Volkswagen Polo apžvalga 2022 m.

Volkswagen Polo apžvalga 2022 m.
VW Polo / caramba.lt

Greita apžvalga
Privalumai:

  • Daugiau nei didelė salono erdvė
  • Puikus rafinuotumas ir važiavimas
  • Tvirtas ir pagamintas taip, kad tarnautų ilgai

Trūkumai:

  • Brangesnis nei dauguma konkurentų
  • Ne taip aštriai vairuojamas kaip Fiesta
  • Atnaujinto modelio salono valdikliai yra sudėtingesni

Bendras 2022 m. „Volkswagen Polo“ verdiktas

„Praėjus penkeriems metams po pasirodymo šeštosios kartos „Volkswagen Polo“ vis dar yra mažų automobilių medžio viršūnėje. Taip, tai nėra geriausios vertės pasiūlymas, tačiau kaip suaugusiam mažam automobiliui, kuris yra beveik toks pat patogus, erdvus ir stilingas kaip ir aukštesnės klasės automobiliai, jo neįmanoma pralenkti. 2021 m. „VW Polo“ buvo atnaujintas, o šioje apžvalgoje parodysime, kodėl jis yra beveik toks geras, koks tik būna mažas automobilis.“

Tiek metų, kiek „Volkswagen Golf“ daugeliui buvo numatytasis pasirinkimas šeimyninių hečbekų klasėje, tiek pat metų „Polo“ buvo vertinamas ir mažų automobilių klasėje. Naujausias „Polo“ yra pats tobuliausias ir yra mūsų mėgstamiausias mažas automobilis, tačiau ar 2021 m. atnaujinimai sugadino situaciją? Tai sužinosime šioje apžvalgoje.

Mechaniškai „Volkswagen Polo“ yra beveik identiškas naujausiems „SEAT Ibiza“ ir „Škoda Fabia“ modeliams.  Tačiau, nors Polo naudoja tą pačią platformą ir variklius kaip ir jo ispanų bei čekų kolegos, Polo yra akivaizdžiai aukštesnės klasės - salone naudojamos aukštesnės kokybės medžiagos ir geresnė garso izoliacija.

Salonas yra vienas erdviausių ir praktiškiausių iš visų mažų hečbekų. Pastebėjome, kad žmonės, įlipę į vidų, manydavo, kad tai yra Golfas, ir tai yra pats didžiausias komplimentas, kokį tik galima gauti už tokią kainą.

Bagažinė taip pat didžiulė ir gerokai lenkia visas „Opel Corsa“ ar „Ford Fiesta“ bagažines, kai uždėtos galinės sėdynės. Tiesą sakant, 355 litrų talpos „Polo“ bagažinei trūksta tik vieno pirkinių maišelio iki 381 litro, kurį galima rasti didžiajame brolyje „Golf“. Šioje klasėje daugiau bagažo telpa tik naujausioje Fabia.

2021 m. „Volkswagen Polo“ buvo atnaujintas, įskaitant patobulintą eksterjerą, kurio pavyzdys paimtas iš naujausio „Golf“, standartinius LED priekinius žibintus (nuo vidutinės specifikacijos galima įsigyti „Matrix LED“ žibintus), standartinius skaitmeninius prietaisus ir naujus lietimui jautrius salono jungiklius. Prie pastarojo dar grįšime, nes dėl jo kyla daug ginčų.

Taip pat buvo patobulintos kitos technologijos, įskaitant adaptyvią kruizo kontrolę su „Travel Assist“, kuri nuo vidutinės specifikacijos modelių yra standartinė. Tai reiškia, kad „Polo“ iš esmės vairuos, greitins ir stabdys už jus greitkelyje ir mažesniu greičiu važiuojančiuose automobiliuose - tai naudinga priemoka ilgai važinėjant į darbą ir tai, ką sunku rasti kitame mažame automobilyje. Be to, visuose modeliuose įrengtas autonominis avarinis stabdymas, o „Polo“ įvertintas penkiomis Euro NCAP žvaigždutėmis, todėl jis yra beveik toks saugus, koks tik gali būti mažas automobilis.

