Geriausi automobiliai šunų mylėtojams 2023 m.

Geriausi automobiliai šunų mylėtojams 2023 m.
Photo by Andrew Pons / Unsplash

Mūsų augintiniai yra neatsiejama šeimos dalis, o geriausi automobiliai šunų mylėtojams gali palengvinti gyvenimą ir jums, ir jūsų pūkuotam draugui.

Bet koks automobilis, kurį renkatės pirkti, turi būti toks pat tinkamas jūsų šuniui ar katei, kaip ir jūsų vaikams.

Tinkamas automobilis gali padaryti keliones patogesnes ir jums, ir jūsų šuniukui, todėl būtina apsvarstyti, ar jūsų svajonių automobilyje yra pakankamai didelė bagažinė, kad jie galėtų judėti ir atsigulti ar atsisėsti. Taip pat labai svarbu, ar galima lengvai įlipti ir išlipti iš bagažinės, o sklandus važiavimas padės jūsų augintiniams būti laimingiems ilgesnėse kelionėse.

Land Rover Discovery

Nenuostabu, kad tokiame dideliame ir erdviame automobilyje kaip Land Rover Discovery užteks vietos visiems dalmatinams, tačiau tikrasis grožis slypi tame, kur šiuo automobiliu galėsite juos nuvežti. Joks kitas įprastas automobilis neturi neįtikėtinų Discovery visureigio galimybių, todėl jei norėsite pasiimti savo bandą pasivaikščioti po laukinę gamtą, Land Rover Discovery jus nuveš toliau į gamtą nei bet kuris kitas automobilis. Land Rover netgi siūlo naminių gyvūnėlių paketą, į kurį įeiti ir išlipti padės rampa jūsų šuniui ir nešiojamas dušas.

MG 5

Ar MG 5 gali būti geriausias elektrinis automobilis šunims?

Kasmetiniuose AutoTrader naujų automobilių apdovanojimuose Geriausias automobilis šunų šeimininkams 2022 nugalėtojas gauna specialų paminėjimą už stilių ir praktiškumą. Nors visureigiai tebėra populiarus šunų savininkų pasirinkimas, toks nedidelis universalas kaip MG 5, ko gero, yra dar geresnis, nes jame yra vietos jūsų augintiniui, jis yra arčiau žemės, todėl jam lengviau įšokti ir iššokti. Be to, MG 5 yra visiškai elektrinis automobilis, kurio kaina labai gera, o ilgojo nuotolio versija gali nuvažiuoti daugiau kaip 400 kilometrų tarp įkrovimų, todėl galite nuvykti į visas geriausias pasivaikščiojimo vietas nesijaudindami dėl nuotolio.

Dacia Jogger

Šiais laikais nedaugelis žmonių turi tiek pinigų, kad galėtų įsigyti automobilį vien tam, kad jis tiktų jų augintiniui, tačiau Dacia Jogger puikus tuo, kad jis puikiai tinka visai šeimai. Jogger turi septynias sėdynes ir galimybę išimti galines sėdynes, todėl Jogger erdvė puikiai tinka penkių asmenų šeimai ir šuniui, be to, jį galima pritaikyti tiek dideliems, tiek mažiems šunims. Jau nekalbant apie tai, kad jis nebrangus, o plastiką lengva nuvalyti, kai jūsų bičiulio letenos purvinos.

Volkswagen Passat GTE

Jei ieškote iš tinklo įkraunamo hibridinio automobilio, Volkswagen Passat GTE gali būti tinkamas jums ir jūsų augintiniui. Puikus universalas, Passat GTE gali nuvažiuoti 50 kilometrų grynai elektra, o dėl savo praktiškumo universalas taip pat yra puikus pasirinkimas šeimoms ir keturkojams draugams. Įvertinus aplinkosauginę naudą ir vidaus erdvę, nenuostabu, kad Volkswagen Passat GTE pelnė geriausio 2018 m. ekologiško automobilio titulą.

Nissan Qashqai

Vidutinio dydžio visureigiai itin populiarūs tarp šunų savininkų. Kodėl? Todėl, kad dėl padidinto važiavimo aukščio į juos lengva įlipti ir išlipti nelygiose kaimo automobilių stovėjimo aikštelėse, todėl jie idealiai tinka pasivaikščiojimams, nesibraižant buferių. Mūsų nuomone, Nissan Qashqai yra vienas geriausių vidutinio dydžio visureigių, kuriuos galite įsigyti. Jis patikimas, patogus ir lengvai valdomas, jame daug erdvės. Šiame automobilyje bet kuris šuniukas jausis visiškai išlepintas.

BMW M3 Touring

Ar naujasis BMW M3 Touring gali būti geriausias 2023 m. aukštos klasės automobilis, skirtas augintiniams? 500 litrų bagažinės talpa pakėlus galines sėdynes ir 1 500 litrų – nuleidus sėdynes žemyn, todėl čia yra daug vietos jūsų augintiniams, kad ir kokio dydžio jie būtų. Be to, jūs ir jūsų šeima galėsite važiuoti stilingai. Naujasis M3 Touring sukurtas remiantis išskirtinės M3 sedano išvaizdos pavyzdžiu ir turi išskirtinai BMW M xDrive visų varančiųjų ratų sistemą, kuri užtikrina pasitikėjimą užmiesčio keliukais net ir esant slidžiai kelio dangai.

Ford Tourneo Connect

Vežant didelės veislės ar kelis šunis, tokiame furgone, kaip Ford Tourneo Connect, yra daug vietos ir šeimai, ir augintiniams. Turėdamas pakankamai gerų savybių, kad būtų patogu ir lengva vairuoti kaip universalų ar krosoverį, tačiau pasižymėdamas komercinio automobilio tvirtumu ir keliamąja galia, Tourneo Connect yra pakankamai erdvus ir tvirtas, kad atlaikytų neišvengiamą kasdienio gyvenimo su šlapiais, purvinais šunimis ir viso su jais susijusio inventoriaus nusidėvėjimą.

Raskite tinkamą automobilį sau su Caramba

Tinkamo automobilio paieška neturi kelti galvos skausmo. Kreipkitės – nesvarbu, ar esate pasiruošę pirkti, ar dar tik naršote.

Šaltinis: autotrader.co.uk