Naudoto Nissan Juke 2019-iki šiol apžvalga

Naudoto Nissan Juke 2019-iki šiol apžvalga

Maži visureigiai tampa labai populiarūs, o originalus Nissan Juke yra vienas ryškiausių pasirinkimų. Esmė ta, kad 2010-2019 m. Juke turėjo nemažai trūkumų, dėl kurių jį sunku rekomenduoti. Be to, jo naudojimo laikotarpiu atsirado daugybė konkurentų, tokių automobilių kaip Seat Arona, kuris Juke lenkė beveik visose srityse. Tačiau šis naujausias Juke, pradėtas gaminti 2019 m., buvo labai patobulintas, palyginti su ankstesniais modeliais, o naudotą automobilį dabar galima įsigyti už labai viliojančią kainą, todėl apskritai jis yra daug geresnis pasiūlymas.

Su varikliais nėra nieko pernelyg sudėtingo, nes iš pradžių buvo tik vienas - turbininis trijų cilindrų 1,0 litro darbo tūrio benzininis variklis. Iš pradžių jo galia buvo 115 AG, tačiau nuo 2021 m. ji buvo sumažinta iki 112 AG, siekiant sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį. 2021 m. gamą papildė 141 AG 1,6 hibridinis variklis. Galima rinktis šešių laipsnių mechaninę arba septynių laipsnių automatinę dviejų sankabų pavarų dėžę.

Laimei, apdailos lygių pasirinkimas yra šiek tiek įvairesnis. Pradinio lygio Visia turi elementarią informacijos ir pramogų sistemą, kurią sudaro DAB radijas ir Bluetooth telefono ryšys, tačiau bent jau LED priekiniai žibintai yra standartinėje įrangoje, taip pat pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema ir kelio ženklų atpažinimo sistema. Acenta tikriausiai yra geresnis variantas, nes joje sumaniai atrodantys ratlankiai, informacinė ir pramogų sistema su Apple CarPlay ir Android Auto bei galinio vaizdo kamera.

Vidutinės klasės N-Connecta sistema su palydovine navigacija, klimato kontrole ir įvažiavimu bei užvedimu be raktelio. Aukščiausios klasės Tekna ir Tekna+ turi 48 centimetrų ratlankius, 360 laipsnių kameros sistemą, aklosios zonos stebėjimo sistemą, perspėjimą apie kertantį eismą iš galo, šildomas priekines sėdynes ir Bose garso sistemą. Vienintelis skirtumas tarp jų yra tas, kad Tekna+ turi dvispalvius dažus.

Našumas panašus į daugumos konkurentų 1,0 l variklių, tačiau daugelis minėtų konkurentų siūlo ir didesnį galingesnių alternatyvų pasirinkimą. Vis dėlto vėlesnis Juke Hybrid 0-100 km/h greitį pasiekia per 10,1 sek. ir yra greitesnis už Toyota Yaris Cross.

Vis dėlto automobilis valdomas saugiai ir užtikrintai, nors vairo mechanizmas galėtų būti šiek tiek greitesnis ir tikslesnis. Jei norite jaustis patogiau, pasirinkite mažesnius ratlankius, nes didesni ratai išryškina blogiausias važiavimo savybes, kurios neprilygsta komfortiškesniam Škoda Kamiq automobiliui. Vėjo ir kelio keliamas triukšmas taip pat didesnis nei VW T-Roc.

Viduje vairavimo padėtį lengva nustatyti, o interjero medžiagos, ypač aukštesnės klasės modifikacijose, yra itin prabangios, įskaitant Alkantara apdailą ant prietaisų skydelio ir sėdynių, blizgią juodą plastiką ir chromuotus apvadus.

Dėl vairo, kurį dabar galima reguliuoti tiek į vidų, tiek į išorę, tiek į viršų ir į apačią, vairuotojo padėtis yra tinkama. Priekyje sėdintiems keleiviams vietos kojoms ir galvai yra pakankamai, tačiau gale vietos galvai vos užtenka aukštiems žmonėms, kuriems dėl nuožulnios stogo linijos gali tekti pasilenkti, kad įliptų. Keista, bet bagažinė yra beveik tokia pat didelė kaip Nissan Qashqai, tačiau Kamiq, T-Roc ir net Ford Puma pagal bagažo talpą lenkia Nissan Juke.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Nissan Juke hečbeke?

Tai nedidelis visureigis, kurį naudoja šeimos, todėl patikrinkite, ar nėra nusidėvėjusios sėdynių apdailos ir plastmasės. Patikrinkite, ar nepažeisti lengvojo lydinio ratlankiai, ir įsitikinkite, kad elektros instaliacija veikia taip, kaip turi veikti.

Ar naudotas Nissan Juke hečbekas yra patikimas?

Naujausioje mūsų apklausoje Nissan, kaip gamintojas, užėmė gana prastą 25 vietą iš 32 markių. Dabartinis Juke užėmė 6 vietą iš 25 mažų visureigių kategorijos automobilių.

Alternatyvos

Kokias naudoto Nissan Juke hečbeko alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Ford Puma yra puikus mažas visureigis. Jis greitas, labai maloniai valdomas, pasižymi puikiomis degalų sąnaudomis ir efektyvumu, iš dalies dėl sumanaus švelnaus hibridinio variklio, ir didele bei labai išmania bagažine. Tai buvo What Car? Metų automobilis, kai jis buvo naujas 2020 m.

VW T-Roc yra mielas, puikiai važiuoja, turi daug erdvės stebėtinai smagiame interjere, rafinuotai važiuoja greitkeliu ir turi tikrai gerą informacijos ir pramogų sistemą. Jis itin patogus ir ypač gerai izoliuoja jus nuo triukšmo ir išorinio pasaulio.

Už panašią sumą kaip Nissan Juke galite įsigyti vieną geriausių mažų visureigių - Skoda Kamiq. Jis gerokai praktiškesnis, nes, palyginti, jame yra daug vietos galiniams keleiviams ir didelė bagažinė. Interjeras taip pat kur kas išmanesnis, jame panaudotos gražesnės medžiagos.

Jei norite kažko, ką tikrai gera vairuoti, Seat Arona yra geriausias pasirinkimas už geriausią kainą. Viduje naudojama daugiau kietų plastikų, tačiau vairavimo padėtis yra puiki, be to, galima rinktis iš kur kas daugiau variklių variantų.

Šaltinis: whatcar.com