Volvo S60 apžvalga

Volvo S60 apžvalga

PRIVALUMAI

- Elegantiškas sedanas išsiskiria patraukliu stiliumi

- Vidaus interjeras yra erdvus ir atrodo gana gerai, palyginti su konkurentais

- R-Design automobilio valdymas yra sportiškesnis, o kėbulas puikiai valdomas

TRŪKUMAI

- Aistringi vairuotojai gali pasigesti paskutinio įsitraukimo laipsnio

- Diapazonas apribotas benzininėmis ir hibridinėmis versijomis

- Didesnių atstumų vairuotojai gali pasigesti dyzelinio variklio

Volvo S60 galas

Švedijos markės atstovai teigia, kad naujasis JAV pagamintas „Volvo“ sedanas S60 yra rinkos griovėjas. Ką ji bando sugriauti? Žinoma, „Audi A4“, C klasės „Mercedes-Benz“ ir 3 serijos BMW pardavimus.

Kadangi šis sedanas mechaniškai glaudžiai susijęs su puikiais „Volvo V60“ universalu ir XC60 visureigiu, galima suprasti, kodėl „Volvo“ įsitikinusi, kad jis gali iškreipti rinką ir atitraukti žmones nuo trijų didžiųjų Vokietijos automobilių. Jis tikrai gerai atrodo ir yra nuginkluojančiai gražus tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

Didelė naujiena yra ta, kad jis nebus siūlomas su dyzeliniu varikliu. Tik „Lexus“, hibridų pradininkas, Jungtinėje Karalystėje siūlo šio sektoriaus automobilius be dyzelinio variklio. Tarp kitų kairiųjų pasirinkimų - graži „Alfa Romeo Giulia“, technologijomis aprūpintas „Jaguar XE“ ir hibridinis „Lexus IS“.

Maksimalus dizaino, technologijų ir saugos efektyvumas

Volvo S60 suagumas

Viena iš sričių, kurioje „Volvo“ puikiai sekasi, yra stilius. Visi dabartiniai modeliai atrodo gražiai ir įdomiai, o S60 tęsia šią tendenciją, nes jo aštri, į V60 panaši priekinė dalis, derinama su išlankstytais šonais ir beveik „Jaguar“ tipo šonais. Ją vainikuoja sutrumpinta bagažinė, suteikianti sportišką profilį - tai, ką BMW jau seniai įvaldė su 3 serijos modeliu.

Tokia išvaizda yra tikras kompanijos, kuri pastaraisiais metais išgarsėjo savo visureigiais ir universalais, atotrūkis. Galbūt šios kreivės ir nepanašios į „Volvo“, tačiau priekiniai žibintai, radiatoriaus grotelės ir galiniai žibintai sugrąžina viską į „Volvo“ formos liniją, kad per daug neišgąsdintų tradicionalistų, o praleidus ilgesnį laiką su S60, jo išvaizda tampa vis geresnė, kai su juo susipažįstama.

Saugumas ir toliau išlieka stiprioji pusė, ir nors S60 nebuvo specialiai testuotas Euro NCAP, jis turi panašų penkių žvaigždučių įvertinimą kaip ir giminingas V60. Nuo 2020 m. S60 maksimalus greitis bus ribojamas iki 112 km/h. Tai „Volvo“ programos „Vizija 2020“ dalis, kurios tikslas - pasiekti, kad nė vienas „Volvo“ automobilio keleivis nebūtų sunkiai sužeistas arba nežūtų.

Nėra dyzelinių variklių, bet papasakokite daugiau apie siūlomus variklius
Šiuo metu S60 galima užsakyti tik su aukštesnės klasės varikliais: T5 benzininį variklį su 250 AG ir T8 Twin Engine hibridinį variklį. Šis benzininis ir elektrinis agregatas išvysto įspūdingą 405 AG galią ir gali nuvažiuoti 48 kilometrus tik elektra, jei tik nesieksite maksimaliai padidinti jo galios.

