Naudoto Audi A6 Avant 2011-2018 m. apžvalga

Naudoto Audi A6 Avant 2011-2018 m. apžvalga
Photo by Jonathan Gallegos / Unsplash

Koks yra naudotas Audi A6?

Tai ne toks patrauklus pasirinkimas kaip 5 serijos BMW ir E klasės Mercedes, tačiau jo vidus taip pat prabangiai įrengtas, o naudotas automobilis gali būti labai vertingas, turint omenyje didžiulį variklių ir įtaisų pasirinkimą, palyginti su konkurentais.

Dauguma A6 modelių turi dyzelinį variklį, nes ši karta yra iš tų laikų, kai pirkėjai buvo skatinami rinktis dyzelinius variklius dėl mažesnės CO2 emisijos. Nuo 2014 m. daugumoje jų bus montuojamas 2,0 l variklis, kurio galia 175 AG arba atnaujintas 187 AG Ultra variklis. Taip pat siūlomi keli 3,0 l šešių cilindrų varikliai: 201 AG ir 242 AG (vėliau padidinti iki 215 AG ir 268 AG), taip pat 309 AG ir 316 AG dviejų turbinų BiTDI varikliai.

Naudotų modelių su benzininiais varikliais yra šiek tiek mažiau, iš pradžių buvo galima įsigyti trumpai veikusį 296 AG 3,0 litrų V6 variklį, tačiau 2012 m. gamoje liko tik dyzeliniai varikliai, kol 2018 m. grįžo 1,8 arba 248 AG 2,0 litrų benzininiai varikliai.

Pradinio lygio SE modeliuose standartinėje įrangoje yra odiniai apmušalai, dviejų zonų klimato kontrolė, palydovinė navigacija, priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai, kruizo kontrolė, 43 cm lengvojo lydinio ratlankiai ir automatiniai žibintai bei valytuvai. Nuo 2014 m. priekiniai žibintai buvo patobulinti ir pakeisti ryškesniais ksenoniniais.

S linijoje pridedami didesni ratlankiai, sportiškesnė išvaizda viduje ir išorėje, sportinė pakaba ir patobulinta oda. Nuo 2012 m. į standartinę įrangą įtraukta aukščiausios klasės Bose garso sistema ir DAB radijas, o 2014 m. patobulinta keturių zonų klimato kontrolė, priekiniai ir galiniai LED žibintai su dinaminiais indikatoriais. Black Edition modeliuose visos išorinės ryškios detalės pakeistos juodomis apdailos detalėmis.

Kelyje Avant pasižymi visu sedanui būdingu drąsumu. 2.0 TDI variklis sklandžiai ir rafinuotai važiuoja bet kokiu greičiu ir pasižymi didele jėga. Septynių laipsnių automatinė pavarų dėžė taip pat persijungia sklandžiai, tik kartais trūkčioja perjungiant pavaras žemyn.

Standartinių SE (vėliau SE Executive) automobilių važiavimas yra sklandus ir patogus, tačiau S linijos automobilis reiškia 46 cm lengvojo lydinio ratlankius ir sportinę pakabą, kuri važiavimo kokybei nepadeda. Tačiau kai kurie S linijos automobiliai nuo pat pradžių buvo komplektuojami su minkštesne Dynamic pakaba, ir tokių modelių verta paieškoti. Pereinant prie Black Edition versijos, siūlomi 51 cm ratlankiai ir dar kietesnis važiavimas.

Gera žinia ta, kad net ir pradinio lygio priekiniais ratais varomi automobiliai su 2.0 TDI varikliu yra suvaldomi ir saugūs. Daugumos versijų vairo mechanizmas nėra pats sportiškiausias, tačiau jis lengvas ir gana tiesus. Kalbant apie valdymą, A6 Avant yra saugus ir nuspėjamas daugumoje modifikacijų, net jei jį vairuoti ne taip smagu kaip vieną ar du jo konkurentus.