Tačiau „Polo“ nėra toks smagus ir įtraukiantis vairuoti kaip „Fiesta“, nes jo vairas nėra toks sunkus ir aštrus kaip „Ford“, o kėbulo pasvirimas šiek tiek didesnis. Tačiau „Volkswagen“ valdomas santūriai ir nuspėjamai, o jo rafinuotumas ir ramybė automagistralėje suteikia daug didesnio automobilio įspūdį. Pakaba amortizuoja daugumą kelio nelygumų, tačiau automobiliai su didesniais 17 ir 18 colių ratais į saloną vis tiek perduos keletą nelygumų.

Geriausias variklis šioje gamoje yra 1.0 TSI benzininis variklis. Mūsų nuomone, tai vienas geriausių trijų cilindrų benzininių variklių su turbokompresoriumi, kurį galima įsigyti, pasižymintis gyvybingomis eksploatacinėmis savybėmis ir realiomis sąnaudomis, viršijančiomis 50 km/val. Taip pat galima įsigyti į našumą orientuotą GTI modelį su 2.0 TSI varikliu ir 200 AG. Tik tiems, kurie kasdien įveikia didelius atstumus, reikės pagalvoti apie 1.6 TDI dyzelinį variklį, kuris nebesiūlomas 2021 m. „Polo“ modelyje dėl lėtų pardavimų.

Efektyvus, patogus ir praktiškas „Polo“ labiau nei bet kada anksčiau primena „Golf“ ir neabejotinai pakelia kadaise kuklaus supermini sektoriaus kartelę. Tiesa, „Fiesta“ ir „Ibiza“ lenkia vairuotojo dalyvavimo ir vertės požiūriu, nes už panašius pinigus abu turi geresnę standartinę įrangą, tačiau klasikinį „Polo“ lengva rekomenduoti tiems, kurie neprieštarauja mokėti šiek tiek daugiau už komfortą ir rafinuotumą.

Ar 2022 m. „Volkswagen Polo“ jums tinka?

„Volkswagen Polo“ yra arčiausiai to, ką galima pasiekti supermini automobilių sektoriuje, t.y. vieno automobilio, kuris tinka viskam. Taip yra dėl to, kad „Polo“ gerai pasirodo visose srityse, kuriose kompaktiškas hečbekas privalo pasižymėti, taip pat kai kuriose srityse, kuriose jie paprastai nėra tokie stiprūs.

Tarp tų „Polo“ stipriųjų pusių, su kuriomis negali lygintis dauguma jo varžovų, yra salono erdvės kiekis. Interjeras taip pat išsiskiria medžiagų ir konstrukcijos kokybe, suteikiančia aukščiausios klasės automobilio įspūdį, kuriam prilygsta tik „Audi A1“ ir MINI hečbekas.

Visa ši erdvė, komfortas ir kokybė kainuoja šiek tiek daugiau nei dauguma konkurentų, tačiau „Volkswagen Polo“ yra to vertas. Tai rodo didelė naudotų automobilių vertė, todėl pirkdami naują „Polo“ automobilį arba iš karto, arba naudodamiesi finansine paslauga, neapsigausite.

Čia nėra prasmės tuščiai kalbėti, geriausias „Volkswagen Polo“ gamos variklis yra puikus 1.0 TSI turbininis benzininis variklis. Jis gaminamas 95 ir 115 AG versijų.

1.0 TSI yra veržlus variklis, pasižymintis stipriomis, linijinėmis charakteristikomis, tačiau net ir veikiamas iki galo jis išlieka tylus ir rafinuotas. Manome, kad tai geriausias iš dabartinių trijų cilindrų mažo darbinio tūrio variklių, dabar naudojamų daugumoje supermini automobilių.

Visi Polos dabar turi penkerių durų kėbulą, todėl belieka pasirinkti komplektaciją, o mes rinktumėmės vidutinio lygio „Match“, kuriame yra daug saugos įrangos, įskaitant autonominį avarinį stabdymą. Jame taip pat yra „Polo“ 8 colių jutiklinio informacinių ir pramoginių technologijų ekrano „Plus“ versija, todėl gausite „Car-Net“, kad galėtumėte greitai susieti programėles su savo išmaniuoju telefonu.

Ieškantiems 2021 m. atnaujinto „Volkswagen Polo“, mes vis dar rinktumėmės 1,0 l TSI benzininį variklį, tačiau dauguma žmonių pastebės, kad pradinio lygio „Life“ modelyje yra viskas, ko jiems reikia. Tačiau „Style“ komplektacija suteikia pageidaujamus didesnius ratlankius, „Matrix LED“ priekinius žibintus, gražesnę apdailą ir apmušalus, taip pat didelio automobilio komplektacijos lygį.

