jis nėra toks greitas net kaip pradinio lygio Kia EV6, jau nekalbant apie galiniais ratais varomą Tesla Model 3. Jei pereisite prie versijos su dviem varikliais, 0-100 km/h greitį pasieksite per 4,5 s – taigi jis bus toks pat greitas kaip Jaguar I-Pace.

Performance paketo automobilis jaučiasi tvirtai ir užtikrintai, kai sukate į posūkį, tačiau kėbulo pasvirimas vis dar pastebimai didesnis nei Model 3, todėl nesitikėkite, kad jausitės kaip sportiniame automobilyje. Vairo mechanizmas yra gana lėtas ir nejaukus, kad ir kokį kintamo svorio nustatymą pasirinktumėte. Važiavimo komfortas taip pat nėra labai geras. Net ir nedideli kelio nelygumai trikdo automobilį, ypač važiuojant mieste. Hyundai Ioniq 5, EV6 ir Model 3 yra patogesni.  Be to, Polestar 2 stabdžių pedalas ne visada reaguoja į tai, kaip stipriai jį spaudžiate, todėl sunku sklandžiai sustoti, be to, yra daug kelio triukšmo. Tačiau greitkeliu jis važiuoja daug ramiau nei Ioniq 5, EV6 ir Model 3.

Kalbant apie nuvažiuojamą atstumą, Standartinio nuotolio modelis turi 67 kWh akumuliatorių, kuris vienu įkrovimu oficialiai leidžia nuvažiuoti iki 500 kilometrų. Vieno variklio Long Range versijos (75 kWh baterija) oficialus nuvažiuojamas atstumas yra 550 kilometrų, nors, atsižvelgiant į nuviliančius efektyvumo rodiklius mūsų bandymuose, realesnis yra 350-400 kilometrų nuvažiuojamas atstumas. Dviejų variklių versija standartiškai turi didesnę bateriją ir oficialiai gali nuvažiuoti 480 kilometrų.  Viduje yra patogi vairuotojo vieta. Pedalai tvarkingai sujungti su vairu ir sėdyne, be to, yra geras elektrinio reguliavimo diapazonas.

Glotnių prietaisų skydelio medžiagų ir pliušinių intarpų derinys suteikia interjerui aukštos kokybės, rafinuotą įspūdį, ir jis yra pastebimai geresnės kokybės nei Model 3 interjeras. Vairą ir mygtukus galite atpažinti iš kai kurių Volvo automobilių, tačiau jų dizainas ir išdėstymas skiriasi. Centrinėje konsolėje įrengtas jutiklinis informacijos ir pramogų sistemos ekranas. Pagrindinio meniu piktogramos ekrane yra didelės ir jas lengva paspausti, tačiau atskirų programų piktogramos šiek tiek per mažos.

Priekyje vietos yra pakankamai, tačiau gale sėdintys aukšesni keleiviai galva gali atsiremti į lubas. Vietos kojoms taip pat šiek tiek mažiau nei Model 3 gale, o dėl didelio gūbrio ant grindų nepatogu centrinėje galinėje sėdynėje sėdinčiam keleiviui. Polestar 2 bagažinė yra hečbeko tipo, kaip ir Ioniq 5 bei EV6, ir joje yra panašiai tiek pat vietos bagažui, kiek ir šiuose automobiliuose. Mums pavyko sutalpinti septynis rankinio bagažo dydžio lagaminus po dangčiu.

Kiek kainuoja Polestar 2 hečbeko eksploatacija?

Efektyvumas

Įkrovimo greitis yra gana nuviliantis, palyginti su daugeliu konkurentų, įskaitant Model 3, EV6 ir Ioniq 5. Standartinio nuotolio versija iš CCS įkroviklio gali priimti iki 130 kW galios įkroviklį, kad 10-80 % įkrovos būtų papildyta vos per 32 minutes. EV6 gali įkrauti dvigubai greičiau, o Ioniq 5 Standard Range ir pradinio lygio Model RWD – apie 170 kW.

