„Volvo XC40“ apžvalga

„Volvo XC40“ apžvalga
Volvo XC40 / caramba.lt

„Volvo XC40“ yra patogus ir stilingas mažas visureigis, pasižymintis maloniais praktiniais elementais ir švedišku elegantiškumu.

Volvo XC40 yra stiprus varžovas mažų premium klasės visureigių rinkoje. Jis nėra atradimas kelyje, tačiau jis užtikrina tinkamą komforto ir kelioninio rafinuotumo derinį ir siūlo aukščiausios klasės visureigio patrauklumą mažo automobilio pakuotėje. Tai leidžia keleiviams mėgautis smagiu, minimalistiniu salonu ir pajėgios informacijos ir pramogų sistemos galimybėmis.
Įvertinkite konkurencingą kainą, palyginti su konkurentais, taip pat tradicinį "Volvo" dėmesį saugumui, ir gausite vieną patraukliausių pasiūlymų rinkoje.

2017 m. pristatytas „Volvo XC40“ yra vidutinio dydžio „Premium“ klasės visureigis, kuriame daugiausia dėmesio skiriama praktiškumui ir komfortui, o drąsus stilius padeda išsiskirti iš konservatyvesnių konkurentų. Puikus saugumo įvertinimas ir galimų aktyviųjų saugos sistemų rinkinys taip pat patiks klientams.
Pagal dydį ir kainą XC40 yra Volvo visureigių asortimente po XC60 ir XC90, siūlomas su „Core“, „Plus“ ir „Ultimate“ modifikacijomis, nors kainoraštyje yra viena pradinio lygio versija „Start“.

Variklių asortimentas taip pat panašus, o XC40 turi naujausius „mild-hybrid“ "B" variklius iš savo didesnių brolių ir seserų. Taip pat galima įsigyti iš tinklo įkraunamas hibridines ir visiškai elektrines versijas. Volvo siekia kiekvienais metais išleisti visiškai elektrinį automobilį, nes siekia, kad iki 2025 m. 50 proc. pasaulio pardavimų sudarytų visiškai elektriniai automobiliai, o likusią dalį - hibridiniai. „Recharge“ bus bendras visų įkraunamų Volvo automobilių su visiškai elektrine ir iš tinklo įkraunama hibridine jėgaine pavadinimas.

Tarp „Volvo XC40“ konkurentų yra BMW X1 ir X2, „Jaguar E-Pace“, „Land Rover Discovery Sport“, „Range Rover Evoque“, „Audi Q2“ ir Q3.


XC40 išsiskiria originalia išvaizda. Stambios linijos jį apibūdina kaip visureigį, tačiau jo kompaktiški matmenys reiškia, kad jis ne ką lengviau valdomas nei kompaktiškas hečbekas. Po oda XC40 naudojama nauja platforma, kuri bus naudojama ir kitam V40 hečbekui.
Viduje XC40 daugiausia dėmesio skiriama stiliui, nes jo interjeras sukurtas naudojant skaitmeninius ekranus ir kokybiškas medžiagas, kad būtų sukurtas aukščiausios klasės salonas, kurį galima patobulinti įvairiomis individualiomis parinktimis.
Galia tiekiama iš trijų ir keturių cilindrų benzininių variklių, taip pat B ženklu pažymėtų švelniai hibridinių benzininių versijų.
Asortimentas prasideda nuo B3 žymimo 161 AG benzininio variklio, vėliau - 194 AG B4, o 247 AG keturių cilindrų B5 nebėra. B3 variklis varomas priekiniais ratais, o visos versijos standartiškai komplektuojamos su aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže, o B4 siūlomas su priekiniais arba visais varančiaisiais ratais.
208 AG „Recharge T4“ ir 258 AG „Recharge T5“ iš tinklo įkraunami hibridai turi priekinių varančiųjų ratų pavarą ir automatinę pavarų dėžę, o „Volvo“ taip pat pristatė grynai elektrinį XC40 P8 modelį su visų varančiųjų ratų pavara ir 402 AG.
Anksčiau „Volvo“ bazinę „Start“ apdailą derino su mažesnės galios 1,5 l T2 benzininiu varikliu, kad sukurtų vieną pradinio lygio modelį, tačiau jo nebegalima įsigyti. Dabar yra trys pagrindiniai apdailos lygiai – „Core“, „Plus“ ir „Ultimate“, kuriuose yra daug standartinės įrangos.
Core modelis yra gerai aprūpintas, nors už jį prašoma nemažai - apie 35 000 svarų sterlingų. Į jo komplektaciją įeina dviejų zonų klimato kontrolė, 18 colių ratlankiai, galiniai parkavimo jutikliai, elektra varoma bagažinė, automatiškai sulankstomi durelių veidrodėliai, kruizo kontrolė ir skaitmeniniai prietaisai. Be to, automobilyje yra puiki „Volvo“ devynių colių portretinio išdėstymo informacinė ir pramogų sistema.
Papildoma komplektacija apima galinio vaizdo kamerą, įvažiavimą be raktelio, laisvų rankų įranga atidaromą bagažinę, šildomas priekines sėdynes, šildomą vairą ir net šildomą priekinį stiklą.
Ultimate - tai pliusiškiausias XC40, kuriame yra 12 garsiakalbių „Harman Kardon“ stereosistema, panoraminis stoglangis, adaptyvieji „Pixel LED“ priekiniai žibintai ir 360 laipsnių vaizdo kamera.

Šaltinis: Autoexpress