Tačiau stiprioji A6 Avant pusė yra rafinuotumas. Net važiuojant dideliu greičiu vėjo ir kelio keliamas triukšmas yra gerai prislopintas, o visi varikliai veikia tyliai. 

Interjeras – klasė ir kokybė. Vairuotojo pozicija yra beveik tobula, nors retai automobiliuose su mechanine pavarų dėže pedalų išdėstymas yra pasislinkęs. Prietaisų skydelis ir aplink jį esančios dalys yra aukščiausios kokybės, viskas išdėstyta logiškai ir malonu liesti. Matomumas geras, o priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai yra standartinė visų versijų įranga.

Kiekviename A6 Avant montuojama įspūdinga Audi MMI informacinė ir pramogų sistema, kuri panaši į geriausią klasėje iDrive sistemą 5 serijos BMW, nes ją sudaro centrinis ekranas, valdomas ratuku tarp priekinių sėdynių. 

Priekyje yra daug vietos, gale irgi pakankamai daug, todėl keleiviai turėtų lengvai įsitaisyti, net jei ant galinių sėdynių sėdi trise. Bagažinė yra praktiškos formos, gero dydžio ir lengvai pasiekiama per dideles galines duris.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Audi A6 ?

Atidžiai apžiūrėkite kėbulą, ar nėra įbrėžimų ir įlenkimų, atsiradusių miesto centre esančiose automobilių stovėjimo aikštelėse arba važinėjant į mokyklą. A6 Avant yra ilgas automobilis, todėl, nors jame gali būti įrengti priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai, verta atidžiai apžiūrėti kėbulą ir lengvojo lydinio ratlankius, kad jie nebūtų pažeisti bordiūro.

Įsitikinkite, kad bet kuriame A6 automobilyje su automatine pavarų dėže reguliariai keičiamas skystis, kitaip ateityje gali tekti brangiai keisti pavarų dėžę.

Pranešimų apie A6 Avant gedimus yra palyginti nedaug, nors nerimą kelia problemos su automobilio informacijos ir pramogų sistema, dėl kurios dažniausiai skundžiamasi, kad nepavyksta sujungti telefonų ir mirguliuoja ekranas. Naujausia Audi programinė įranga gali pašalinti kai kurias iš šių problemų. Nepaisant to, kad A6 Avant garsėja puikiu interjeru, pasitaikė problemų dėl girgždančių bagažinės lentynėlių ir vidaus apdailos detalių barškėjimo.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios naudoto Audi A6 problemos?

Oro pagalvės ir saugos diržų įtempiklis

Kai kuriuose nuo 2016 m. gegužės 1 d. iki 2016 m. spalio 30 d. pagamintuose egzemplioriuose galėjo būti sumontuotos sugedusios oro pagalvės ir saugos diržų įtempikliai, todėl susidūrimo metu jie gali veikti netinkamai. Norėdami gauti daugiau informacijos ir sužinoti, ar jūsų automobilis yra paveiktas šios problemos, kreipkitės į Audi prekybos atstovą.

Pagalbinis šildytuvo elementas

Nuo 2014 m. liepos 8 d. iki 2014 m. spalio 31 d. pagamintų A6 automobilių oro kondicionavimo sistemoje naudojamas pagalbinis šildytuvo elementas gali sugesti. Kreipkitės į vietinį Audi prekybos atstovą, kad gautumėte daugiau informacijos ir išsiaiškintumėte, ar atšaukimas, skirtas šiai problemai ištaisyti, taikomas jūsų automobiliui.

Vilkimo kablys

Jei jūsų A6 sumontuotas atlenkiamas vilkimo kablys, pagamintas nuo 2015 m. gruodžio 2 d. iki 2018 m. gruodžio 17 d., užrakto mechanizmas gali būti sugedęs. 

Panoraminis stiklinis stogas

Nedideliame skaičiuje automobilių, pagamintų nuo 2018 m. liepos 16 d. iki 2018 m. spalio 10 d. ir turinčių panoraminį stiklinį stogą, gali būti problema su jungiamąja priemone, naudojama stiklo plokštėms išlaikyti. 