Polestar 2 Long Range gali įkrauti geresne 155 kW galia, kad 10-80 % didesnio akumuliatoriaus įkrovos užtruktų maždaug tiek pat laiko. Arba pilnas 0-100 % įkrovimas namuose naudojant 7 kW galios sieninį bloką užtruks apie septynias valandas standartinio diapazono atveju arba apie aštuonias valandas ilgojo diapazono atveju.

Draudimas ir servisas

Draudimo išlaidos, palyginti su konkurentais, turėtų būti gana mažos dėl puikių Polestar saugumo rodiklių. Tikėkitės, kad serviso išlaidos bus šiek tiek didesnės nei vidutinės, atsižvelgiant į aukščiausios klasės prekės ženklą.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Polestar 2 hečbeke?

Patikrinkite, ar kėbulas nėra nuskilęs nuo akmenų ir automobilių stovėjimo aikštelėse, ar nepažeisti lengvojo lydinio ratlankiai.

Sauga

Euro NCAP saugos vertinime Polestar 2 gavo visas penkias žvaigždutes ir labai gerai įvertino vaikų keleivių apsaugą. Automobilyje gausu aktyviosios saugos priemonių, tačiau už aklosios zonos stebėjimą reikia mokėti papildomai.

Ar naudotas Polestar 2 hečbekas yra patikimas?

Polestar nebuvo įtrauktas į 2022 m. What Car? patikimumo tyrime, tačiau jos patronuojanti bendrovė Volvopasiekė vidutinį rezultatą, užėmusi 17 vietą iš 32 automobilių gamintojų. Tai daugiau nei Tesla, bet mažiau nei Hyundai ir Kia, kurios užėmė atitinkamai penktą (kartu su Suzuki) ir septintą vietas.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Polestar 2 hečbeką turėčiau įsigyti?

Variklis

Vieno variklio Polestar 2 versija nėra pati greičiausia, palyginti su pradinio lygio Kia EV6 ar galiniais ratais varomu Tesla Model 3, tačiau ji vis tiek pakankamai greita kasdieniam gyvenimui. Tiesą sakant, mūsų bandymų metu jis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėjo per 7,5 sek. ir net važiuodamas dideliu greičiu jautėsi pakankamai veržlus.

Specifikacijos

Išskyrus akumuliatoriaus dydį ir variklių skaičių, visi Polestar 2s turi tokią pačią standartinę įrangą. Jei norite papildyti įrangą, norėsite įsigyti pasirenkamųjų dalių paketus, kurie suteikia galimybę naudotis viskuo – nuo patobulintos stereosistemos iki 360 laipsnių atbulinės eigos kameros.

Alternatyvos

Kokias naudoto Polestar 2 hečbeko alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Polestar 2 turi rimtą konkurentą – panašaus stiliaus Executive klasės automobilį Tesla Model 3. Polestar 2 su Performance paketu bus skirtas žmonėms, kurie svarsto galimybę įsigyti greitesnę Model 3 versiją. Tačiau net ir ne Performance versijos Polestar 2 lenkia Model 3 pagal visiškai elektrinio automobilio našumą ir ridą, taip pat pagal bendrą patrauklumą.

Jaguar I-Pace save stilizuoja kaip visureigį ir yra puikus elektromobilis su prabangiu interjeru ir gana dideliu realiuoju nuotoliu. Šiame puošniame interjere taip pat yra puiki vairavimo padėtis, o važiavimas yra patogus.

Audi Q8 e-tron yra didelis visureigis, kuriame derinamos tradicinės tradicinės Audi savybės, įskaitant aukščiausios klasės interjerą, kuriame gausu minkštų medžiagų ir pažangiųjų technologijų, su kažkada neįsivaizduojamu komfortu ir rafinuotumu. Tačiau ankstesnių automobilių diapazonas nėra toks didelis kaip kai kurių konkurentų.

Šaltinis: whatcar.com