Kokie kiti automobiliai yra panašūs į „Volkswagen Polo“?

Didžiausią grėsmę „Volkswagen Polo“ kelia „Ford Fiesta“. Ši pora jau daugelį metų važiuoja koja kojon, o „Fiesta“ turi pranašumą, kai kalbama apie vairavimo malonumą.

Vauxhall Corsa yra dar vienas rimtas Polo konkurentas, kurį galima rinktis iš daugybės komplektacijų ir variklių, taip pat iš visiškai elektrinės versijos. Taip pat turėtumėte apsvarstyti SEAT Ibiza dėl jo visapusiškų gabumų, o Audi A1 ir MINI Hatch rimtai konkuruoja su Polo dėl klasiškiausios atmosferos salone.

Tačiau bene didžiausias „Polo“ koziris yra naujoji „Škoda Fabia“. Nors jos vidus nėra toks prabangus, ji turi tuos pačius variklius ir platformą, daugiau erdvės ir praktinių savybių, daugumą „Polo“ technologijų ir sutaupysite nemažą dalį pinigų.

Patogumas ir dizainas: „Volkswagen Polo“ interjeras

„Volkswagen Polo“ yra beveik tiek pat erdvės, kiek ir aukštesnės klasės automobiliuose, be to, jame gausu technologijų ir jaučiama kokybė.

Visų versijų „VW Polo“ vairuotojo sėdynės aukštis reguliuojamas standartiškai, o vairą galima keisti pagal aukštį ir gylį, todėl rasti tobulą sėdėjimo vietą labai paprasta. Nesvarbu, ar esate žemas, aukštas, stambus, ar lieknas, turėtumėte sugebėti patogiai įsitaisyti.

Išsiaiškinę, kokia yra ideali jūsų sėdimoji vieta, pamatysite, kad „Polo“ taip pat užtikrina vairuotojui gerą matomumą visomis kryptimis. Netgi galinis trijų ketvirčių vaizdas, kurį daugumoje supermini dažnai riboja stori galiniai statramsčiai, „Volkswagen“ automobilyje yra geresnis dėl mažų papildomų langų, įleidžiamų į metalą, kad pagerėtų matomumas.

Erdvės pojūtį „Polo“ viduje sustiprina daug vietos priekyje sėdinčių keleivių galvai, kojoms ir pečiams. Sėdynės taip pat suteikia atramą visose reikiamose vietose, kad jaustumėtės patogiai visą dieną. Pirmą kartą sėdint automobilyje pagalvėlės gali atrodyti šiek tiek kietesnės, tačiau tai daug geriau nei tai, kad jos būtų minkštos. Dėl to „Volkswagen“ sėdynės jus patogiai prilaiko ir laiko tinkamoje vietoje, nespaudžia.

Kadangi automobilis yra penkių durų, priekines dureles galima atidaryti plačiau nei jo trijų durų konkurentų, kad būtų lengviau įvažiuoti ir išvažiuoti iš ankštesnių stovėjimo vietų. Taip pat įvertinsite tai, kaip „Volkswagen“ išdėstė visus valdiklius, kurie veikia patenkinamai tvirtai ir visus juos lengva naudoti vairuojant. Mums ypač patinka sukamieji šildymo valdikliai, dėl kurių nereikia atitraukti akių nuo kelio, norint reguliuoti salono temperatūrą.

Tiksliau, mes tai darėme. 2021 m. atnaujintoje versijoje „Volkswagen“ įdiegė lietimui jautrius klimato kontrolės jungiklius. Jais naudotis lengviau nei „Golf“ automobilyje - iš dalies dėl to, kad VW pasistengė juos apšviesti, - tačiau jie vis tiek yra sudėtingesni nei paprastas fizinių mygtukų rinkinys, ypač kai vairuojate. Desperatiškai norite jų išvengti? Rinkitės pradinio lygio „Polo Life“, kuriame vis dar yra tradicinės oro kondicionavimo rankenėlės.

Kokybė ir apdaila

Šioje srityje „Volkswagen Polo“ akivaizdžiai lenkia savo varžovus. Visur, kur tik jūsų akys ar rankos prisiliečia, Polo interjeras dvelkia surinkimo kokybe, kuri yra aukštesnė už įprastą supermini automobilių bandą. Ant prietaisų skydelio ir durų yra storai paminkštinti paviršiai, o kitos vietos, pavyzdžiui, durų rankenėlės ir vairas, pasižymi elegancija, kuriai dauguma konkurentų tiesiog negali prilygti.

