Naudotų Peugeot 2008 2019-iki šiol apžvalga

Naudotų Peugeot 2008 2019-iki šiol apžvalga

Koks yra naudotas Peugeot 2008 universalas?

Peugeot 2008 gali būti mažas visureigis, tačiau akivaizdu, kad jis nenori palikti slogaus įspūdžio. Galutinį žodį dėl to, ar jis atrodo gerai, galite tarti jūs, tačiau neabejotinai jo bendras dizainas pasižymi tam tikru aštrumu – to galbūt trūko pirmosios kartos Peugeot 2008 2013-2019 m. modelyje.

Ar šis aštrumas išlieka ir po variklio dangčiu? Be abejo, galima rinktis iš geros variklių grupės. Jei renkatės benzininį variklį, galite rinktis 99 AG, 129 AG arba 153 AG 1,2 l darbinio tūrio agregatą. Norintieji rinktis dyzelinį variklį gali rinktis iš 99 AG ir 108 AG 1,5 l darbinio tūrio agregatų. Galima rinktis ir elektrinę jėgainę, tačiau tam reikės įsigyti Peugeot e-2008. Visi varikliai veikia patenkinamai smarkiai visame sūkių diapazone, o laikas, per kurį pasiekiamas 100 km/h greitis, neviršija 12 sek., kad ir kokios galios variklį pasirinktumėte. Vis dėlto 153 AG benzininis variklis nėra daug greitesnis už 129 AG, todėl, mūsų nuomone, jo neverta atnaujinti.

Kalbant apie apdailos lygius, pradinis lygis yra Active. Jame rasite DAB skaitmeninį radiją, galinius parkavimo jutiklius, kruizo kontrolę ir kitą įrangą. Jei pereisite prie Active Premium, taip pat gausite klimato kontrolę, automatinius priekinio stiklo valytuvus ir užvedimą mygtuku.  Vis dėlto manome, kad jūsų pradžia turėtų būti Allure, nes 2008 šios komplektacijos automobiliuose yra pažangesnės sėdynės (nei Active Premium), 43 centimetrų lengvojo lydinio ratlankiai, privatumo stiklas ir pažangesnė avarinio stabdymo sistema. Allure Premium pridėta keletas papildomų funkcijų, įskaitant skaitmeninių prietaisų 3D efektą ir priekinių rūko žibintų posūkių įveikimo funkciją.

GT ir GT Premium – tai geriausiai įrengti modeliai naudotų automobilių rinkoje. GT turi 25 centimetrų jutiklinį ekraną, belaidį telefono įkrovimą, šildomas priekines sėdynes ir aklosios zonos stebėjimą, o GT Premium – adaptyvią kruizo kontrolę ir įvažiavimą be raktelio.

Kelyje 2008 modelis nėra itin įdomus, nors posūkiuose kelia pakankamai pasitikėjimo. Jis labai gerai pritaikytas važiuoti mieste, nes turi palyginti nedidelį apsisukimo spindulį ir greitą vairo mechanizmą. Vis dėlto jo važiavimas yra komfortiškas, tačiau ne visai pirmaujantis klasėje, nes minkšta pakaba nelabai gerai sugeria didesnius kelio nelygumus.

Pasinerkite į jo interjerą ir pamatysite, kad jo puošnią išvaizdą papildo malonios medžiagos ir (dažniausiai) gera surinkimo kokybė. Taip pat galima reguliuoti vairą ir vairuotojo sėdynę, tačiau gaila, kad ne visuose modeliuose yra reguliuojama juosmens atrama.

Pigesnėse 2008 modifikacijose įrengta 18 centimetrų jutiklinio ekrano informacijos ir pramogų sistema su trumpaisiais mygtukais abiejose ekrano pusėse. GT ir GT Premium modifikacijose standartiškai montuojamas didesnis 25 centimetrų jutiklinis ekranas, kurio trumpieji mygtukai yra žemiau prietaisų skydelio. Abi sistemos šiek tiek lėtai reaguoja į paspaudimus ir apskritai yra sunkiau valdomos nei intuityvesnės sistemos. Laimei, visuose automobiliuose yra Apple CarPlay / Android Auto išmaniojo telefono veidrodinis atvaizdavimas. Priekyje esančių keleivių erdvė yra tinkama, o gale esančių keleivių erdvė yra maždaug vidutiniška. Bagažinės dydis neprilygsta itin talpiems konkurentams, tokiems kaip Volkswagen T-Roc, tačiau joje vis tiek yra pagirtinas bagažinės dydis, kurio pakaks nedidelėms šeimos atostogoms.

Patarimai pirkėjams

Ko turėčiau ieškoti naudotame Peugeot 2008 automobilyje?

Nieko neįprasto, tačiau patikrinkite, ar salone nėra nusidėvėjimo požymių, taip pat patikrinkite, ar lengvojo lydinio ratlankiai nėra pažeisti.

Ar naudotas Peugeot 2008 yra patikimas?

Dabartinis 2008 nebuvo įtrauktas į naujausią What Car? patikimumo tyrimą, tačiau jo pirmtakas buvo. Jis užėmė nuviliančią 24 vietą iš 25 mažų visureigių kategorijos automobilių. Toje pačioje apklausoje Peugeot, kaip prekės ženklas, užėmė 28 vietą (tai taip pat nuvilia) iš 32 apklausoje dalyvavusių gamintojų.  

Mūsų rekomendacijos

Kurį naudotą Peugeot 2008 turėčiau pirkti?

Mūsų pasirinktas variklis – 128 AG 1,2 litro benzininis variklis. Dėl pastebimai padidėjusios galios jis įtikinamai lenkia 99 AG versiją, todėl jį verta atnaujinti. 153 AG galios variklis nėra pakankamai didelis, kad pateisintų didelį kainos padidėjimą. 1,5 l dyzelinį variklį rinkitės tik tuo atveju, jei planuojate nuvažiuoti daug kilometrų greitkeliu.

Rekomenduojame rinktis Allure komplektaciją, nes, palyginti su gana paprastomis Active ir Active Premium komplektacijomis, gausite daug geresnių dalykų, įskaitant geresnes sėdynes, didesnius ratlankius ir patobulintą saugos įrangą.

Alternatyvos

Kokias naudoto Peugeot 2008 alternatyvas turėčiau apsvarstyti?

Mažų visureigių klasė yra konkurencinga, todėl 2008 nėra be konkurentų. Volkswagen T-Roc yra protinga alternatyva, pasižyminti geresniu praktiškumu ir šiek tiek geresniu vairavimu nei 2008. Vis dėlto T-Roc neturi tiek stiliaus ir puošnumo išorės ir interjero atžvilgiu.

Jei ieškote smagaus vairavimo su veržliais, bet taupiais varikliais, Ford Puma yra puikus pasirinkimas. Toks, kad jis buvo pavadintas What Car? 2020 metų automobiliu. Pavyzdžiai taip pat turėtų būti šiek tiek prieinamesni nei 2008.

Galiausiai, jei pageidaujate ko nors šiek tiek prabangesnio, apsvarstykite Audi Q2. Jį įsigyti bus brangiau, palyginti su analogiškomis 2008 specifikacijomis, tačiau jį galima įsigyti su galingesniais varikliais, be to, jis turi išmanesnį interjerą. Vis dėlto 2008 interjero kokybe nenusileidžia Q2 modeliui.

Šaltinis: whatcar.com