Degalų nuotėkis

Buvo paskelbti du A6 atšaukimai, susiję su degalų nuotėkiu. Pirmasis skirtas automobiliams, pagamintiems nuo 2011 m. balandžio 1 d. iki 2012 m. balandžio 30 d.; antrasis – A6 automobiliams, pagamintiems nuo 2014 m. vasario 18 d. iki 2016 m. rugsėjo 2 d. Sužinokite iš vietinio pardavėjo, ar tai taikoma jūsų automobiliui.

Aušinimo skysčio siurblys

Variklio aušinimo skysčio dalelės gali užkimšti siurblį ir sukelti jo perkaitimą. Tai taikoma automobiliams, pagamintiems nuo 2011 m. gegužės 1 d. iki 2016 m. spalio 31 d. Kreipkitės į Audi prekybos atstovą, nes paveiktuose automobiliuose reikės patikrinti aušinimo skysčio sistemą ir pakeisti visas pažeistas dalis. Taip pat reikės atlikti programinės įrangos atnaujinimą.

Stabdymo efektyvumo sumažėjimas

Nuo 2012 m. sausio 1 d. iki 2014 m. rugpjūčio 27 d. pagamintuose A6 automobiliuose dėl stabdžių servopavaros diafragmos plyšimo problemos gali sumažėti stabdymo efektyvumas. Bet kuris Audi prekybos atstovas jums praneš, ar jūsų modelis yra paveiktas, ir pašalins gedimą.

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Audi A6 turėčiau pirkti?

A6 modelių gamoje nėra variklio, kuris atrodytų netinkamas. Net pradinio lygio 2.0 TDI dyzelinis variklis turi daugiau nei pakankamai jėgos mažomis apsukomis, kad galėtų vežti visiškai pakrautą automobilį, be to, galite užtikrintai aplenkti dideliu greičiu. Tiesą sakant, niekada nesijaučia, kad šis variklis būtų nepakankamai galingas, todėl jis yra mūsų mėgstamiausias A6 variklis. 215 AG 3.0 TDI turi visą reikiamą galią, o 268 AG ir 316 AG dviejų turbinų versijos yra ypač greitos.

Sėkmės ieškant automobilio su benzininiu varikliu, nes dauguma parduotų A6 Avant buvo dyzeliniai. Iš nedaugelio, kuriuos galima įsigyti naudotus, rinkitės sklandų ir ekonomišką 1.8 TFSI, kuris į gamą įtrauktas 2018 m.

Rekomenduojame rinktis gausiai įrengtą pradinio lygio SE modifikaciją, joje yra visos jums reikalingos funkcijos. Yra daugybė S linijos modelių, tačiau griežtesnė pakaba, sumontuota šioje modifikacijoje, gali varginti važiuojant nelygiu keliu.

Verta atkreipti dėmesį į technologijų paketą, kuris suteikia patobulintą palydovinės navigacijos sistemą su didesniu ekranu ir įvairiomis internetinėmis funkcijomis bei didelį spalvotą informacinį ekraną prietaisų skydelyje. Technologijų paketas Plus turi papildomų saugos funkcijų, tokių kaip adaptyvioji kruizo kontrolė, eismo juostos palaikymo sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema ir automatinis avarinis stabdymas.

Alternatyvos

Kokias naudoto Audi A6 alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Pagrindinis A6 Avant konkurentas yra BMW 5 serijos Touring. Jis patogus, erdvus ir turi daugybę galingų ir efektyvių variklių. Be to, automobilio interjeras yra puikus, o informacinę ir pramoginę sistemą lengva naudoti.

Mercedes E klasės universalas yra puikus naudoto automobilio kainos ir kokybės santykis. Be to, jis tylus, rafinuotas ir patogus. Be to, jis turi didžiulę bagažinę – didesnę nei 5 serijos Touring ir A6 Avant – todėl tai vienas iš šios klasės automobilių žvaigždžių.

Šaltinis:whatcar.com