„Volvo“ teigia, kad 2020 m. prie šios serijos turėtų prisijungti pradinio lygio T4 modelis su 190 AG, o iš tinklo įkraunamų hibridinių modelių gamą ketina išplėsti 320 AG T6 Twin Engine modeliu, tačiau nepatvirtina, kada jis pasirodys Jungtinėje Karalystėje. Mes jau vairavome šį modelį JAV ir padarėme išvadą, kad jis turi trūkumų, bet yra patrauklus.

Vidus pažįstamas visiems, kurie vairavo V60 arba XC60, - čia yra tas pats įdomių apdailos detalių ir medžiagų derinys, lengvas ir erdvus dizainas bei didelis portretinio formato informacijos ir pramogų sistemos ekranas. Kol kas modelių asortimentas atrodo paprastas: „Inscription Plus“ (tik T5), „R-Design Plus“ ir „Polestar Engineered“ (tik T8).

Kodėl nėra dyzelinio variklio? Oficialiai todėl, kad JAV, kur gaminamas S60, tai nėra populiarus degalų variantas, o Europoje geriau parduodamas V60 turi dyzelinį variklį. Tačiau dyzelinių variklių pardavimai mažėja, nes griežtėja taršos teisės aktai, o elektrifikuotų jėgainių kaina mažėja. Šiuo požiūriu „Volvo“ yra gana pažengusi į priekį.

Ar tai geras tarnybinis automobilis be dyzelinio variklio?

Skaičiai nėra geri, tačiau, kaip teigia „Volvo“, S60 labiau tikėtina, kad jis patiks privatiems pirkėjams. T5 R-Design Plus automobilio CO2 emisija yra 155 g/km, o jo mokesčių tarifas siekia 34-35 %. Tačiau „Volvo“ prognozuoja didelę perpardavimo vertę, todėl šis automobilis bus pakankamai pigus asmeninės nuomos ir PCP sandoriuose.

Tačiau asmeniniams pirkėjams T8 yra brangesnis, tačiau, kadangi tai yra PHEV, jo CO2 rodiklis yra 45 g/km, o tai reiškia, kad jis skatina 16 % BIK, todėl tikėkitės, kad netrukus jis pasirodys netoli jūsų esančioje įmonės automobilių stovėjimo aikštelėje.

Koks jausmas vairuoti?

Nereikia nė sakyti, kad šis automobilis yra labai kokybiškas, o jo vairavimas stebėtinai skiriasi nuo V60 kombi giminaičio. T5 R-Design versijos automobilis yra tvirtas ir valingas, jis atrodo kaip visiškai suapvalintas sportinis sedanas.

Jis nėra tobulas. Net ir pasirinkus sportiškiausią važiavimo režimą, pavarų perjungimo svirtis kartais reaguoja lėtai, todėl mėgstantys lenktyniauti vairuotojai, lenkdami ar įsibėgėdami, beveik priversti naudoti rankinį pavarų perjungimo mechanizmą. Vis dėlto ji tyliai ir neįkyriai veikia, tačiau trūkumas yra tas, kad keturių cilindrų variklis skamba nuobodžiai ir tikrai neskatina energingo vairavimo.

„T8 Polestar Engineered“ yra didelis standartinio S60 patobulinimas ir daugeliu atžvilgių yra tinkama alternatyva pripažintiems našiems sedanams, tokiems kaip BMW M340i ir „Mercedes-AMG C 43“. Gausite aštrų vairo mechanizmą, sukibimą su keturiais varomaisiais ratais, puikų kėbulo valdymą ir daugybę savybių. Tai vis dar atrodo sunkus automobilis su visomis su tuo susijusiomis problemomis, tačiau kur kas mažiau švininis nei standartinis S60, ir jums turėtų būti smagu, kai jį išbandysite.

Šaltinis: Parkers