Tas pats pasakytina ir pasiekus tolimesnes „Polo“ vietas, todėl net sėdynių pagrindai ir durų kišenės turi tvarkingai grąžintus, lygius kraštus. Visa tai paremta kruopščia surinkimo kokybe, todėl nėra pavojaus, kad salono harmoniją sutrikdys koks nors trakštelėjimas ar girgždesys. Jei kas nors ir pavyko, tai „Volkswagen“ tiksliau ir sėkmingiau pataikė į šią konkrečią vinį nei jo pusbrolis „Audi A1“, o tai yra tiek pat pagyrimas „Polo“, kiek ir rūpestis „Audi“.

Įspūdingą „Polo“ surinkimo kokybės rodiklį užbaigia lengvai naudojamas informacinių ir pramoginių technologijų ekranas ir pritaikomas „Digital Cockpit“ prietaisų ekranas, kuris yra standartinė visų modelių įranga.

Informacijos ir pramogų sistema: „Volkswagen Polo“ jutiklinis ekranas, USB, navigacija ir stereogarsiakalbis

2021 m. atnaujinant „Volkswagen Polo“ buvo atlikti svarbiausi technologiniai patobulinimai, kurie padidino standartinės įrangos lygį. Kiekviena versija dabar turi ne tik aštuonių colių jutiklinį ekraną, bet ir „Digital Cockpit“ prietaisų ekraną.

Tiesa, pradinio lygio automobiliuose pastarasis yra tik aštuonių colių ir jį galima ne taip gerai konfigūruoti, tačiau pakilus iki „Style“ komplektacijos, gausite 10,25 colių didelės raiškos ekraną su daugiau pritaikomų meniu ir informacijos, vadinamą „Digital Cockpit Pro“. Tai puiki sąranka, kuri išlieka skaitmeninių prietaisų etalonu šioje klasėje.

Kalbant apie centrinį jutiklinį ekraną, pradinio lygio „Life“ modeliuose yra 8 colių ekranas su išmaniųjų telefonų jungtimis, įskaitant „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“. Taip pat gaunamas DAB radijas, „Bluetooth“, „Wireless App Connect“, šeši garsiakalbiai ir USB-C jungtys priekyje ir gale. Tai padori sistema, ypač pradiniam modelių asortimento taškui. Standartinėje „Style“ komplektacijoje yra palydovinė navigacija.

Naujasis jutiklinis ekranas turi gaivesnę grafiką nei anksčiau, juo ir toliau gana lengva naudotis, sąsaja reaguoja padoriai, o šonuose esantys jutikliniai sparčiųjų klavišų mygtukai leidžia lengvai pasiekti meniu. Galite pasirinkti didesnį 9,2 colio ekraną, tačiau tai nėra būtina.

Kalbant apie garso sistemą, standartinė šešių garsiakalbių sistema yra pakankamai tinkama daugumos žmonių poreikiams. Tačiau ji nėra išskirtinė, todėl verta pažymėti „Beats“ atnaujinimą, kuris suteikia žemų dažnių garsiakalbį ir geresnės kokybės garsiakalbius.

Erdvė ir praktiškumas: „Volkswagen Polo“ bagažinės erdvė

Iš visų supermini klasės automobilių tik „Kia Rio“ ir naujausia „Škoda Fabia“ gali prilygti „Volkswagen Polo“ pagal galinių sėdynių erdvę. Vokiškas automobilis išties dosnus savo erdve, o pora aukštesnių suaugusiųjų gali patogiai įsitaisyti ant galinės sėdynės, ko nepasakysi apie daugelį supermini ar net daugelį aukštesnės klasės automobilių.

Į galines sėdynes galima patekti pro galines dureles, nes jos atsidaro beveik 90 laipsnių kampu. Angos yra didelės ir jose pakanka vietos kojoms įkelti be jokių akrobatinių triukų. Įsėdus ant suolo galima sėdėti dviese, tačiau dėl paaukštintos vidurinės dalies nepatogu sėdėti viduriniame suole, nebent žmogus būtų labai mažas. Vis dėlto visiems trims gale sėdintiems keleiviams įrengti trijų taškų saugos diržai, o abiejose išorinėse kėdėse yra du ISOFIX tvirtinimo įtaisai vaikų kėdutėms.

Be puikios erdvės pečiams, „Polo“ išsiskiria ir tuo, kad galiniams keleiviams yra daug vietos keliams ir galvai. Pridėkime, kad lango linija yra žemesnė, o ne kylanti į viršų, kaip daugelyje supermini automobilių, ir Polo galinis salonas yra erdvus ir atviras, todėl puikiai tinka vežant vaikus į ilgą kelionę. Jie taip pat galės pasidėti žaislus į pakankamai dideles durų dėtuves arba priekinių sėdynių atlošuose įrengtas kišenes.

Didesniems daiktams vežti skirta „Volkswagen Polo“ bagažinė yra viena dosniausių šiame sektoriuje. Įprastai naudojama 355 litrų talpos „Polo“ bagažinė nedaug atsilieka nuo „Golf“ bagažinės. Be to, ji gerai suformuota, kad į ją būtų lengva įdėti didesnius daiktus per didelę galinių durelių angą ir žemesnę nei klasėje įprasta bagažinės slenkstį.

Visuose automobiliuose, išskyrus bazinę S versiją (iki atnaujinimo), kurioje galinė sėdynė padalijama santykiu 60/40 ir atlenkiama, „Volkswagen“ įrengia vientisą galinę sėdynę. Nuleidus abi galines sėdynes, „Polo“ atveria maksimalų 1125 litrų tūrį, todėl jis yra erdvesnis už daugelį kitų automobilių, įskaitant „Vauxhall Corsa“ ar „SEAT Ibiza“.

Nulenkus galines sėdynes, bagažinės dugne yra nedidelis laiptelis, tačiau „Volkswagen“ pateikia šį tarpą užpildančią detalę, kuri padeda užpildyti šį trūkumą. Tačiau nulenkus galines sėdynes, jos nesusilanksto, todėl gali būti sudėtingiau į bagažinę įstumti stambesnes dėžes.

Apie tai, kaip gerai supakuotas „VW Polo:, byloja tai, kad jo išorės matmenys yra maždaug vidutiniai klasėje. 4 053 mm ilgio, 1 751 mm pločio ir 1 433 mm aukščio jis tik nežymiai didesnis už „Ford Fiesta“ ir mažesnis už „Vauxhall Corsa“ ir „Peugeot 208“.

Valdymas ir važiavimo kokybė: Kaip vairuojamas „Volkswagen Polo“?

„Volkswagen Polo“ gal ir nėra toks smagus vairuoti kaip kai kurie jo varžovai, tačiau jis yra patogus ir rafinuotas kompanionas važiuojant ilgus atstumus. Be to, greitkelyje jis važiuoja lyg šilkas, o salone beveik nesigirdi kelio ar vėjo keliamo triukšmo."

VW Polo vairo mechanizmas neturi tokio svorio ar grįžtamojo ryšio kaip Fiesta, tačiau šiuo automobiliu lengva naudotis kasdien, o valdymas yra tikslus ir nuspėjamas. Jei tai skamba taip, tarsi smerktume jį menkais pagyrimais, taip nėra. Priešingai, sakytume, kad Volkswagen puikiai įvertino Polo savo numatomiems pirkėjams, kurie vertins naudojimo paprastumą ir pojūčių pastovumą, o ne atvirai sportiškesnį „Ford Fiesta“ grįžtamąjį ryšį.

Mieste „Polo“ yra veržlus, todėl galite jį nukreipti į nedidelę stovėjimo vietą arba atlikti staigų posūkį be daugybės erzinančių smulkių korekcijų. Net be priekinių ir galinių parkavimo jutiklių, įrengtų bazinėse versijose, dėl trumpos galinės iškyšos ir gero matomumo pro galinį langą automobilį lengva nukreipti į stovėjimo vietą.

Maždaug keturių metrų ilgio „Polo“ yra didesnis už savo pirmtaką ir tik šiek tiek trumpesnis už ketvirtos kartos „Golf“, tačiau vis dar jaučiamas mažo automobilio įspūdis - lengvas vairas ir jautrūs pedalai, kuriuos reikia tik sumaniai paliesti. Deja, iki 2021 m. atnaujinimo parkavimo jutikliai standartiškai montuojami tik aukšto lygio SEL komplektacijos automobiliuose, o Style komplektacijos automobiliuose montuojami priekiniai ir galiniai jutikliai.

Pakaba yra elastinga, o automobiliai su 15 arba 16 colių ratais užtikrins minkštą ir patogią važiavimo kokybę Didžiosios Britanijos keliuose. Net aukšto lygio „R-Line“ apdaila standartiškai komplektuojama su kukliais 16 colių ratais. Polo taip pat gali būti komplektuojamas su 17 arba 18 colių ratlankiais, tačiau jie į saloną skleidžia daugiau smūgių, todėl jų turėtų vengti tie, kurie pirmenybę teikia komfortui, o ne stiliui.

Patobulinimai ir triukšmo lygis

Visi „Volkswagen Polo“ naudojami trijų cilindrų benzininiai varikliai, kalbant apie triukšmo trukdžius važiuojant įprastu greičiu, yra labai neįkyrūs. Juos galima išgirsti, kai dirbama intensyviai, norint įsibėgėti, tačiau jie išlieka sklandūs ir garsiniu požiūriu ramesni už daugumą konkurentų. Be turbokompresoriaus veikianti versija yra šiek tiek balsingesnė, daugiausia dėl to, kad didžiąją laiko dalį jai reikia intensyviai dirbti.

Saugos įranga: Kiek „Volkswagen Polo“ yra saugus?

Prieš 2021 m. atnaujinimą „VW Polo“ jau buvo beveik pirmaujantis savo klasėje saugumo srityje. Automatinis avarinis stabdymas su pėsčiųjų aptikimo funkcija, stabdymo po susidūrimo sistema ir vairuotojo budrumo aptikimo sistema, įspėjanti, jei jūsų koncentracija silpsta ir jums reikia pertraukos, buvo standartinė kiekvieno modelio įranga.

Dabar standartinė įranga dar labiau patobulinta. Pirmiausia, visose modelių gamose siūloma pagalbinė eismo juostos palaikymo sistema, tačiau dar svarbiau, kad kiekvienas „Polo“ modelis, išskyrus 80 AG modelį be turbokompresoriaus, turi adaptyvią kruizo kontrolę su „Travel Assist“. Tai leidžia važiuoti pusiau automatiškai: automobilis sklandžiai vairuos jus jūsų eismo juostoje, taip pat stabdys ir greitins. Taip pat galima rinktis įprastą kruizo kontrolę ir galinio vaizdo kamerą. Parkavimo pagalbinė sistema padeda lygiagrečiai pastatyti „Polo“ į stovėjimo aikštelę, nes veikia vairo mechanizmas, o vairuotojas rūpinasi akceleratoriaus ir stabdžių pedalais.

Dėl standartinės saugos įrangos 2017 m. „Polo“ pelnė penkių žvaigždučių „Euro NCAP“ saugos įvertinimą: suaugusių keleivių sauga įvertinta puikiais 96 proc. rezultatais, o vaikų keleivių sauga - 85 proc. rezultatais. Turėkite omenyje, kad nuo to laiko standartai dar labiau pažengė į priekį, tačiau po atnaujinimo buvo įdiegta papildoma saugos įranga, kuri turėtų išlaikyti maksimalų standartą.

Kad būtų išvengta mažo greičio automobilių statymo smūgių, Style klasės automobiliuose standartinėje įrangoje yra priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai, o papildomai galima įsigyti galinio vaizdo kamerą, aklosios zonos aptikimo sistemą, galinio skersinio eismo įspėjimo sistemą ir pagalbinę parkavimo sistemą.

KM/L ir degalų sąnaudos: Kiek kainuoja Volkswagen Polo eksploatacija?

„Volkswagen Polo“ nėra labai ištroškęs. Benzininiai varikliai sunaudoja apie 50 km/val., o dyzeliniai varikliai prieš atnaujinimą pasiekia 60 km/val.

Ekonomiškiausias „Volkswagen Polo“ yra 1,6 l TDI dyzelinis variklis, kurio oficialios didžiausios kombinuotosios sąnaudos yra 24 km/l. Tai padorus, bet ne klasę pranokstantis rodiklis, todėl mažai kas rinksis dyzelinį variklį, todėl geriausias 1.0 TSI turbininio benzininio variklio siūlomas 54,3 min-1 rodiklis labiau atspindi tai, ko gali tikėtis dauguma „Polo“ vairuotojų.

Šaltinis: heycar.co.uk